$50+$100 бонус, но в кои зали?

• Mr0rgasm
      Mr0rgasm
      Бронз
      ЗДРАВЕЙТЕ BGpokerstrategy!
      Получих покана за вашия сайт от приятел и бях резервиран да се регистрирам отначало, защото съм регистриран в два други бг сайтове, и не мислех, че някой може да предложи нещо по-добро като информация и бонуси.... но явно МНОГО СЪМ СЕ ИЗЛЪГАЛ!!! Изключително съм доволен от това, което предлагате с малки забележки...

От многото публикации, които прочетох разбрах, че не във всички зали може да се вземе промотирания от сайта $50+$100 бонус, което е много объркващо и некоректно! За това, моля Ви да уточните тези подробности и да ги публикувате, за да може всеки да си прецени къде какъв бонус може да има, защото някои ще предпочетат само $50 понеже имат предпочитания към определена зала, а аз примерно ще опитам някаква нова зала, но ЖЕЛАЯ ДА СЪМ НАЯСНО СЪС ВСИЧКИ ПОДРОБНОСТИ!

Благодаря Ви!
  • 4 отговора
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
      Тук пише залите, в които можеш да вземеш началният капитал:
      http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Началният капитал навсякъде е $50, но има различия в бонусите, които можеш да прочетеш.

Best,
      Kukki :s_love:
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Ами не във всички зали ги има +100$ така че провери си добре нещата преди да направиш регистрация :0

Аз на пример се прее... с 888 Пасифик където няма +100. Един приятел се регистрира в Фул Тилт там е +50 а един друг в Кейк където си ги има +100
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

В линка, който kukkiwonBG ти даде, пише за всяка зала дали бонусът е само $50 или има допълнителни $100. Просто трябва да кликнеш на самата покер зала и да погледнеш в указанието за изтегляне.

В момента залите, които предлагат допълнителен бонус са: Cake Poker (допълнителен бонус от $100) и Full Tilt Poker (допълнителен бонус от $50). В останалите покер зали можеш да депозираш сам и да получиш най-добрия бонус за първи депозит!

Поздрави,

Надя
    • Mr0rgasm
      Mr0rgasm
      Бронз
      Благодаря Ви!
      Така или илаче се бях насочил към Кейк, явно имам добра интуиция...! :evil: