Допинг тест

• vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Здравейтеее, :f_confused:

казвам се Васил и съм от София, незнам защо чак сега реших да пиша блог. От доста време следя общността, голяма заслуга за това има човек който от доста време не е тук, както и с който така и не се запознах. Това е Silent21, влизах в ПС само за да чета блога му, беше много увлекателен и забавен. В последствие се зарибих.

Така, цъкам покер от няколко години може би 2-3. Не бях особено постояннен последните няколко години, но тази година реших че имам желание да пробвам да избутам няколко лимита и ако имам възможност да кешна в някое МТТ (което засега е проекто план).00

...иииии...

Така както много други с един приятел решихме че ще депозираме и ще "гриндин" избрахме си фултилт (ofc ако искаш хубави мтт-та това е залата). Вече няколко дни гриндим като целите засега са:

1) Iron man (поне силвър)

2)Таке2 (full 25$)

3)150-200$ bank (за да може да се цъкат мтт-та 2-4$ без да удрят банката критично)

Играя ссс и смс-комбинирано (не обичам след като се удвоя да оставям риба по масичките). Предимно можете да ме намерите на масите на нл5 shallow stack, като го казвам защото сядам на всички налични в търсенен на рибките. :s_biggrin:
  • 46 отговора
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Тъй като вече няколко дена играя, не ми остава друго освен да кача няколко графики с някоя и друга интересна ръка. :f_love:

Това е графиката от първият ден. ?(

Ето и няколко ръце

Known players:
      Position
      MP2

0.02/0.05 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant.Base 0.98 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:spade: , J:club:
      MP1 folds, MP2 raises to $0.15, 4 folds, Hero calls $0.10.

Flop: ($0.32) J:diamond: , T:club: , 2:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.15, MP2 calls $0.15.

Turn: ($0.62) 3:diamond: (2 players)
      Hero bets $0.2, MP2 calls $0.20.

River: ($1.02) 2:heart: (2 players)
      Hero bets $0.35, MP2 raises to $2.88 (All-In), Hero calls $0.31 (All-In), MP2 gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $2.34

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows two-pair, aces and deuces (Ad Ac)
      Hero shows (As Jc)

MP2 wins with two-pair, aces and deuces (Ad Ac)

Known players:
      Position
      SB

0.02/0.05 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant.Base 0.98 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP3 with K:heart: , K:diamond:
      Hero raises to $0.15, 2 folds, SB calls $0.13, BB folds.

Flop: ($0.35) 7:spade: , 3:club: , 2:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.2, SB calls $0.20.

Turn: ($0.75) T:heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0.25, SB calls $0.25.

River: ($1.25) T:spade: (2 players)
      SB raises $2.07 (All-In), Hero calls $0.51 (All-In), SB gets uncalled bet back (All-In).

Final Pot: $2.27

Hero shows (Kh Kd)
      SB shows a full-house, sevens full of tens (7h 7c)

SB wins with a full-house, sevens full of tens (7h 7c)

Веднага след нея идва и графиката от вторият ден с известно подобрение :f_biggrin:

Ето я и от днес :s_biggrin: @ Явно хубавото време се отразява на покера :)

Сега мисля да отида заслужено да се порадвам на хубавото време.
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Обичам Неделя :heart:

Няма работа, няма университет остава ти само да си починеш и да се порадваш на животаа :f_biggrin: :f_biggrin:

и така да се върнем на темата станах, нахраних животните :f_biggrin: - имам най-епично глупавото коте САШО иии да става въпрос за Сашето от комицитее оня дето е "уникалноо глупав", както и супер симпатичен хамстер @ мишка2, и реших да направя една бърза сесика на нл10 и нл5 масите. Резултатите не закъсняха.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей Васил,

Честит блог! ;) Надявам се да го ъпдейтваш редовно!

Поздрави,
      Христо
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Здравейте,

днес като цяло беше отвратителен ден за покер и нямам желание да показвам графиката си. Предвид това че имам все още пари в клиента е достатъчно. Ето и няколко ръце:

Known players:
      Position
      UTG1
      MP3

0.02/0.05 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is CO with A:heart: , A:spade:
      UTG1 calls $0.05, 3 folds, MP3 calls $0.05, Hero raises to $0.15, 3 folds, UTG1 calls $0.10, MP3 calls $0.10.

