Блогът на блоговете.

• erture
      erture
      Бронз
      Здравейте, казвам се Денис и най-накрая и аз се престаших да си направа блог,понеже на последък ми потръгна играта :f_biggrin: . Та да се представя:
      Играя основно МТТ с вход до 10-12$ и рядко кеш на НЛ25. Моята стълбица към успехите почна на скоро . Тъкмо бях загубил последните 10$ и нямах намерение да депосирам повече и видях билета ми от 5.50$ за HomeGames.Та намерих си момче разделихме си по 5 долара и всичко почна от там.

1вия ден изиграх 1 турнир от 3.30$ и оспях да завърша 5ти за скормните 575$. ( За жалост бях твърде превъзбуден и неможах да направа скрийн)

2рия ден тръгна на зле стигнах до банка под 500$, но изведнъж бог ми даде сили и завърших 3ти на турнир от 8.80 за по скромните 368$. Тука не бя толкова превъзбуден, защото можех 1во место, но явно рибите оцеляват и до края.

Та това са мойте по сериозни успехи до сега. Поставям си няколко цели :

1- Да спазвам Bankroll Manegment.

2- Да постигна 5к$ до края на годината.

3- Да поства ръце, както в блога ми така и в форума за анализ.

4- Да си закупа Hold'em Manager.

Това са мойте цели , в най скоро време ще ъпдейтна блога си и разбира се, се надявам да не вода монолог.

Bankroll: 789$

Поздрави,
      Денис
  • 16 отговора
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      Честито. Пратил съм ти покана в общноста. Пожелаваме ти успех.
    • erture
      erture
      Бронз
      Не съм получил покана , мерси все пак . :f_biggrin:
    • StabiBossa
      StabiBossa
      Бронз
      Успех!Добре си ги подредил на МТТ
    • azllbg
      azllbg
      Бронз
      Като гледам още си превъзбуден спечелил си 364 не 368 :D
    • erture
      erture
      Бронз
      Мда. :f_biggrin: Вчера не можах да играя щото бех на купонче, но сега се пускам на няколко турнира и по-късно ще ъпдате.
    • erture
      erture
      Бронз
      Та да ви споделя 1 много радостна за мен новина.
      Някой е успял да ми смени паролата на акаунта и емайла всъщо и понеже аз като се регвах преди 3 години въведох други имена и са 100 процента оставам без нищо.

Затова мога да ви кажа само довиждане и повече няма си късам нервите с тая смешна игра.
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      lol... и го зарязваш ей така?? пиши на Фул Тилт да проверят какво се случва...
    • erture
      erture
      Бронз
      Играя в покерстарс и ми е пределно ясно, че 800$ не са в сметката вече и няма да бъдат .. Има ли смисал да почвам всичко от начало..
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от erture
      Играя в покерстарс и ми е пределно ясно, че 800$ не са в сметката вече и няма да бъдат .. Има ли смисал да почвам всичко от начало..
      ОК, покерстарс да е ;) те дори са доста по-гъвкави в подобни ситуации. Което не разбирам е защо си толкова сигурен, че всичко вече е издърпано? Знаеш, че някой недобронамерен ти знае user-a и паролата ли?
    • erture
      erture
      Бронз
      Ем да предполагам го. Все пак живеем в България . Тука човек убива за 800$. Почти обеден съм, че са прехвърлени в друго ацц или че са издърпани. А и да не е така проблема с имената който съм въвел преди сигорно ще се окаже пречка за връщането на моята парола.
    • StabiBossa
      StabiBossa
      Бронз
      давал си си паролата на някой преди 3 години, и сега от нищото той се е сетил да ти вземе парите от акаунта, така ли =D
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Ем да предполагам го. Все пак живеем в България . Тука човек убива за 800$. Почти обеден съм, че са прехвърлени в друго ацц или че са издърпани. А и да не е така проблема с имената който съм въвел преди сигорно ще се окаже пречка за връщането на моята парола.
      човек убива за $800, ама ти ги зарязваш ей така ;) Покерстарс могат да проследят user-a който си е препратил парите, да му спрат тегленията, абе доста неща могат. Най-малкото могат да го бан-нат, дори и да няма как да ти се върнат пари.

Както и да е де, ти си знаеш... Явно блог на блоговете - no more.
    • erture
      erture
      Бронз
      Ем ще изчакам 1 2 седмици догат ми отговорят и ще споделя какво е станало.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Ем ще изчакам 1 2 седмици догат ми отговорят и ще споделя какво е станало.

Дано всичко е ОК! ;)

Митко
    • erture
      erture
      Бронз
      Така отново да ъпдате, с две добри и 1 лоша новина.

Лошата е че, ми забраниха да играя вече в покерстарс.

Добрите са :
      1.Че ми дадоха да си cashout-na 800$.
      2. Днес се регнах да пробвам нова зала(888покер) и направих първия си удар от 180$.

Ако можете ми препоръчате някоя добра зала за МТТ ( Освен старса и ФТП),
      ще съм ви благодарен.

Утре ще ъпдатна блога с някой други интересни неща.

Поздрави.
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Е добре е, че са ти върнали парите, поне ще продължиш да играеш покер.
      Иначе за МТТ зала 888 не е лош вариант, играчите са доста слаби (не е само мое мнение) и напоследък доста се разрастна. Лошото е, че структурата на по-малките турнири е доста турбо и с по-малък начален стак в сравнение с Покерстарс например.
      Доколкото знам и не малко играчи от покерстраджи играят там точно МТТ, те биха ти казали повече.

Успех с турнирите!