Фанта хмел

• maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Здравейте, младежи и девойки. Казвам се Андрей и мисля да почна малко по-нестандартен блог. Всичко в него, а именно блога, ще се крепи на любовта НИ към бирата и алкохола като цяло. От София съм. Не уча нищо, но се надявам тази година да вляза една кофти специалност, която не мисля, че е от значение. Това ви е достатъчно за мен.
      Покер история:
      Нямам намерение да ви разказвам как и колко банки съм потрошил. Сигурен съм, че по-голямта част от вас сте го изживели... и да, не е приятно! Преди играех къси маси НЛ. Бях печеливш играч до едно ниво. После теглене, дискотеки, пиене, жени и отново на 0-лата. От скоро започна да ме влече доста сериозно FL. Започнах с едни 70$ и поради факта, че си имам специфичен начин на борба с тилта, а и нещо не връзва в тоя Фул тилт, си поисках "гущерчетата". Няма значние колко, важното е кога ще ми ги преведат, за да мога да си преместя мижавата банка и да продължа да развивам играта си. От време на време играя и някакви мтт-та с минимални входове.
      Цел на блога:
      Като цяло, за общото благо съм решил да играя по 3 до 30 турнира (Daily dollar или multi-rush OD, може и други разбира се ) на месец, a eвентуалната печалба да инвестирам в почерпка. Разбира се тя няма да е всеки месец. Понякога няма да има печалба и ще сме без безплатна бира, но тогава просто всеки ще си плаща сметката.
      Банката, с която ще запозна ще е 40$-60$. Няма да имам график или нещо подобно. Ако спечеля нещо по-голямо(дай Боже), ще отделям за себе си, но никой няма да остане ощетен. На края на всеки 3 до 5 турнира ще поствам скромните си резултати. Надявам се да няма меркантилни хора и дори при пълен банкрут да се съберем няколко пъти и да пием по 1-2.
      Ще изчакам да минат празниците и ще предложа дата за 1-вото събиране (което няма да е почерпка, защото не съм наследник на Рокфелер). Надявам се да има сериозни хора, които да видят положителното в начинанието ми !!!!!!

Поздрави,
      Андрей.
  • 13 отговора
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      Успех dude.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Честито и успех, ама да пишеш по често. Твоя блог ще го следя с удоволствие :f_biggrin:

Поздрави от Първомайския комарджия :D
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Искам графики от ротативките :D :D :D :D :D :D :D

Успех с блога :)
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Андрей,

Честит блог и мисля да го следа с интерес, след като прочетох темата ти с ротативките =)

Поздрави,
      Иван
    • solarispoker
      solarispoker
      Бронз
      Честити блог и от мен! Ще го следя, а и мисля да присъствам на почерпикте, които ще организираш с пари от ротативките (стига да съм поканен де). А това, че те влече ФЛ е супер и ще помагам с каквото мога.

Поздрави,
      Марто
    • DobriKirov
      DobriKirov
      Бронз
      Тема, в която се говори за алкохол, няма как да не привлече вниманието ми :D Успех ти желая :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Аз нищо не разбрах! ?( Сега това блог ли е? Тема за алкохол ли е? Тема за сбирки ли е? :f_confused:

Успех с начинанията ти желая все пак! :)

Иначе не всички са "потрошили" много банки. ;)

Поздрави,
      Христо
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от moodkiller

Иначе не всички са "потрошили" много банки. ;)
      +1 :) Аз още си карам с началния капитал :) :facepalm:
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Аз сигурно държа рекорда. Бях на работа в 9 и седнах в 8 с кафето на Ръша. След 15 мин вече бях с 11 цента :facepalm:
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Това е блог с цел събиране за употреба на алкохол.

Направих 2-3 сесии. И понеже това ми е акаунта за експерименти, играх каквото ми падне. Бях на 0-лата, но нещо ме хвана вариацията ( омаха и турбо ху ) и съм леееко назад. Графика ще кача при маааааалко по-голям брой изиграни часове. За да не стане много сух блог-а ще описвам и по-интересното около мен.