Flop: ($0.52) J:diamond: , 8:heart: , 7:heart: (3 players)
      UTG1 checks, MP3 bets $0.2, Hero raises to $0.40, UTG1 folds, MP3 raises to $0.92, Hero calls $0.45 (All-In), MP3 gets uncalled bet back.

Turn: ($2.22) Q:heart:
      River: ($2.22) T:club: (2 players)

Final Pot: $2.22

MP3 shows a flush, queen high (9h 3h)
      Hero shows (Ah As)

MP3 wins with a flush, queen high (9h 3h)

------------------------------------------------------------------

Known players:
      Position
      UTG2
      MP1

Preflop: Hero is SB with A:heart: , A:spade:
      UTG1 folds, UTG2 raises to $0.18, MP1 calls $0.08 (All-In), 4 folds, Hero raises to $0.31, BB folds, UTG2 raises to $2.02 (All-In), Hero calls $1.00 (All-In), UTG2 gets uncalled bet back (All-In).

Flop: ($2.75) K:diamond: , T:diamond: , 9:diamond:
      Turn: ($2.75) Q:club:
      River: ($2.75) 5:heart: (3 players)

Final Pot: $2.75

UTG2 shows three-of-a-kind, queens (Qh Qs)
      MP1 shows a straight, king high (Jd Jc)
      Hero shows (Ah As)

MP1 wins with a straight, king high (Jd Jc)

----------------------------------------------------------

Known players:
      Position
      UTG2
      MP1

Preflop: Hero is SB with A:heart: , A:spade:
      UTG1 folds, UTG2 raises to $0.18, MP1 calls $0.08 (All-In), 4 folds, Hero raises to $0.31, BB folds, UTG2 raises to $2.02 (All-In), Hero calls $1.00 (All-In), UTG2 gets uncalled bet back (All-In).

Flop: ($2.75) K:diamond: , T:diamond: , 9:diamond:
      Turn: ($2.75) Q:club:
      River: ($2.75) 5:heart: (3 players)

Final Pot: $2.75

UTG2 shows three-of-a-kind, queens (Qh Qs)
      MP1 shows a straight, king high (Jd Jc)
      Hero shows (Ah As)

MP1 wins with a straight, king high (Jd Jc)

--------------------------------------------------------------

0.02/0.05 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is BB with J:heart: , J:diamond:
      2 folds, MP2 calls $0.05, MP3 raises to $0.15, 3 folds, Hero calls $0.10, MP2 calls $0.10.

Flop: ($0.47) 8:diamond: , 7:spade: , 3:diamond: (3 players)
      Hero bets $0.2, MP2 calls $0.20, MP3 raises to $0.65, Hero raises to $0.85 (All-In), MP2 calls $0.65, MP3 calls $0.20.

Turn: ($3.02) K:diamond: (2 players)
      MP2 checks, MP3 bets $0.15, MP2 calls $0.15.

River: ($3.32) 6:heart: (3 players)
      MP2 checks, MP3 checks.

Final Pot: $3.32

MP2 shows two-pair, eights and threes (8h 3h)
      MP3 shows (Qs 8c)
      Hero shows (Jh Jd)

MP2 wins with two-pair, eights and threes (8h 3h)
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      :) ето ме и мен..

последните няколко дена отделих само за показване на сесиите както и "пост"-ване на ръце и съвсем забравих за целите които си поставих по рано. Сега мисля да дам и кратък ъпдейт за тях.

Започвам с Take2-то защото е по-лесно изпълнима за момента

----------------------------------------------------

Ето и Iron Man-на

За съжаление него ще го ъпдейтна по късничко.. :(
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Ето и ъпдейта за Ironman-а.
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      След случилото се доста се притесних да продължа със сесииката... независимо че засега имам профит за деня.
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Днес като цяло беше доста ужасен ден за покер както и като цяло поради наличието на известно количество лични проблеми. За мое лично съжаление проблемите в покера не бяха от това че играех по различен начин или нещо друго, а от няколко тежки Bad Beat-а като цяло бях почти идентични AKs/o vs AA префлоп. За мое лично съжаление аз бях със АК в последствие изгубих 3 стака на масата на която бях доста дийп след като на рейнбоу флоп сетнах 66, и след известно количество чипове (борда беше А63) разбрах че Злодея има АА.

