It's time for poker

• xwink93
      xwink93
      Бронз
      Здравейте,казвам се Ивайло,скоро навърших 18,занимавам се с карти от 9 годишен,а пари от карти изкарвам от 16 (знам че е незаконно но всеки е играл свара и т.н. на пари ) свара и т.н. са адския комар,за това се насочих към спорта,тоест покера.Сериозно почнах да играя/уча на 16-17 играех с баща си и негови приятели,повече съм чел от колкото играл (защото нямаше къде да играя)
      Имам много свободно време и мисля да го уползотворя във грайнд на 6 маси 6 мах (на толкова се чувствам добре) ако почувствам нужда ще ги увелича.
      Мисля да играя от 6 до 10 часа на ден почвам от NL2 shallow (маи така се пишеше) където макс бай-ина е 0.80 цента,ще почна от там защото все още не съм напълно уверен да играя със 2 $ бай-ин (а всички знаем колко важено е спазването на банкрола)
      Занимавам се и със плуване (любителско) правя по 3-4 киломентра 2 пъти седмично.Играя шах,волей и баскет бол.
      Във покер план-както всички така и аз искам бързо да покоря лимитите и да стана успешен покер играч,не си поставям цели (да правя Х ръце и Х часове) защото това може да навреди меко казано на банката ми.
      Вчера взех началният капитал (за което благодаря на покер училището) за сега съм леко напред (20 $) участвам и във Take 2 (жалко,че ще взема само 5$) но все е нещо.
      Графики и статистики ще постна след няколко хиляди ръце (дай боже зелената да е нагоре) защото от вчера имам само 2 К ръце което е нищожно малко.
      Всеки ден ще си ъп-вам блога,като ще споделям не само в покер план (това ми действа релаксиращо) защото нямам много приятели (да не кажа никакви) правя разлика от приятели и познати.
      Това е от мен,желая много успехи на Българската общност и се надявам да си помогаме взаимно когато имаме нужда,също така искам да благодаря отново на целият екип на училището.
      Искам (ако е възможно) да не спестявате нищо и да ми казвате грешките които правя,дори и да са много груби (защото се учим от грешките си)
  • 104 отговора
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Успехх :s_biggrin:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Благодаря,успех и на теб по масите
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей xwink93,

Поздравления за покер блога ти!

2000 ръце за един ден не са малко, особено за начинаещи играчи. Надавам се да намериш време за усъвършенстване на играта си - статии, видео материали, тренировки на живо и анализ на ръце.... Възползвай се от всички, което ти предлага PokerStrategy.com и успехите няма да закъснеят.

Успех по покер масите,
      Станислав
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      да това е най-важнот,не са само да играя.Разбира се,че ще посещавам тренировките и ще чета/гледам обучителни материяли
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      така почвам сесията,wish me luck :spade:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      така първата сесия я свърших на +6 $ :facepalm:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей xwink93,

Не бива да си резултативно ориентиран, все пак говорим за една единствена сесия, при това дори си напред. Разгледай тази статия: цък.

Ако пък си ползвал " :facepalm: " с позитивно настроение, отново - не се подвеждай по единичните сесии, а по отделните обигравания и можеше ли да да отиграеш дадена ръка и по-добре. Публикувай някои от тях, които ти се струват по-трудни, във форумите за анализ на ръце.

Успех по масите!

Поздрави,
      Деси
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

Не бива да си резултативно ориентиран, все пак говорим за една единствена сесия, при това дори си напред.
      +1
      Също така не гледай на доларите като пари, а като точки, като стакове и големи блиндове за игра. Защото 6$ на NL2 за 3 стака, а 6$ на NL10 са малко повече от половин стак. Искам да кажа, че $ не е критерии за печалба. По-скоро гледай колко стака или колко големи блинда си направил за сесия.

Успех :)
    • marto550
      marto550
      Бронз
      6 - 10 часа на ден LOL няма ли да ти е много ?
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей xwink93,

Хубаво е да видя, че от поколението на 90те години има и стабилни хора с желание и мотивация за успех. Аз лично съм останал с впечатлението, че повечето хора от това поколение са с изключително голямо самочувствие, но за съжаление без покритие.

Както Деси ти е казала е много добре да използваш форумите за анализ на ръце, а ако искаш да обсъдим дадена ситуация, в която изпитваш затруднения можеш да публикуваш тема в No Limit стратегически дискусии, където аз и другите членове с радост ще ти помогнем.

Пожелавам ти успех и възможно най-бързо покоряване на лимитите.

Поздрави,
      Пламен
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      @Dessi,@petar благодаря за съветите.

@marto550 еми няма,свикнал съм да стоя доста.Играл съм игри по 17 часа (WoW,Diablo,StarCraft) радвам се,че вече не играя игри (е играя ама малко) и че съм "излекуван" от тия "болести" защото наистина ми отнемаха голяма част отвремето (да не кажа всичката)

by the way,прекратих сесията защото ме бед бийтнаха на 5-6 пъти и леко тилтнах,по късно ще продължа.Да се надяваме,че на рибоците няма да им връзва и да им излизат 1 от 3/4 аут-а
      Най-много тилтнах като ми земаха фул-а с Попове :O
      За ръцете и другите работи,за сега немога защото имам лек проблем със Holdem managera.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз

:facepalm: :facepalm: :facepalm: no comment (да не казвам,че липсват още 2 К ръце и -3/4 стака)
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      на КЕШ-а рибите ми вземаха всяка 2-ра ръка нищо,че "нагласеният" софтуер ми даде безброй пъти AA/KK/QQ/JJ .Дори играх на 4 маси (уж за по-голяма концентрация) все същата работа. :facepalm:
      може би проблема е във мен,днес мисля да чета повече и по-малко игра.
      :facepalm:
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Днес денят е хубав,станах (доста рано,а си легнах късно) което не е много яко.Ходих на кафе с приятели,хапнах за обед,сега след обед с баща ми режем дърва и до 1/2 часа ще приключим.
      Вечерта мисля да пусна в старс 2 турнира с няколко хиляди гарантирани да видим какво ще направа и отделно ще си отвора 4/6 маси.
      Взел съм си Monster Energy 2бр. и да се надяваме утре към 4/5 сутринта да ви пиша хубави новини.

чета и книгата "Спри да хленчищ,размърдай си задника" на Лари Уингет,на мен лично много ми харесва
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      нищо,че никой не го следи ама аз да ъп-на :D

записах 3 турнира 5/3,5/8 К гарантирани,на първия паднах със КК от 10 А със А на ривъра,вторият AQ срещу 10 К направи стрейт,третият....по най-болезнения начин АА от 7 8о и то все 30-40 човека преди парите...
      на масите не знам къд съм взимат ми фул-ове,флъшове всичко...направо не знам какво да кажа,даже мисла че очите ми са насълзени :facepalm: и все пак не съм толкова назад 2-3 стака,но много ме ядосва начина по които ме взимат знам,че това е част от играта и без това не може но когато се случи 10-15 пъти в рамките на 10 минути човек може да откачи
    • Gygri
      Gygri
      Бронз
      нищо,че никой не го следи ама аз да ъп-на

Пиши бе , все има някои като мен дет ги чете.
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      и аз чета ,не се притеснявай да пишеш
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      sounds good. Ползваш фейспалм. Играеш НЛ доста, имаш желание > ще се следи.

Поздрави.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      не можах да те разбера !?

за капак и нета ми крашва и комшиите нещо се карат и викат :facepalm: