50$ от теста моля за информация

• Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      Здравейте!
      Първо предварително искам да благодаря за отделеното време.
      Регистрирах се в сайта PokerStrategy.com в петък и тогава преминах теста, избрах си зала cakepoker и дори изпратих лична карта с адреса ми за верификация без да са ми поискали, с надежда че ше стане по бързо превода. Но вече минаха 4 дни и нито са ми писали на mail нито парите са дошли. Според мен всичко съм направил както е описано. Просто искам да знам дали съм объркал нещо и имали някакъв проблем с превода или има някакжо забавяне.
      Благодаря още веднъж за отделеното време.
  • 12 отговора
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      А да не забравя. Пратиха ми един mail, след като издържах теста :

"Сърдечни поздравления Spendthrift,

Заслужи си начален капитал от $50 с теста на PokerStrategy. За да получиш парите, избери
      си покер зала, в която искаш да играеш."
      Както вече казах си избрах зала. Но парички няма все още.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Понякога отнема 2-3 работни дни, преди колегите ни от отдела за сигурност да могат да проверят документите ти - сигурна съм, че съвсем скоро те ще го направят и ще получиш началния си капитал.

Изчакай няколко дни от деня, в който си изпратил документите (не знам до кога да ти кажа да чакаш, защото не знам кога си ги изпратил), и ако все още няма развитие, напиши моля те съобщение до отдела за обслужване на клиенти (формулярът за това се намира в менюто "Помощ") на английски, руски или немски език, за да могат колегите ни да проверят ситуацията.

Благодарим ти за съдействието и търпението!

Поздрави,

Надя
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      И аз благодаря за бързия отговор. Ще почакам още малко и да се надявам че всичко ще е ок.
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      Видях че са ми писали че искат да им пратя mail със данните си, лична карта и така нататък, който разбира се беше в папка спам на пощата ми и за това до сега не съм го видял. Аз обаче не съм пратил снимка на която държа личната си карта. Това проблем ли ще е.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако досега не са се свързали с теб, за да поискат допълнително такава снимка, значи не се налага.

Ако има нужда, те ще се свържат с теб и ще ти я поискат.

Поздрави,

Надя
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      Още веднъж много благодаря :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Няма за какво :)

Дръж ни в течение, за да можем да проверим, ако има забавяне!

Поздрави,

Надя
    • Spendthrift
      Spendthrift
      Бронз
      Надя много ти благодаря за съдействието.
      Всичко вече е ок парите са преведени. Започвам да каня приятели :D
    • ditmatamc
      ditmatamc
      Бронз
      и аз имам същият проблем , регнах се в Еверест Покер , реших теста и заслужих 50 $ , писах им на съпорта да ми преведат парите , но вече трети ден парици няма :Д , пратих им лична карта , всичко точно ... скрийн нейма в Еверест ми е - LumanaTrezor , а юзърнейм ми е ditmatamc. Ако можете да проверите какво става ще съм Ви благодарен,че вече губя търпение :Д
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей ditmatamc,

Добре дошъл сред нас!

Моля свържи се с отдела ни за обслужване на клиенти тук!

Поздрави,
      darkonebg
    • strugarqt75
      strugarqt75
      Бронз
      Здравейте аз също минах теста успешно,но ми предложиха покерзала в която имам акаунт и сега не мога да избера друга и чакам някакво развитие,изпратих 2 съобщения и чакам отговор
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от strugarqt75
      Здравейте аз също минах теста успешно,но ми предложиха покерзала в която имам акаунт и сега не мога да избера друга и чакам някакво развитие,изпратих 2 съобщения и чакам отговор
      Здравей strugarqt75,

За съжаление в момента предлагаме началния капитал само във Full Tilt Poker, което означава, че можеш да получиш своите $50 по-нататък, ако добавим друга покер зала в списъка за безплатните $50.

Не се притеснявай, тъй като ти не губиш правото си да получиш капитала, независимо колко време е минало от преминаването на теста и проверката на самоличността.

Междувременно можеш все пак да се възползваш от предложенията на PokerStrategy.com: трябва просто да направиш минимален депозит в някоя от партньорските ни покер зали, в която досега не си имал сметка. Така не само ще получиш най-добрия бонус за първи депозит, но и ще трупаш StrategyPoints за повече учебни материали и услуги :)

Успех,
      Надя