Запитване :)

• Mitaka85
      Mitaka85
      Бронз
      Здравейте,
      имам един въпрос и ще се радвам ако можете да ми отговорите. Преди около 6 7 месеца се регнах в pokerstrategy.com, но чак сега се хванах да почета малко и вчера направих теста. Въпроса ми е следният. Тъй като се регнах преди от старото ми нас , а сега живея на квартира има ли проблем, че съм попънил теста от друг компютър, а не от този, от който се регнах и "изпрати имейл от адреса, който си регистрирал в PokerStrategy.com" трябва да изпратя майл от имейла ,с който съм регнат в покерстратеджи ли ? благодаря ви преварително :s_grin:
  • 13 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет Mitaka85,

Не е проблем, че си се регистрирал от един компютър, а си направил теста на друг, стига въведените от теб данни да са верни.

Правилно си разбрал, има се предвид имейл адреса, с който си създал тази сметка.

Докато чакаш началния капитал, можеш да оползотвориш времето, като се разходиш по страницата и прочетеш няколко статии или пък новини, за да си в крачка с последните събития и новости в света на покера и промоциите, които те очакват.

Поздрави,

Надя
    • Mitaka85
      Mitaka85
      Бронз
      днес е вече 4-тият ден от както съм се регнал и ни вест ни кост от 50 $ можете ли да ми кажете к аква е причината.... даже и ID пратих на 3-ти ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имай предвид, че може да отнеме 2-3 работни дни, преди да получиш началния капитал. Ние зависим от избраната от теб покер зала и затова не можем да преведем началния капитал толкова бързо, колкото ни се иска.

Предлагам ти да изчакаш още малко и ако до няколко дни не си получил началния капитал, да напишеш съобщение на отдела за обслужване на клиенти - те ще могат да ти дадат най-подробна информация относно това какво се случва.

Поздрави,

Надя
    • Mitaka85
      Mitaka85
      Бронз
      искам да попитам мога ли да взема в втори сайт бонуса ... имам приятел който игра в full tilt а после взе и бонус в 888.com? благодаря ви предварително
      Димитър Борисов
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет,

Виждам, вече че си получил началния си капитал - радвам се и ти пожелавам успех на масите!

По принцип имаш право да получиш началния капитал само на една платформа. От време на време обаче има специални промоции, като ТАЗИ, в която можеш да си заслужиш втори. Подозирам, че твоят приятел е получил допълнителни $50 именно така.

Ако не ти стигне времето до 15-ти да събереш 888 StrategyPoints, не се притеснявай, това не е последната ти възможност. Със сигурност и занапред ще има такива промоции.

Поздрави,

Надя :s_cool:
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      За да не отварям нова тема реших да пиша тук. Значи чакам тези дни да ми пристигне бонуса :) до 15 Юли ли трябва да направя 500 точки ( началния ми капитал е за Full Tilt) ? и с тези 50$ на какво мога да играя? cash,sng,tournaments и парите които печеля (поне се надявам) могат ли да са теглят?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет packosbg,

15-и юли е крайният срок само за специалната ни промоция за допълнителен начален капитал. Тя се отнася до членове, които вече са получили от нас $50 и са събрали 888 StrategyPoints.

За бонуса си във Full Tilt Poker имаш 120 дни, повече информация има тук.

Колкото до ограничения за игрите или тегленията - най-добре е да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на покер залата. Те ще ти дадат пълна информация относно всички условия.

Междувременно, можеш да се представиш във форума или да прочетеш допълнително стратегически статии, които със сигурност ще ти помогнат, когато получиш началния капитал.

Също не забравяй да проверяваш за съобщения от нашия отдел за обслужване на клиенти, преди началният ти капитал да е преведен, може те да имат въпроси към теб или да са ти поискали копие на личната карта (стандартна процедура при нас).

Поздрави и успех,

Надя
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      Да мерси много. Представих се набързо във форума, постоянно си проверявам пощата, бях пратил снимки, но ми писаха после и снимка на мен и личната карта близо до лицето, ми пратих веднага нови и вече е 3тия ден на чакане :) Мисля ако не стане до края на тази седмица тогава да пиша на отдела.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей отново,

За съжаление понякога отнема няколко работни дни, преди колегите да препратят детайлите ти на покер залата и докато получиш началния капитал.

Наистина, добре е, ако до петък не си получил отговор, да напишеш съобщение.

Поздрави,

Надя
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      Здравейте нормално ли е следното. Значи всеки път като вляза в покани приятел и препорачани приятели ми пише че един е получил бонуса виждам го кой е(един приятел) но като дам рефреш се маха като дам пак пак пише че ги е получил 50-те $. И другото той с регистрира няколко дена след мен а е получил преди мен... даже незнам дали е изпратил снимки на личната си карта..
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      Колегите ви от security отдела никаква работа май не вършат. Значи моя приятел е получил бонуса си, а той ми каза "не съм пращал снимки дори" той се регистрира на 5 юли, направи теста на 6 мислч и на 8 има преведени пари...Писах им аз и те с цялото си нахалство казаха пратете ни сканирано копие и т.н. при положение че им изпратих 3 пъти снимки на личната ми карта отпред отзад и ми писаха една снимка на лицето ми с личната карта до нея, даже не им пратих една, а две за по сигурно. Даже сега ми искат и някакъв документ на мое име...всеки път ми искат нови неща още към снимките.... Незнам вече какво да правя обясних им че съм пратил всички няколко пъти, а те казват че не е получено.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей packosbg,

Много съжалявам, че още не си получил началния капитал. Проверката на самоличност обаче е стандартна процедура, все пак ние искаме да сме сигурни, че никой не е злоупотребил с твоите данни.

Имай предвид и че не всеки трябва да изпраща копие на личната си карта, потребителите за това се избират на случаен принцип, затова е възможно твоят приятел да е получил бонуса си без документи.

Възможно е и снимките наистина да не са пристигнали. Предлагам да ги изпартиш още веднъж, и ако и тогава не стане - пиши ни отново тук и ние ще видим какво може да се направи.

Благодарим ти за съдействието и търпението.

Поздрави,

Надя
    • packosbg
      packosbg
      Бронз
      Изпратих още веднъж снимките(става сигурно 4 или 5 път) писах им също и ще изчакам да видя какво ще стане. Не се подвеждайте по статута ми, не съм получил бонуса още просто нямах нерви и реших да депозирам 10$ от малкото останали пари в картата ми. Ще ви държа в течение :)

Поздрави
      Пламен

ЕДИТ: Получих си бонуса всичко вече е редовно