Предимството да си регистриран през афилиейт

• NWZION
      NWZION
      Бронз
      Здрасти ей тук ще споделя някои неща с колегите юзъри от сега казвам няма да спазвам пунктоационни правила така че да няма коментари за това.

От около 20-23 дена не ми се начисляват дневните стратеджи точки като преди около седмица се поинтересувах и се обърнах към съпорта кво аджеба става сега ще копирам кореспонденцията със съпорта на покерстратеджи и мейлите от ПокерСтарс. Малко е дълго но си струва да се прочете. Изводите ги оставям на Вас.

--------- От 12 дена не ми се отчитат точките стоят 0.0
      PokerStars ID - ROUND1FIGHT. Какво става?
      Ivan,
      06.04.11 09:24: Привет NWZION,

Благодарим ти за съобщението.

Можеш ли да ми напишеш, дали не си имал предишна сметка в PokerStars и си отворил нова без тяхното позволение.

Благодаря за съдействието.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Иван
      NWZION,
      06.04.11 14:19: преди много време имах някакъв playmoney acc. който не съм ползвал. Разменихме си e-maili и те изтриха без проблем, като оставиха този ми акаунт като действащ и единствен, дори ги помолих да ползвам пощата си от този закрит акаунт, защотото е по-надеждна, като те ми позволиха. Няма никакъв алъж-вериж и нещо, за което от Старс да не знаят. Какъв е проблема?
      Ivan,
      06.04.11 14:52: Привет NWZION,

Искам да те помоля да ми изпратиш скрийн шот от писмата, които си поличил от своята покер зала, в които те ти позволяват създаването на нова сметка на:

support@pokerstrategy.com за Иван.

Поздрави,
      Иван
      NWZION,
      06.04.11 16:12: Разчитам да ми кажете какъв е проблема
      Ivan,
      06.04.11 16:25: Привет NWZION,

Ако си създал втора сметка без позволението на PokerStars, то е възможно сметката ти да не бъде тракната към нас, но ще можем да получим повече информация, щом получим твоите снимки.

Благодаря за съдействието.

Поздрави,
      Иван
      Ivan,
      06.04.11 16:30: Привет NWZION,

За съжаление, ако си отворил втора сметка без разрешението на своята покер зала, то решението им да махнат тракинга на сметката ти към нас не може да бъде променено и ти няма да можеш да получаваш StrategyPoints за в бъдеще.

Моля те отбележи, че винаги можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит, които ще ти позволят да трупаш StrategyPoints за покер зала, където нямаш предишна сметка.

Поздрави,
      Иван
      NWZION,
      06.04.11 16:36: Какви махания на тракинг, какви повторни траквания аз получавам точки от близо 3 месеца, като този ми акаунт - ROUND1FIGHT е създаден през покерстратеджи от вас съм свалил софтуеара използвал съм ваш код ?
      NWZION,
      06.04.11 16:42: Никой от Старс не ме е уведомявал за подобно премахване на тракинг, а напротив наясно са кой ми е афилиейта и не мисля, че старс са ми премахнали тракинга след, като след разменените до сега мейли всичко е било кристално ясно. Представа си нямам за какво говорите и за какво се задействахте, като аз имам 1(един) действащ и само един тракнат акаунт в старс към вас и това е друг нямам. Моля да оправите нещата и да си получавам дневните точки за да мога да се възползвам от привилегиите на статуса - статии, видеа и пр.
      Ivan,
      06.04.11 16:49: Привет NWZION,

За съжаление тази политика на PokerStars е от скоро и те премахват тракинга към нас на всички потребители, които са имали сметка преди създаването си на такава при нас.

Ако можеш да ни предоставиш имейла изпратен до теб с разрешението за притежание на втора сметка, ние можем да опитаме да ти съдействаме, но без подобно разрешение твоята сметка ще остане без тракинг към нас.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
      NWZION,
      06.04.11 16:54: Ok благодаря ви. Само не ми е ясно как се задейства тази процедура, след като този ми акаунт който не съм ползвал беше закрит от тях преди месеци.
      Благодаря
      Ivan,
      06.04.11 17:10: Привет NWZION,

Това е нова процедура на твоята покер зала, над която ние не можем да повлияем и ако те са решили да премахнат тракинга подари втора сметка, то това решение не може да се промени.

Мога да ти препоръчам да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит за друга покер зала, за да можеш да получаваш StrategyPoints.

Поздрави,
      Иван
      NWZION,
      06.04.11 17:21: Благодаря -------

ПокерСтарс:

------- Hello Petar,

Thank you for contacting PokerStars.

For all future questions about your affiliate tracking verification, you can email our Affiliate Verification Team directly, via the email address: verify@pokerstars.com.

