2 регистраций в сайта

• Georgiev51
      Georgiev51
      Начален
      Знам че е забранено но синът ми преди време беше си направил регистрация тук но не успя да мине теста миля че бе направил 2 опита и сега се регистрирах от домашният компютър, ще имали някакъв проблем да получа бонусът =) остават ми още 2 опита за теста ще
      прочета още 2 -3 стратегийте ,но миля че няма да имам проблем защото
      играя от 25 години с прекъване =) ,Благодаря предварително.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Georgiev51
      Знам че е забранено но синът ми преди време беше си направил регистрация тук но не успя да мине теста миля че бе направил 2 опита и сега се регистрирах от домашният компютър, ще имали някакъв проблем да получа бонусът =) остават ми още 2 опита за теста ще
      прочета още 2 -3 стратегийте ,но миля че няма да имам проблем защото
      играя от 25 години с прекъване =) ,Благодаря предварително.
      Здравей Georgiev51,

Добре дошъл във форума :)

Две регистрации не са позволени само ако и двете принадлежат на един и същи човек :) Ако ти и синът ти имате отделни регистрации, всеки за себе си, не е проблем :)

Имай предвид, че можеш да оставиш статиите отворени и да си помагаш по време на теста, ако не се сещаш за някой отговор :)

Поздрави,
      Надя
    • EvgeniChikakchiev
      EvgeniChikakchiev
      Бронз
      Искам да попитам нещо за промоцията Покани Приятел.

Трябва ли точките , които са нужни за получаване на бонус от промоцията да бъдат изработени в някоя покер зала или могат да бъдат получени чрез регистрацията в MoneyBookers.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от EvgeniChikakchiev
      Искам да попитам нещо за промоцията Покани Приятел.

Трябва ли точките , които са нужни за получаване на бонус от промоцията да бъдат изработени в някоя покер зала или могат да бъдат получени чрез регистрацията в MoneyBookers.
      Здравей EvgeniChikakchiev,

Допълнителните 100 SP от регистрация в Moneybookers, както и всички промоционални/бонус StrategyPoints не се отчитат за програмата Покани приятел. За там важат само SP генерирани на база рейк.

Когато имаш и подобни въпроси, моля те използвай секцията на форума Покани приятел и/или създавай нова тема. Текущата тема няма нищо общо с твоя въпрос и публикацията ти може да считана за спам или offtopic.

Поздрави,
      Станислав