проблем с Еверест

• cchack
      cchack
      Бронз
      Здравейте !
      Пиша по повод 50-те долара от теста.
      Историята е следната.
      Решавам теста и си очаквам капитала за игра. Избирам си покерзала Парти покер и веднага си правя депозит за да свикна със софтуера. Траквам си сметката и си чакам бонуса. Вследствие се оказва ,че не трябвало да правя депозит и тн. и ме помолиха да си избера друга зала или да се включа с друга промоция. Избрах си Еверест. Искаха ми верификация на акаунта както за Парти покер така и за Еверест. Оказва се ,че в Еверест имам някакъв акаунт който не го ползвам и ми казват, че със старият акаунт ми е различен адреса. Това е защото стария акаунт е регистриран от БГ а в момента съм в Обединеното кралство. Направих си акаунта с адреса от УК по простата причина ,че актуалната ми кредитна карта е регистрирана с адреса в УК и когато се опитам да депозирам излиза грешка от банката при разминаване с адреса. До тук нормално. Искаха ми документ за верификация ,че наистина живея в УК. Изпратих им договора ми със хазяина (Ленд лорд контракт). През цялото време ми казват ,че след като си верифицирам акаунта всичко ще е наред с капитала. Ок ,но в момента в който изпратих всички документи, съпорта спря да пише всякъкви писма :)
      Къде бъркам ?
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @cchack,

Привет,

Доколкото разбирам самата покер зала е отказала да ти преведе началния капитал, не виждам да имаш проблем с нас. Не може да имаш повече от една сметка в дадена покер зала. Everest са ти отказали, защото си имал вече сметка с тях, а условието е да нямаш друга сметка преди регистрацията си чрез PokerStrategy.com.

Просто си избери друга зала. Съжалявам за проблемите.

Поздрави,
      Деси
    • cchack
      cchack
      Бронз
      >Dear Vladimir,
      >
      >Thank you for sending some documents by fax. Our team has reviewed those
      >documents but unfortunately we were unable to complete your verification
      >process due to lack of clarity of your ID, and also we need another form
      >of residential proof.
      >
      >Please send us the following information and we strongly suggest that
      >you send your documents as scanned files (or we also accept digital
      >image) via e-mail because it is the fastest and most accurate method for
      >us to receive them. This will also expedite the review process.
      >
      >1. Color image of your Passport in better quality
      >
      >2. A copy of a recent mailed utility bill (gas, electric, telephone,
      >cell phone, internet, etc) displaying your name and billing address
      >(note print outs from online accounts will not be accepted)
      >
      >
      >Upon receipt and verification of these documents, your account will be
      >fully re-enabled at which point you will be able to resume play. We
      >appreciate your understanding and cooperation in this matter, and
      >apologize for any inconvenience.
      >
      >We appreciate your cooperation. If you have any questions please do not
      >hesitate to reply to this message, we will be happy to assist you.
      >
      >
      >Kind regards,
      >
      >Monica
      >Customer Care Team
      >
      >
    • cchack
      cchack
      Бронз
      Просто се ..... с хората.. не ми е ясно след като ВСИЧКИ останали са ми верифицирали акаунта, по същият начин по който съм изпратил документите на Еверест (щях да кажа нещо грубо, сами можете да се сетите какви са синонимите на група от хора с различна сексуална ориентация) Как може такава компания да се еб*** за 50$ ?
      ... просто ми е смешно ,тъйкато банката ми в някой от сайтовете минава 10 пъти на този бонус и имам прекрасно отношение от страна на залите.
      Ако искат депозит ще го получат ,но това е извън регламента за бонуса.

Идеята за форумна тема за мрънкане е добра !

И .... съпорта на тези м@ло***ици отговаря веднъж на 2 дни !

Съжалявам за грубите ми изрази, ако администраторите смятат нещо за недопустимо моля да ме редактират.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Разбираме, че си разстроен от факта, че все още не можеш да получиш началния капитал в Everest Poker. За съжаление не бихме могли да се намесим в конкретния случай, защото това са техните изисквания за сигурност.

Не забравяй, че винаги имаш възможността да получиш началния капитал в друга покер зала, пълният списък се намира на тази страница.

Ако решиш да играеш в друга покер зала, тогава след като си създадеш сметка, следвайки нашето указание за изтегляне, просто напиши съобщение на напия отдел за обслужване на клиенти и им кажи коя е покер залата и какво е потребителското ти име в нея, за да могат те да ти преведат началния капитал.

Надяваме се скоро проблемът да се разреши.

Поздрави,

Надя