Каса

• partizan4o112
      partizan4o112
      Начален
      Значи нов съм в покера играя всеки ден,но като седна на кеш маси всичко отива по-дяволите решил съм всеки ден да играя сит анд гол с 260 човека с по 10 цента(този е най-евтиният които намерих в покер стар) и да играя фрироли докато направя по голяма сметка за по големи турнири.Искам да попитам подхода ми верен ли е и кажете някои съвет ако желаете.Довиждане и успех по залите
  • 5 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей partizan4o112 ,
      съжалявам да прочета ,че не ти върви в играта . Няма нищо лошо в изборът ти да играеш фрийроли и да изградиш банка, но те съветвам да прочетеш статиите /ако си го направил направи го пак / тук, както и да пускаш ръце във секцията анализ на ръце , където ще получиш напълно безплатни насоки , които ще допринесат за правилната ти игра, съответно и за развитието ти като покер играч .

А ако имаш възможност да депозираш винаги можеш да се възползваш от промоциите на партньорските ни покер зали цък

Ако имаш други въпроси не се колебай да пишеш.

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • partizan4o112
      partizan4o112
      Начален
      За пореден път се убедих,че не ми върви по кеш масите днес влизам с 1 долар на маса без лимит блиндове 1-2 цента още първата рака ми идват Kи Q на плота K Q 2 до тук имам възможно най-силната ръка дигам един ми реизна направих all in той плати и ми изкара AA на търна 6 и на ривара A и така 1 минута и си загубих част от своите пари
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей partizan4o112,

Съжалявам да прочета, че не ти върви. Пламен правилно те е посъветвал. А има ли причинна да не си се възползвал от безплатния начален капитал от $50?

Поздрави,
      Деси
    • partizan4o112
      partizan4o112
      Начален
      Здравей Деси има причина да не съм получил депозита от 50 долара имало грешка,но ако поканя приятел ще мога ли да ги получа щом не получих началният капитал
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Можеш да увеличаваш своята банка с поканените от теб приятели, както е описано тук.

Можеш да разгледаш нашите бонуси за първи депозит, както и специалните ни промоции, които текат в момента.

Поздрави,
      Иван