пак проблем

• bokoesun
      bokoesun
      Бронз
      Избрах си залата кейк покер,но когато стигна до ''real money account''нa activation code аз пиша PS150 или PSVIP,като при началната си регистр. влезнах с первият код,но поссле прочетох при друга помощ за регистр. от ПОКЕР СТРАТЕДЖИ вторият код.Както и да е,и при двата кода ми отговарят с ''invalid optional code''.

Каква да бъде следващата ми стъпка/стъпки.Благодаря
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Имаме различни бонус кодове в зависимост от това дали искаш да получиш началния капитал (бонус код PS150) или искаш сам да депозираш (бонус код PSVIP).

Ако си се регистрирал с кода PS150 първия път, значи всичко трябва да е наред.

Сега само трябва да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, че искаш да получиш началния капитал в Cake Poker и да им кажеш какво е потребителското ти име там, за да могат те да ти преведат парите. Те ще ти пишат, ако възникне проблем.

Поздрави,

Надя
    • bokoesun
      bokoesun
      Бронз
      Трябва ли първо от секюритито на Покер стратеджи да им пратят мейл на Кейк покер,че аз съм одобрен и чак тогава да си направя Риал мъни акаунт с PS150
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не, не е необходимо първо да им потвърдим. Създай си сметка с истински пари (въведи личните си данни и бонус кода) и тогава напиши съобщение на отдела за обслужване на клиенти, за да ти преведат парите.

Ето тук са пълните инструкции за началния капитал в Cake Poker.

Поздрави,

Надя