Не мога да се регистрирам в Cake заради Tangra.

• haraGADygyl
      haraGADygyl
      Бронз
      Здравейте, преди време си бях направил регистрация в Тангра покер, но вече не играя там. Днес реших теста успешно и исках да получа 50-те долара в Cake Poker, но данните ми са еднакви на двете места и ми изписа грешка:

Cake Poker: Въвел си сметка, която принадлежи на друг наш член. Ако тази сметка принадлежи на теб, тогава се свържи с отдела за обслужване на клиенти. Кажи им името на твоята сметка и покер залата ти.

Писах на съпорта и ми отговориха:

Please choose another poker room from this link, create it through our website and use our bonus code when registering. Read the installation guide very carefully.

After you have created the account, please send us a new message informing us about the poker room you have chosen and your new username.

Аз искам да играя в Cake заради по-добрите бонуси там. Как мога да изтрия или променя данните си в Тангра, за да мога да играя в Cake?

Тишо
  • 11 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @haraGADygyl,

Здравей,

За съжаление не можем да ти помогнем и ще трябва да си избереш друга зала.

Поздрави,
      Деси
    • haraGADygyl
      haraGADygyl
      Бронз
      Добре, няма да е Cake Poker, нека да е Full Tilt. Сега да си направя нова регистрация в pokerstrategy.com и да реша теста отново ли?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @haraGADygyl,

Здравей,

Съвсем не! :) Прости следвай инструкциите за регистрация във Full tilt тук и пиши на отдела за клиенти ето тук. В съобщението си включи потребителското си име в залата, а и името на залата. Просто напиши, че там искаш началния си капитал.

Поздрави,
      Деси
    • zlobar69
      zlobar69
      Бронз
      Аз имам съвсем същия проблем, когато опитвам да получа началния капитал в кейк покер. Нямам регистрация, нито в тангра, нито в някоя друга зала от кейк мрежата.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @zlobar69,

Здравей и добре дошъл!

Свържи се с Cake Poker и поискай от тях помощ. За съжаление ние не можем да ти помогнем.

Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси
    • zlobar69
      zlobar69
      Бронз
      Цяла сутрин си говоря с едно момче от съпорта, каза ми да си поълня данните в personal information, обаче полето за юзърнейм в кейк е неактивно, има отметка сякаш вече е било попълвано.

Всъщност ето и снимка:

http://img690.imageshack.us/img690/2419/screenhunter07.jpg

@DessiP, какво точно да пиша на съпорта на кейк?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Привет zlobar69,

Нашият отдел за клиенти те е помолил да си въведеш личните данни - данните на самия наш сайт, не специфично за Cake Poker.

Иди на този линк: http://bg.pokerstrategy.com/quiz/personal/

Сега моля въведи данните.

Относно Cake, кажи им, че нямаш сметка в нито една от техните мрежи, така че не виждаш причина да имаш проблем и подробно очакваш да ти обяснят ситуацията. Ако обаче просто не си успял да се тракнеш успешно с нас, попитай Cake дали може да си направиш друга сметка. По принцип залите не позволяват да се прави повече от една сметка, но ако не си депозирал или получавал бонуси, може и да стане при Cake. Спомням си, че преди време си бях правила сметка там и не ми се беше тракнала с нас, а от отдела им за клиенти ми казаха да си направя нова. Не знам каква им е политиката сега, най-добре е да провериш с тях.

Поздрави,
      Деси
    • zlobar69
      zlobar69
      Бронз
      Така, ще говоря със скрийншотове, защото така по-лесно ще се разберем. :)

Последното съобщение от съпорта:

който линк води до:

Както може да се види съм попълнил всички полета. По някаква причина в профила ми стои ето това:

въпреки че системата ви отказва да приеме регистраията в кейк, в профила ми е отбелязано, че играя в тази зала.

Линкът от мнението на DessiP, сочи към:

което е формата за въвеждане на юзърнейм, в сайта, в който трябва да се получи началния капитал, и откъдето именно идва проблема. При въвеждането излиза ето това:

Всичко, което искам да знам, е дали проблемът е в ПС или в Кейк и към кой именно съпорт да се обърна.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Благодаря за скрийншотите, наистина са много полезни.

Страницата, която съм ти дала, би трябвало да те отведе тук:

Причината да не виждаш тази страница е проста, не си избрал успешно покер зала. Оказва се, че потребителското име, което си въвел за Cake poker вече принадлежи на потребител тук. Сега ти трябва да ми кажеш как така си въвел Cake poker сметка, която вече е свързана с друга PokerStrategy.com сметка. Нищо не твърдя, просто се опитвам да разбера ситуацията.

Поздрави,
      Деси
    • zlobar69
      zlobar69
      Бронз
      Здравей Деси,

Същото казва и системата. Ето как направих всичко стъпка по стъпка. Регистрирах се в ПС, пеминах теста, избрах кейк за зала, в която да получа началния си капитал, изтрих бисквитките на браузъра(въпреки че никога досега не съм посещавал сайта на кейк), изтеглих софтуера през линк на ПС, регистрирах се по указания начин, върнах се на страницата на ПС и опитах да въведа потребителското си име, при което ми излезе онова съобщение. Абсолютно невъзможно е сметката да принадлежи на друг, защото тя е създадена само няколко секунди преди опита за въвеждане в ПС. Мога да представя доказателство:

Тук добре се вижда датата и чаът, в който съм получил имейл за успешна регистрация от кейк.

Мога най-отговорно да заявя, че нямам друга регистрация в кейк мрежата, нито пък имам някаква връзка с друг член на ПС. С удовлствие ще въведа личните си данни и ще ви изпратя и документи, ако е необходимо.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Възможно е да е възникнал технически проблем и затова да не можеш да въведеш личните си данни.

Изпрати ги обаче в съобщение до отдела за обслужване на клиенти (в скрийншота от Деси се вижда какво трябва да се попълни) и те ще ги въведат вместо теб, за да можеш да получиш началния капитал.

Благодарим ти за съдействието!

Надя