въпросче за 50-те долара бонус

• 8 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от BulgarianWarrior
      вчера след обяд потвърдих с лична карта и все о6те няма отговор това нормално ли е оО
      Здравей BulgarianWarrior,

Проверката на самоличността може да отнеме до 48 часа. Моля те за малко търпение :)

Докато чакаш да получиш своите $50, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи: така ще можеш да се запознаеш с нашата страхотна покер общност :)

Поздрави,
      Надя
    • YordanAntov
      YordanAntov
      Бронз
      Здравей BulgarianWarrior имай търпение колега щом всичко си направил както трябва ще станат нещата :s_grin:
      Ако мога да си позволя един съвет през това време ти можеш да поразгледаш материалите и видеата в покерстратеги много са полезни не само за начинаещи в покера но и за напреднали.

Пожелавам ти успех на покер масите !

ПП Когато няма риба и рака е риба :facepalm:

Йордан
    • ElenaTodorova
      ElenaTodorova
      Начален
      Имам въпрос без да искам вместо да въведа ИДто си от Фул тилт на мястото за бонуса го въведод на мястото за вече съществуващ акаунт и сега не мога да си взема бонуса.Някой има ли идея как да стане?
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от ElenaTodorova
      Имам въпрос без да искам вместо да въведа ИДто си от Фул тилт на мястото за бонуса го въведод на мястото за вече съществуващ акаунт и сега не мога да си взема бонуса.Някой има ли идея как да стане?
      Здравей ElenaTodorova,

Моля те свържи се с колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те имат достъп до профила ти в PokerStrategy.com и ще могат да ти помогнат ако си въвела определена информация не където трябва.

Поздрави,
      Станислав
    • ElenaTodorova
      ElenaTodorova
      Начален
      преди малко им писах и вече всичко е наред!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от ElenaTodorova
      преди малко им писах и вече всичко е наред!
      Чудесно!

Докато чакаш началния си капитал, защо не се представиш на общността?

Поздрави,
      Камен
    • 4ove4encence
      4ove4encence
      Бронз
      тоя начален капитал до кога ще стои? аз от скоро започнах чета и гледам видео материали такъв и не мисля започвам игра все още, но въпросът ми е този начален капитал дали ще е до края на месеца примерно или винаги си стои?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей 4ove4encence,

Имай предвид, че няма краен срок за получаване на начален капитал, но ако си създал сметката си в дадена покер зала чрез нас, то има известен период от време, докато сметката ти е тракната към нас.

Поздрави,
      Иван