Монстър Проблем

• rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Здравейте колеги и колежки.Пускам тази тема с цел,ако има някой по-запознат с този вид проблем да ми помогне.Днес,когато се събудих и отвориш шкаФчето ми нямаше чорапите ;( !!!! Паникьосах се и незнаех какво да направя.Дали проблема е в мен или пък в шкаФчето,трябва ли да го преинсталирам с ново или просто да забравя за чорапите ми и да вкарам нови ?( .По-дяволите когато ги вкарвах в шкаФчето нямаше проблеми ,а сега като тръгнах да го отварям и ги нямаше ;( .Най-лошото е ,че не в момента не мога да ви покажа графика с обуването им ,за да се запознаете по-отблизо с проблема.Когато си ги купувах продавачката каза ,че няма да имам никакви проблеми с вкарването ,а ето сега ги няма ?( Моля ви кажете какво да правя !!! Да забравя ли за тях ,да се надявам ли че ще се върнат скоро или просто да сменя шкаФчето ???

п.п.Благодаря ви предварително за помощта :facepalm:
  • 19 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Определено са миришели лошо и някой ги е изхвърлил.Иначе бих пратил една две снимки на кракът ти,да се разгледа по-обстойно ситуацията и да се намери виновника за изчезването им.

Кво написах чак аз немога да го осмисля :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • rostinm
      rostinm
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Определено са миришели лошо и някой ги е изхвърлил.Иначе бих пратил една две снимки на кракът ти,да се разгледа по-обстойно ситуацията и да се намери виновника за изчезването им.

Кво написах чак аз немога да го осмисля :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
      +100 good)))))))
    • primeobj
      primeobj
      Бронз
      Трябва по-добре да балансираш линиите си с нокторезачката... и поствай повече крака за анализ в съответните форуми
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от primeobj
      и поствай повече крака за анализ в съответните форуми
      :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    • zaf82
      zaf82
      Бронз
      Мисли с краката си и ще се сетиш къде са
    • rosso1948
      rosso1948
      Бронз
      Мисля ,че през ноща са влизали от ЦРУ или ФБР да тършуват и не съм ги усетил !!! Това е снимка направена от комшията.... :f_eek:

• brownstone
      brownstone
      Бронз
      Или не си ги събувал изобщо, или ароматът им е -EV.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Понеже имам познати в МВР и помолих ги да поразпитат тук там и откриха нещо.
      Потвърди дали са твойте:
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      виж дали за последно не си си подпрял вратата на стаята с тях :-)
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Ако шкафчето има сметки в Покер Старс или Фул Тилт,попрегледай форума.... ;)
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравей,

Това е сериозно нарушение на форумните правила, и ще се третира от нас като нарушение на чорапният закон.

Ще те помоля да се обадиш веднага на 112, и да изискаш копие на касовата бележка с която си ги купил.

След това трябва да съставиш списък с хората, които са потенциални извършители на престъплението (замисли се, кои са тези които най-често те гледат в краката и завиждат за чорапите ти)

Имай предвид, че загубата на чорапи е сериозно провинение и глобата е 20лв на бройка.

Надявам се проблема да се реши в близко бъдеще.

Митко
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Първоначално публикувано от rosso1948
      Здравейте колеги и колежки.Пускам тази тема с цел,ако има някой по-запознат с този вид проблем да ми помогне.Днес,когато се събудих и отвориш шкаФчето ми нямаше чорапите ;( !!!! Паникьосах се и незнаех какво да направя.Дали проблема е в мен или пък в шкаФчето,трябва ли да го преинсталирам с ново или просто да забравя за чорапите ми и да вкарам нови ?( .По-дяволите когато ги вкарвах в шкаФчето нямаше проблеми ,а сега като тръгнах да го отварям и ги нямаше ;( .Най-лошото е ,че не в момента не мога да ви покажа графика с обуването им ,за да се запознаете по-отблизо с проблема.Когато си ги купувах продавачката каза ,че няма да имам никакви проблеми с вкарването ,а ето сега ги няма ?( Моля ви кажете какво да правя !!! Да забравя ли за тях ,да се надявам ли че ще се върнат скоро или просто да сменя шкаФчето ???

п.п.Благодаря ви предварително за помощта :facepalm:
      Според мен има нещо нередно тук, има някаква конспирация, не може така да изчезват чорапи, чстно казано това ме притеснява. Мога да ти дам само един два съвета:
      1, Виж дали не бъркаш шкафчето.
      2, Ако не го бъркаш виж дали не са в дъното на шкафа.
      3, Ако си 100% сигурен, че ги няма, значи са изчезнали - това никак не е добре и трябва да извикаш професионалист.
      4, Ако и това не помогне, остава да се обърнеш към Богът в решаването на сложни проблеми
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      Мога да те посъветвам и да не правиш нищо прибързано. НЕ ПОСЯГАЙ НА ЖИВОТА си в никакъв сучай. Има и такива моменти в живота, на всеки му се случва нещо подобно, което е тежко за преживяване, но ти трябва да се държиш, с теб съм човек. Аз предлагам да помогнем на човека и да направим национална кампания, според мен цял народ ще се вдигне да помогне, все пак затова сме хора, а в тежки моменти силните нации се подкрепят. Преживяли сме 500години робство, надявам се да можем да преживеем и този момент, въпреки че не виждам светлината в тунела. Мога да си предоставя сметката и да я направим дарителска, за да съберем пари за разходите по намирането на тези чорапи, нахвърлял съм и някои идеи:
      1, Разходи за билборди на видни места
      2, Разходи за слагането на лика на чорапите в/у Кутии за мляко (надявам се да имаш актуална снимка)
      3, Разходи за рекламни клипове

това е засега от мен
    • bohemiagrove
      bohemiagrove
      Бронз
      I found your socks in the english community forum.Ask kindly and we will give them back.
    • ivanfsg
      ivanfsg
      Бронз
      we will f*cked up english community for this socks, so be careful
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Ей Маугли защо не си на сватбата :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
    • stratievpoker
      stratievpoker
      Бронз
      О не Черния петък се повтаря. Спирам да играя покер щом са ти ти изчезнали чорапите.
    • durrrrr789
      durrrrr789
      Бронз
      Ами аз предлагам да те стейкнем като сложим малък маркъп ( за жартиери )
      Като евентуално после се дели 50 на 50 в твоя полза :D :D :D
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Темата се затваря. Причина - имаме си спам тема, преместете се там. ;)

Поздрави,
      Христо