Доволен ли си от нашето образователно съдържание?

• Анкета
    • Доволен ли си от образов. съдържание на PokerStrategy.com?

• 75
        Много съм доволен
        53%
      • 54
        Доволен съм
        38%
      • 6
        Неутрален
        4%
      • 4
        Много недоволен
        3%
      • 3
        Недоволен
        2%
      Общо: 142 гласове
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

Целта на PokerStrategy.com е да бъде най-доброто покер училище. Със своите стратегически статии, видеоматериали, тренировки на живо, форуми за анализ на ръце и тестове, ние ви предлагаме пълен образователен пакет, който има за цел ефективно да ви помага да станете успешни покер играчи.

За да разберем напълно вашите нужди и желания, ние се нуждаем от вашата обратна връзка. Това ще ни позволи да направим промени и да оптимизираме своето образователно съдържание, за да може вие да извлечете максимално много от него.

Гласувайте сега!

Нуждаем се от вашата обратна връзка:

• Вашите гласове в анкетата: колко доволни сте от образователното съдържание на PokerStyrategy.com?
      • Какви подобрения бихте желали да видите в образователното съдържание на PokerStrategy.com?

Освен идеите и предложенията си, молим да споделите колко доволни сте по принцип от образователното съдържание, което ви предлагаме. Надяваме се на много участници в анкетата!

Ако в момента сте недоволни от предлаганото съдържание, молим да споделите защо и какво трябва да подобрим.

С тази анкета ние бихме желали да споделите с нас какво мислите за предлаганото от нас покер училище. Моля да се придържате към темата. Имайте предвид, че тази тема няма за цел да обсъждаме нашите бонус оферти и промоции.

Очакваме вашата обратна връзка и гласове в анкетата ни!

Поздрави,
      Твоят PokerStrategy.com екип
  • 40 отговора
    • obichamgi
      obichamgi
      Бронз
      Не знам дали е редно да пиша тук, но каквото и да си говорим повечето играчи, които си имат представа от покер (не само от правилата), то са го научили от покер стратеджи. Осъзнали са много неща от играта си, слушали са треньори, чели са статии, гледали са клипове и още толкова неща, че просто няма как да не си доволен. Всичко е на български и е систематизирано точно, както трябва. Не знам какво да искам повече.
    • vladigeorgiev84
      vladigeorgiev84
      Бронз
      Много съм доволен :]
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Очакваме и по-критични мнения и идеи за подобрения. Не се колебайте да споделите с нас какво бихте желали да подобрим в образователните ни услуги.

Поздрави,
      Станислав
    • torres9forever
      torres9forever
      Бронз
      Доволен съм :)
      бих се радвал ако освен статии има и преведени покер книги :)
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      последните 1-2 години специално за българската общност виждам голям прогрес откъм промоции и много нови играчи развива се много бързо като някаква ми се е въртяло в главата защо не правите 1 път в месеца нещо като тренировка може би в хоме геймс в покерстарс турнир в който да участват и трениорите от общноста и да записват видео и после да го анализират съответно играчите ще са си от нашета общност така на играчите който са във видеото ще им бъде анализирана играта на база отигравабията който правят и наблюденията на трениорите мисля че ще е интересно
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      Мисля, че тези които са натиснали: Довелен съм, не са видяли, че на долният ред има: Много съм доволен :heart:
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Има какво още да се желае :D :D
      Аз бих искал повече материали за МТ СнГ турнирите (27-45ман). Това беше една от причините да спра да ги играя. За този формат има само 3 видеа, 2 от които са за злато, а статус злато на този формат се прави доста трудно. Статии за 45man пък няма никакви :)

Също така ако може графиците за тренировките да се направят така, че да не се припокриват една с друга. Например вчера тренировките на darkone и DaSpirit бяха по едно и също време, а аз (предполагам не съм само аз) имах желание да ги гледам и двете.

Успех :)
    • terrificboy
      terrificboy
      Бронз
      Лично аз съм много доволен от сайта. Най-добрия от българските сайтове. Почти всичко за покера съм научил от тук. Има си и добри промоции. Също така има и доста любопитни новини от света на покера.
      Мога да препоръчам само да обърнете малко повече внимание за улесняването на намиране на нещата тук за обикновения потребител.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

Благодарим ви много за обратната връзка и ще се радваме на още повече мнения :)

Един въпрос към terrificboy:

Първоначално публикувано от terrificboy
      Мога да препоръчам само да обърнете малко повече внимание за улесняването на намиране на нещата тук за обикновения потребител.
      Учебните материали ли имаш предвид или изобщо? Ако можеш да си малко по-конкретен, би било чудесно :)

Поздрави,
      Надя
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Най-добрите сте.Сайтът е подреден,статиите и вс. материали са супер, обслужването е топ.Общо взето отличен по всички параграфи :heart: Аз искам само,ако може всяка седмица да се организира някакво турнирче само за българи,по възможност във ФТП.Да можем да обменяме идеи в процеса на игра.Това е от мен
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте и от мен,

Вашето искрено мнение наистина ще ми помогне да върша по-добре работата си, а именно да осигурявам качествено образователно съдържание за всички потребители. Затова и всякакви мнения, предложения и обратна връзка са повече от добре дошли.

