Получаване и теглене на пари

• 14 отговора
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

До 2-3 работни дни, ако бъдеш одобрен ще получиш началният си капитал.

Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Individ59
      След колко време горе долу ще получа началния капитал и какви са условията за теглене на пари от Cake Poker ако някои ми обясни ще съм му много благодарен.
      Здравей Individ59,

Моля обърни внимание, че в момента предлагаме началния капитал само във Full Tilt Poker :) Предложението за Cake Poker вече не е валидно.

Моля те да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти в менюто "Помощ", за да могат колегите да ти помогнат да получиш началния капитал :)

Поздрави,
      Надя
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      Аз още преди 1-2 месеца бях решил теста но нямах време за проверката за самоличност и бях избрал Cake poker а сега като минах проверката и получих одобрение как ще ми преведат парите ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз още преди 1-2 месеца бях решил теста но нямах време за проверката за самоличност и бях избрал Cake poker а сега като минах проверката и получих одобрение как ще ми преведат парите ?
      В такъв случай най-вероятно преводът няма да е успешен :) Ще получиш съобщение от нас с инструкции за това какво да направиш в този случай :)

При въпроси или проблеми, просто пиши на колегите от отдела за обслужване на клиенти :)

Поздрави,
      Надя
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      Писах им току що дано да имам бърз отговор понеже вече чакам повече от 24 часа и незнаех че Cake poker неможе вече
      И искам да попитам как да разбера дали сметката ми в Fulltilt е тракната към вас защото непомня ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Писах им току що дано да имам бърз отговор понеже вече чакам повече от 24 часа и незнаех че Cake poker неможе вече
      И искам да попитам как да разбера дали сметката ми в Fulltilt е тракната към вас защото непомня ?
      Можеш да пишеш на отдела за обслужване на Full Tilt Poker: ние няма как да знаем дали сметката ти е тракната към нас или не, преди да си започнал да играеш на масите с истински пари и да генерираш рейк.

Колегите ще могат да ти кажат обаче :)

Поздрави,
      Надя
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      Аз им писах вече и чакам отговор дано няма никакви проблеми
      Поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Аз им писах вече и чакам отговор дано няма никакви проблеми
      Поздрави
      Дръж ни в течение, ако се налага да помагаме :)

Поздрави,
      Надя
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      Individ59,
      08.04.11 11:36: Понеже преди 1-2 месеца бях минал теста и нямах време за проверката за самоличност бях избрал Cake Poker. Сега разбрах че предложението за начален капитал в Cake poker вече не е валидно. Как ще си получа капитала и ако е възможно да ми го преведете в FullTilt ?
      Maya,
      08.04.11 13:56: Привет Individ59,

Благодарим ти за съобщението.

За съжаление преводът е бил активиран автоматично, щом си преминал проверката за самоличността. В момента ние не можем да го спрем и да променим покер залата.

Моля те да изчакаш до 48 часа: ще получиш съобщение от нас веднага щом преводът се върне. След това просто отговори на това съобщение, за да можем ние да преведем парите по сметката ти във Full Tilt Poker.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Мая
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      Както виждате получих статус бронз но нямам преведен начален капитал и все още чакам собщение от вас моля за отговор понеже минаха повече от 48 часа.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Както виждате получих статус бронз но нямам преведен начален капитал и все още чакам собщение от вас моля за отговор понеже минаха повече от 48 часа.
      Здравей Individ59,

Съжалявам да прочета, че имаш проблем с началния капитал.

Моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти: колегите ще проверят какъв е проблемът и ще ти отговорят до 24 часа :)

Поздрави,
      Надя
    • Individ59
      Individ59
      Бронз
      писах им но не ми отговарят а вече минаха около 20 часа :(
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      писах им но не ми отговарят а вече минаха около 20 часа :(
      Здравей,

Все пак е било неделя, хората почиват :)

Изчакай още един два дни, и ако нямаш отговор пиши пак.

Митко
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Individ59,

Надявам се, че вече си получил отговор, за да разрешиш проблема :)

Поздрави,
      Надя