Въпрос относно ПС поинтс

• marto550
      marto550
      Бронз
      Здравейте, в момента имам акаунт в покерстарс, но не е тракнат (не съм сигурен дали така се казва) към покерстратеджи и нетрупам пс поинтс, та дали ако си изтрия покер клиента от компа и го дръпна от тук (pokerstrategy.com) и съответно си направя нов акаунт в старса, и съм прехвърлил пари в него от стария си ще трупам точки? дано сте ме резбрали :)
  • 10 отговора
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Ако не искаш да ти бъдат блокирани и двата акаунта, по-добре недей.

П.П. За съжаление и аз не съм тракната към PokerStrategy там. :s_mad:
    • deskoov
      deskoov
      Бронз
      Ще трупаш, но може да имаш проблеми с тегленето на пари понеже имаш 2 акаунта в старса, по-добре избери друга покер зала. Фул Тилт например ?! :)
    • marto550
      marto550
      Бронз
      "Ще трупаш, но може да имаш проблеми с тегленето на пари понеже имаш 2 акаунта в старса, по-добре избери друга покер зала. Фул Тилт например"

Не е вариант, защото исках без да правя депозит.

Редактирано от Nadia:

Редактирам публикацията с оглед на правило 3 от нашите форумни правила: Никакви заявки или оферти за прехвърляне на пари един към друг.
    • marto550
      marto550
      Бронз
      здр, Nadia това не беше оферта, а просто въпрос дали ще стане, както и да е няма да правя пс поинтс явно
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей marto550,

Моля те да обърнеш внимание, че заявките за преводи между сметки са забранени.

Освен това не е позволено да си отваряш втора покер сметка в която и да е покер зала. Не само, че няма да събираш StrategyPoints - PokerStars особено са много строги по отношение на наличието на повече от една сметка, но и рискуваш и двете ти сметки да бъдат затворени.

Ако не искаш да влагаш собствени средства, винаги можеш да се възползваш от програмата Покани приятел: чрез нея можеш да спечелиш до $100 за всеки поканен от теб член.

След това можеш да изтеглиш парите към Moneybookers или NETELLER и след това да депозираш в партньорска покер зала по избор, и ако се регистрираш по нашето указание за изтегляне, ще събираш StrategyPoints за повече учебни материали :)

Поздрави,
      Надя
    • marto550
      marto550
      Бронз
      мерси за отговора :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от marto550
      мерси за отговора :)
      Няма за какво, дано да съм помогнала :)

Поздрави,
      Надя
    • marto550
      marto550
      Бронз
      Ами да, отказах се от цялата тази работа, ще чакам да получа нещо от поканения френд
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      поканения ти френд юе трябва да поиграе доста :) можеш да теглиш от покани приятел над 50 $ а смятаи те как се правят от един човек!! бих казал невъзможно поне хората който познавам :) така че по добре си покани 10 човека и белким събереш 50 $ :)
    • marto550
      marto550
      Бронз
      ехее 10 човека нямам толкова познати които играят редовно покер :D ще си чистя бонуса от 10$ за 750 фпп поинтс ахахахаха :D