In the meantime, we have forwarded your affiliate tracking request to our Affiliate Verification Team. Please be aware this team does not operate 24/7, which means it may take up to 48 hours to receive a response.

Your patience is appreciated Petar, and thank you for choosing PokerStars.

Regards,

Gilles G.
      PokerStars Support Team

------- Hello,

Thank you for your email.

I can confirm that your account is linked to PokerStrategy.

If you have any further questions please do not hesitate to ask.

Kind regards
      Sian
      PokerStars
      Affiliate Support Team --------

Смятам че % от реикбека ми продължава да бъде пренасочван към Покерстратеджи което е странно ;]
  • 26 отговора
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Същата история и при мен :rolleyes:
      Половин месец никакви точки а трябваше много отдавна да съм злато
      Разликата със теб е само че Покерстарс не благоволиха да ми отговорят за разлика от съпорта на Покерстратежи но пък то тяхното беше напълно безполезнен съпорт
      Но все пак точките ми тръгнаха от 3-4 дена така изненадващо както и бяха спряли ?(
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      хич не ми е за точките мене ми се каза от тук че съм ънтракнат и не вярвам да тръгнат пак точките а и няма как след като съм заявил пред старс че искам реално да ме ънтракнат хеххе вече
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ NWZION,

Здравей,

Съжалявам да видя, че имаш проблеми със своята сметка!

Както знаеш, във форума не работим със сметки, а и работният ден за съжаление свърши и аз няма как да проследя с Иван какво се е случило със сметката ти.

Виждам, че Иван ти е поискал копие на писмото от залата, където те ти разрешават да закриеш първата си сметка при тях. Ти дал ли си копие на този имейл на Иван?

Не ние махаме тракинга към сметките, а покер залата, спрямо своите правила и условия за ползване. Ако те са били нарушени, ние нищо не можем да направим, защото всички трябва да се съобразяваме с законовите изисквания на услугите, от които се възползваме.

Колегата от отдела за обслужване на клиенти ти е поискал доказателство, с което да потърси твоите права, но ако такова няма, ние за съжаление нищо не можем да направим. Моля да ми отговориш тук и да споделиш какво се случи с твоето доказателство.

Предварително благодаря!

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      с моето доказателсвто се случи това че не можах да намерия писмото от техния съпорт може и да съм го изтрил защото не искам да имам нищо което може да се свърже с акаунта ми в старс през abv намерих само писмото за смяната на мейлинг адреса. Но въобше нищо не ме притеснява нито че ще ми кажете евентуално че съм имал стар акаунт и не знан кво още този акаунт е закрит доста отдавна от тях а даже е възможно и преди да си изтегля софта от вас с ваш код така че няма проблеми това както и да е. Въпроса е друг отворих темата за да добие публичност защото това което ми казаха от техния съпорт не съответства на вашия и това е . Погрижил съм се да ме унтракнат от покерстратеджи
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Поредния неразбрал и недочел, няма какво друго да се каже. :facepalm:

Нищо лично пич. Иван се е опитал да ти помогне, но трябва първо сам да си помогнеш.

Хиляди хора нямат проблеми с този афилиейт ти се извъди един от малкото. :f_cry:

И за каква публичност говориш ? Аз не виждам нищо нередно в афилиейта и в това, което си провел като диалог със съпорта на ПС.

Незнам, ако е с цел да изложиш някви факти - е не си успял. лол.

А да, щях да забравя.

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от NWZION
      с моето доказателсвто се случи това че не можах да намерия писмото от техния съпорт може и да съм го изтрил защото не искам да имам нищо което може да се свърже с акаунта ми в старс през abv намерих само писмото за смяната на мейлинг адреса. Но въобше нищо не ме притеснява нито че ще ми кажете евентуално че съм имал стар акаунт и не знан кво още този акаунт е закрит доста отдавна от тях а даже е възможно и преди да си изтегля софта от вас с ваш код така че няма проблеми това както и да е. Въпроса е друг отворих темата за да добие публичност защото това което ми казаха от техния съпорт не съответства на вашия и това е . Погрижил съм се да ме унтракнат от покерстратеджи
      Техният отдел за клиенти след като смята, че си тракнат към нас и няма проблем със сметката ти, ще е хубаво да им разкажеш историята си и на тях, защото ние сме безсилни без твоята кореспонденция (тази, с която са те уведомили, че сметката с виртуални пари е затворена и можеш да отвориш тази) и не можем с голи думи да търсим решение. Аз също ще отнеса всичко това директно към тях отново.

Тъй като си решил кореспонденцията да е публична, аз смятам, че нямаш против тук да те информираме за своята кореспонденция с тях.

