Help !!!

• cchack
      cchack
      Бронз
      И така ... за пореден път ме карате да си сменям платформата за игра на 50-те долара

Или аз съм малоумен (в което силно се съмнявам) или указанията Ви не са правилни за откриване на сметката в 888 Пасифик покер

До гуша ми дойде верифициране на сметки, сменяне на платформи и глупави оправдания.

Ето и по - конкретно защо пиша!

Tobi,
      25.11.09 14:54: Dear cchack,

Unfortunately we can not transfer your 50$ to youraccount as it has not been created using our bonus code. If you alreadyplay with real money you can open a new account on another platform: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/platform/
      After you did please enter your account name in your profile and then reply to this ticket.

Best regards,
      Tobi

КАКЪВ ПОДЯВОЛИТЕ БОНУС КОД ДА ИЗПОЛЗВАМ ПРИ РЕГИСТРАЦИЯ СЛЕД КАТО ИЗРИЧНО Е СПОМЕНАТО В УКАЗАНИЯТА ДА НЕ СЕ ДЕПОЗИРА ПРЕДИ ПОЛУЧАВАНЕТО НА КАПИТАЛА ОТ ПОКЕР СТРАТЕДЖИ ДОТ КОМ

И НАЙ ГОЛЕМИЯ ЦИРК Е В СЛЕДВАЩОТО ПИСМО
      КОЕТО НЕЗНАМ ЗАЩО ПРИСТИГА НЕЗАБАВНО СЛЕД ПЪРВОТО

PatrickS,
      25.11.09 15:30:

Dear cchack,

Unfortunately we can not transfer your $50 to your account as it has not been created using our down loadlink.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your poker room and account name or number into thisticket so we can transfer your starting money to your new account.

Best regards,
      PatrickS

КАЖЕТЕ МИ КОЛКО ПЪТИ ТРЯБВА ДА СМЕНЯМ ПЛАТФОРМАТА ЗА ИГРА

И КАКВИ СА ТЕЗИ ОПРАВДАНИЯ СЛЕД КАТО СЪМ ПРАВИЛ РЕГИСТРАЦИЯТА СТЪПКА ПО СТЪПКА

http://bg.pokerstrategy.com/888-pacific-poker/link/download/free-50/

АКО ТОВА НЕ Е ЛИНКА КОЙТО ТРЯБВА ДА СЕ ИЗПОЛЗВА МИ КАЖЕТЕ ЗАЩО ТОГАВА Е СЛОЖЕН НА БУТОНА "ИЗТЕГЛИ СОФТУЕРА"
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @cchack,

Здравей,

Съжалявам за проблемите, които имаш. Има две причини, които биха могли да ти попречат да се тракнеш към нас в дадена зала, ако си използвал правилния линк, както е в твоя случай:

1. Не си изтрил cookies („бисквитките”) на браузъра си.

2. Имал си някога софтуера на 888.com и не си го премахнал изцяло преди регистрацията си.

Това са двете причини, които биха могли да ти попречат да се тракнеш успешно. За съжаление ние не можем да променим ситуацията и ти няма да може да си получиш стартовия капитал там, защото залата не е свързана с нас.

За допълнителни въпроси може да говориш с отдела за клиенти, защото във форума не работим със сметки. Бих искала да ти помогна, но от техническа гледна точка не бих могла да направя нищо.

Ако има нещо друго, моля да споделиш.

Поздрави,
      Деси
    • cchack
      cchack
      Бронз
      Деси, съжаляма за постовете ми във форума, но наистина ме разберете. Вашият отделза обслужване ме кара да сменя за 4-ти път залата за 1 седмица. Изпращах верификации къде ли не и по 1000 пъти. Сега се оказва ,че бисквитките на браузъра са виновни... а ето какво получих относно 888 Пасифик от Вашият отдел за облужване вчера.

cchack,
      24.11.09 16:09: Hello again. Im belive for last time. Im already change the platform. Give me the bonus in Pacific poker. My username is: vpehlivanov
      Thanks in advance
      Thomas,
      24.11.09 16:44: Dear cchack,

thank you for your message, I have updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Best regards,
      Thomas

Оказва се ,че немога да се звъзползвам от промоцията тъйкато навсиакъде другаде имам вече създадени акаунти освен ако немога да позлвам InterPoker за това. Кажи ми мога ли или не, защото ако не мога няма смисъл.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Изтриването на бисквитките е споменато още в началото на инструкциите за изтегляне. Съжалявам, че си го пропуснал. Не е проблем да пишеш във форума, затова го има и се възползвай винаги максимално.

Това са залите, в които може да получиш началния капитал, в останалите става с депозит. Безплатен начален капитал.

Поздрави,
      Деси