Първоначално публикувано от vvencislavov
      нещо като тренировка може би в хоме геймс в покерстарс турнир в който да участват и трениорите от общноста и да записват видео и после да го анализират съответно играчите ще са си от нашета общност така на играчите който са във видеото ще им бъде анализирана играта на база отигравабията който правят и наблюденията на трениорите мисля че ще е интересно
      Как точно виждаш идеята: като треньори, които играят един срещу друг и след това се прави специален материал или по-скоро като потребители, които играят един срещу друг и след това им се анализира играта?
      Първият вариант има доста развлекателна стойност, а за втория - публичната частна тренировка е също полезен формат, с разликата че не трябва да рискувате парите си един срещу друг.

Първоначално публикувано от petarvalchev
      Има какво още да се желае :D :D
      Аз бих искал повече материали за МТ СнГ турнирите (27-45ман). Това беше една от причините да спра да ги играя. За този формат има само 3 видеа, 2 от които са за злато, а статус злато на този формат се прави доста трудно. Статии за 45man пък няма никакви :)
      Това е така поради голямата прилика между тези турнири и СнГ турнирите на една маса. Но наистина си прав, може би трябва да добавим материали (започвайки със статии) със спецификите на именно тези формати. Ще поговоря с образователния отдел и ще ви държа в течение.

Също така ако може графиците за тренировките да се направят така, че да не се припокриват една с друга. Например вчера тренировките на darkone и DaSpirit бяха по едно и също време, а аз (предполагам не съм само аз) имах желание да ги гледам и двете.
      Проблемът тук е в намирането на подходящ час за треньора и подходящ час за възможно много потребители. Затова и понякога трябва да ограничаваме други фактори (като не-застъпването) до това за един и същ формат, дори и на различни лимити. Като цяло не са много тези, които посещават тренировки на различни формати. Все пак ако имаш идеи за нови часови пояси (уикенда?), моля сподели.

За всички, които просто изказват позитивно мнение - благодаря за подкрепата!
      (Не забравяйте обаче, че ако имате някакви предложения - сега е момента :f_love: )

Поздрави,
      Камен
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Току що ми доиде идея.Защода не си направим една турнирна дивизия,само за бг стратези,като ЕUD на покерстарс,само че вместо,различни лимити да има различни игри-примерно СНГ-МТТ СНГ-МТТ.И според след това топ играчите от тях да играят един финален тур на края на месеца.Можем да си съберем по няква символ. сума от рода на 2-3 долара,и те да са в нагр. фонд на финала.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от comodus14
      Току що ми доиде идея.Защода не си направим една турнирна дивизия,само за бг стратези,като ЕUD на покерстарс,само че вместо,различни лимити да има различни игри-примерно СНГ-МТТ СНГ-МТТ.И според след това топ играчите от тях да играят един финален тур на края на месеца.Можем да си съберем по няква символ. сума от рода на 2-3 долара,и те да са в нагр. фонд на финала.
      Нещо подобно ли? :)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Покерстратеджи ми даде всичко което съм научил в покера и съм предоволен + това всичко е направено супер
      Ако не бях открил сайта сигурно щях да съм още риба(не че сега не съм,ама по-малка)
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Да,само че три разл. формата с три разл нива-примерно 1,2 и 5 долара,за играчите с различен опит.И да са след 7 часа например заради работещите,примерно 7 и 30 е ОК
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      предлагам на всеки 3 месеца по 10 дена да се качва с един статус нагоре!!!
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Здравей, Камене и мерси за изчерпателния отговор :)

Първоначално публикувано от darkonebg
      Това е така поради голямата прилика между тези турнири и СнГ турнирите на една маса. Но наистина си прав, може би трябва да добавим материали (започвайки със статии) със спецификите на именно тези формати. Ще поговоря с образователния отдел и ще ви държа в течение.
      Тук не съм изцяло съгласен с теб :) Приликите между 9man и 45man са до там, че има 3 етапа на игра - начален, междинен и късен ... и може би дотам :) Стратегията на игра, началните ръце на игра през различните етапи, играта на балона, играта в парите ... всички тези критерии са различни за 2та формата. А разликата не е малка. За пример ще ти дам играта на балона - при 9man е много важно да влезем в парите, затова играем тайт. При 45man не е толкова важно да кешнем. По-важно е да влезем поне в топ3, което не става с тайт игра на балона. Другото което е, че при 45man се играе доста по-лууз отколкото при 9man. Като цяло разликите не са малки между двата формата.

Първоначално публикувано от darkonebg
      Проблемът тук е в намирането на подходящ час за треньора и подходящ час за възможно много потребители. Затова и понякога трябва да ограничаваме други фактори (като не-застъпването) до това за един и същ формат, дори и на различни лимити. Като цяло не са много тези, които посещават тренировки на различни формати. Все пак ако имаш идеи за нови часови пояси (уикенда?), моля сподели.
      Ами идеи за решаването на този .... то не е точно проблем, но .. не мога да дам. Може би, когато се изготвя месечния график за тренировките (не знам как точно става, но все пак) всеки треньор да даде 4, 5 или 10 дати (взависимост от ангажиментите му), през които има възможност да проведе тренировка. Така "отговорника" за организацията на тренировките да избере дати и часове, така че да не се застъпват. :)
      Естествено ако съм единствен с тази "претенция" не я взимайте предвид, защото може би хората, които посещават тренировки на различни формати са малко :)

Успех :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Първоначално публикувано от sttoil
      Мисля, че тези които са натиснали: Довелен съм, не са видяли, че на долният ред има: Много съм доволен :heart:
      +1 и аз за малко да натисна първото... :D

Поздрави,
      Христо
    • Kalikandzer
      Kalikandzer
      Глобален
      И аз се подведох мислех, че първото е най - доброто :) Но преди да натисна и се коригирах :)