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      няма проблеми но така или иначе ще се ънтракна
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от Ico0o
      Поредния неразбрал и недочел, няма какво друго да се каже. :facepalm:

Нищо лично пич. Иван се е опитал да ти помогне, но трябва първо сам да си помогнеш.

Хиляди хора нямат проблеми с този афилиейт ти се извъди един от малкото. :f_cry:

И за каква публичност говориш ? Аз не виждам нищо нередно в афилиейта и в това, което си провел като диалог със съпорта на ПС.

Незнам, ако е с цел да изложиш някви факти - е не си успял. лол.

А да, щях да забравя.[quote]

Кво говориш бе Ице?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      няма проблеми но така или иначе ще се ънтракна
      Привет отново,

Съжалявам да прочета, че се отказваш от сметката си! Разбира се, решението е само твое, а е мое задължение и право е да уведомя както теб, така и всички останали, че винаги сме се грижили и ще се грижим за своите членове.

Тъй като ние в PokerStrategy.com имаме точно нула ("0") интерес и печалба да губим своите клиенти, ние винаги сме правили всичко в техен интерес, за да се погрижим за техния комфорт и винаги ще се стремим да им предлагаме най-доброто обслужване и най-добрите услуги в Интернет пространството. Разбира се, ние винаги ще работим като професионалисти, каквито сме, и ще следваме правилата и условията за ползване на своите партньори, като ще очакваме и получаваме също от тяхна страна.

Поздрави,
      Деси
    • NWZION
      NWZION
      Бронз
      много хубаво за тоя професионализъм ама айде сега чак 0 печалба. Да не работи сайта за тоя дето духа не се издържа само от реклама
    • dabijaman
      dabijaman
      Бронз
      Май не четем ?
      "точно нула ("0") интерес и печалба да ГУБИМ своите клиенти"

Ние печелим от тях, те печелят от нас, какво толкова нередно?
      Като някой път бих казал, че ние печелим повече от тях, от колкото те от нас.
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Ако съобщенията от съпорта си ги чел със същото внимание, както и отговорите в тази тема, резултатът изобщо не е изненадващ. :s_evil:
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      На мен точките си ми ги отчита,но не и в класациите... ?(
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей JohnGotty,

В топ250 не влиза PokerStars. Повече информация ще намериш тук: цък.

много хубаво за тоя професионализъм ама айде сега чак 0 печалба. Да не работи сайта за тоя дето духа не се издържа само от реклама
      Цитат от Бизнес модела на PokerStrategy.com

Ние печелим само когато ти печелиш

* Колкото по-добро е нашето предложение, толкова повече ще научиш и толкова по-добре ще играеш.
      * Колкото по-добре играеш, толкова по-големи ще са твоите печалби.
      * Колкото са по-големи печалбите ти, толкова по-дълго ще си верен на покера.
      * Колкото по-дълго играеш, толкова повече рейк ще генерираш.
      * Колкото повече рейк, толкова повече получаваме ние от покер залите.

Накрая опираме до чистата логика: Колкото повече печелиш ти, толкова повече печелим и ние.
      Поздрави,
      Деси
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей JohnGotty,

В топ250 не влиза PokerStars. Повече информация ще намериш тук: цък.

Поздрави,
      Деси
      Мерси това явно съм го пропуснал :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Пак заповядай, JohnGotty!

Поздрави,
      Деси
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз

------- Hello,

Thank you for your email.

I can confirm that your account is linked to PokerStrategy.

If you have any further questions please do not hesitate to ask.

Kind regards
      Sian
      PokerStars
      Affiliate Support Team --------

Смятам че % от реикбека ми продължава да бъде пренасочван към Покерстратеджи което е странно ;]
      Здравей NWZION,

Моля те изпрати ни скрийншот на имейлa (виж по-горе), който си получил от PokerStars. Важно е да се вижда и датата на съобщението. Можеш да изпратиш въпросния скрийншот на bulgaria @ pokerstrategy.com

Благодаря ти за съдействието,

Станислав
    • NWZION
      NWZION
      Бронз

Здравей NWZION,

Моля те изпрати ни скрийншот на имейлa (виж по-горе), който си получил от PokerStars. Важно е да се вижда и датата на съобщението. Можеш да изпратиш въпросния скрийншот на bulgaria @ pokerstrategy.com

Благодаря ти за съдействието,

Станислав

сега видях поста изпратих screenshot
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,
      Ще ескалираме случая със скрийншота и ще поискаме официален отговор от PokerStars.

Ще следим с интерес развитието и ще те уведомим при техен отговор.

Поздрави,
      Камен
    • 1
    • 2