ТИТЛ КИЛЪР - поне лично аз немога да тилтна след като гледам това клипче надявам се да помогне и на много други.
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Здравейтеее,

да ВИЕ малкото хора който разглеждате новите блогове и сте се натъкнали на моя по една или друга причина, но както и да е да продължим по същество. А то в случая е Покер!

Ето че дойде и края на месеца и всички правим равносметки и проверяваме до колко сме успели да изпълним очакванията си. Аз смея да твърдя че този месец се справих завидно добре.
      Нека започнем със първата цел която си бях поставил...

Както сами може да забележите по Iron Man-а успях да се справя и с Take2 без особени трудности... Easy 25!

Успях да увелича банката си до нужните 200$ за да мога да си позволя да се гмурна в дебрите на МТТ-тата. Което ми позволи да направя и първата си по-голяма печалба...Ето го и резултата след мн дълга вечер и размишления по скайп....

В последствие намерих и моя тип на игра, което както изглежда са СНГ-тата, засега се справям със 6 доларовите със около 60% РОЙ надявам се след известно време да успея да подобря и това..

Благодаря за отделеното внимание и ще се радвам да започна да чета и коментари...

Това е от мен за сега :f_eek:
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Да ти е честита победата и успехи в бъдеще :)
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Да ти е честита победата и успехи в бъдеще :)
      Мерси :)

Явно тази вечер ще пропуста изкушаващата възможност да се насладя на студентския живот в студентски град и ще се отдам на МТТ-та. Надявам се да има с какво да се похваля в малките часове...
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от vaskoicveti
      Надявам се да има с какво да се похваля в малките часове...
      А дано :) Пусна ли успеха в темата $500000 за 1 година
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Първоначално публикувано от vaskoicveti
      Надявам се да има с какво да се похваля в малките часове...
      А дано :) Пусна ли успеха в темата $500000 за 1 година
      Не, пропуснал съм но се насочвам направо натам ;) !
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Ето и кратък ъпдейт от мен :) за началото на месеца не е нещо особено, но се надявам с времето да ударя и големите пари... :f_love: :f_love:
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Последните няколко дни само се въртя в няк'в омагьосан кръг мега зле на снг'с кешвам чат пат на някое мтт колкото да не зануля банката...
      ръш покера само пуска нек'ви къси рибета колко да ме зариби поне тая вечер кеш масите бяха яко доволни.. рибки колко щеш та поизбих малко колко да вляза малко в норми... Ето я и графичката

така и така не обновявам особено често блога за т'ва пък поне ще пусна некое яко тракче да ви зарибявам..
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Тракчето е яко! Давай още такива. Има и тема за хаус музиката, можеш и там да публикуваш подобни:
      House Mania

Поздрави,
      Христо
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      :f_eek: :f_eek: :f_eek:

айдее симпатяги ще взема да обновя блогчето че нещо т'ва мтт стана много бозаво....

и такааа.... Днеска няк'в чук ден не ходих до работа защото цял ден съм на Уни и имах няк'во контролно по Маркетинг и мениджмънт (ВТФ?!) направих си контролното кафенца а-у ходих видях се с едно приятелче барман в почивката преди контролното и след т'ва аййдее на контролнооо... като цяло май деня мина чук прибрах си бам няк'ва симпатична сесиика 2-3 часа... ето ги и резултатите от нея...

ии така не е като да съм забогатял но със сигурност можеше и по-зле предвид факта че се стакнах 3-4 пъти с копелетата(кК) с/у боровете (аА) :f_grin: :f_grin:

ей ся регнах чук турнирчето в ФТП 6к гаранция 1р+1а и бутнах 4 ентрита с 4 рб да видя дали ще ударя кьоравото на т'ва мтт

стигнахме до 1'вата почивка последните няколко ръце няма нищо....

с едното ентри стакнах няк'ва маймунка с AQs с/у A6s нз тоя за к'во се бореше

с другото ентри стакнах J8s с ТТ ударих стр8 на ривера и той тогава си бутна АИ-то преди т'ва бяхме чек чек бахти подлеца... :f_confused:

емиии т'ва е засега точно свърши почивката айде ще ъпдейтна ако по-късно ако има какво да се ъпдейтва ; :s_evil:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      желая ти отново 1-во място,успех dude
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      желая ти отново 1-во място,успех dude
      мерсиии ;)