50 dolars problem

• vladislavbg
      vladislavbg
      Начален
      Имам проблем. Имам вече регистрация в Poker Stars и след това преминах теста на сайта и в крайна сметка искам 50-те долара спечелени ми от теста да ги изиграя с вече съществуващия ми акаунт. И също така проблема е че си написах вече стария акаунт на мястото на Poker Stars и немога да го променя. Та ако някой има идея как да стане това да пише.
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @vladislavbg,

Здравей и добре дошъл сред нас!

Не може да получиш парите на вече съществуваща сметка, това не е възможно при никакви условия. Избери си друга зала, създай си сметка и прати съобщение тук с потребителското си име в новата зала.

Поздрави,
      Деси
    • vladislavbg
      vladislavbg
      Начален
      Благодаря ти.
    • Krisaka
      Krisaka
      Бронз
      Imam problem s 50-te dolara .... koito trqbva da polucha bezplatno .. poneje ba6tami su6to igrae I ima su6toto ime i familiq neznam kade da si izprata li4nata karta da dokaja 4e i az sam sus su6tite imena i sam mu sin dori ,.. moql nqkoi za pomo6t da mi pi6e
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо искам да те помоля да прочетеш нашите форумни правила, и следващия път да пишеш на кирилица. Дори и да нямаш инсталирана на компютъра си, има редица страници в интернет, които да превърнат текст на латиница в кирилица.

Колкото до въпроса ти: моля те да пишеш на отдела за обслужване на клиенти (формулярът за целта се намира в менюто "Помощ"), те ще могат да те посъветват какво трябва да направиш.

Поздрави,

Надя