Поради факта, че съм доста пристрастен към компютрите, а трябва да се учи, ходя в уча в кантората на баща ми. От една седмица съм на McDonalds и не мисля, че повече някога ще го ям. Незнам дали е уместно да го казвам, но ме е хванал такъв за...пек, че няма накъде повече. Така, че съвет от мен. Никога не яжте тези гадости повече от 1 път в седмицата, защото после ще страдате. Хубавото е, че сега е великден!!! Ще се папка и лежи поне 2 дни.
      Понеже вече съм сериозен човек, вчера реших да се поглезя. Излязох ранния следобед да пия бирички в Борисовата градина. И естествено, поради факта, че всичко живо ходи в борисова като е топло, видях много познати хора. Някакъв випуск от бившето ми училище се снимаше за випусника и естествено моята колоритна персона трябваше да присъства на тези снимки. Поснимах се аз и тръгнах да си търся пейка. ( не мислете, че ходя сам в парка да пия бири ) Бяхме аз и още 3 момчета. 50 метра по-надолу видях още 2-ма бивши съученици. Единия е от Перник, но паради факта, че се беше напил и напираше да си ходи, аз трябваше да се прееееееееба да не пия бира и да го закарам до тях ( да с голф беше, но 3ка и черен ), защото междувременно се реши, че вечерта ще се напиваме и ще се ходи на дискотека. Направихме си едно трипче. В колата бяхме аз, моят бистър ум и съзнание, 2ма пияни и 1 употребил дронабинол/тетрахидроканабинол, сиреч момчето беше пушил весела цигарка. Аз не съм фен на тези стимуланти. Единственото нещо, което ми направи впечатление в Перник са евтините цени в заведенията. Прибрахме се към 22:00 в София оставихме колата до Народното събрание и отидохме да пием с някакви пичове в подлеза на СУ. Пихме, лафчета, разговори за футбол, радваха ми се на татуировките и тръгнахме към дискотеката. Моето чисто съзнание вече липсваше, а към редиците ни се присъедини и едно момче на шмъркотици. Незнам какво ги влече толкова тия наркотици, но си имат глави на раменете, не се бъркам в такива неща, но и не ги удобрявам. В дискотеката ударих още 2-3 уискенца и си лафих с някаква мъжка стриптизьорка. Естествено зарибявах някаква, която сега като се замисля .... Друго не помня. Преди малко се събудих и с голяма радост изпих 1-2 литра вода. С нетърпение чакам да ми намалее алкохола в кръва и ще ходя да видя баба и дядо и да ям и да мързелувам до безкрай. Чакат ме 200 км път, но за агънце и яйчица отивам и до края на света.

П.П. Съжелявам за граматични, пунктуационни и смислови грешки. Още не съм читав, така да се каже. Малко е постно около мен, но нали ви казах, че съм започнал сериозно да уча и гледам да се ограничавам.
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Виждам, че има огромен наплив от коментиращи :tongue: . Днес се прибрах от здраво ядене и пиене. Бях на село да видя родата. Естествено плющях ( бел. превод- играх ) доста сантасе с дядото, както и 4-5 игри белотец с някакви хора. На сантасе отнесох огромен побой. От около 10-15 игри взех скромните 3. Не влизаше карта и това си е. При белота положението беше почти същото. Бой, бой, бой .... и все пак от 4 игри взехме 2. Но като цяло се чуствам емоционално сринат и друго освен покер .... не мисля да играя в следващия месец.
      Днес ходих да профукам едни 10 лв на ротативки. Естествено хванах джакпота ... "... вервайте ми!!!". Все пак не съжалявам. 1 път на 1-2 месеца е добре, при положение, че преди, докато бях още млад левент/ученик прекарвах доста от времето и парите си по тези така неблагоприятни за джоба места.
      Днес за 1-ви път от месец играх и билярдче. В бившия амор ( За хората, които незнаят, Амор беше детска дискотека. В нея се събираха всякакви отрепки и млади дихатели ( 5-6-7 клас ). Преди дискотеката се наливаха патрони и почти никои не можеше да каже Гибралтар правилно. Прекарах целия 6 клас в тази дупка, но не съжалявам. Както и да е!!! Всеки е минал по нещо подобно, а тези, които не са, могат просто да съжеляват ) и мога да ги похваля. Масите са доста добри, но сервитьорката, определено е грозновата. Аз също не съм красавец, дори не съм и симпатичен, но тя прекалява!!! Та (та = така, диалект използван в доста крайща на нашата любима страна), като играх билярдче, поне се почуствах малко мъж. Пих няколко бири, возиха ме и дойде момента, в който се запитахме: "Кво ще правим сега... 23:30 е". Естествено, роди се гениалната идея да дойдем до нас, да вземем лаптопа и да *плющим* покер онлайн. Речено, сторено. Взехме лаптопа, отидохме в едно заведение до нас, което работи денонощно, но уви, нета не беше платен. След това 1 час разкарване из София, за да намерим заведение с бира и wi-fi. К*рец ... ако има дами, искрено се извинявам за вулгарностите. Гледам да се ограничавам. Накрая се реши да спрем до моя блок и да ползвам собствения си нет, за да поиграем. Наистина незнам защо не доидохме в нас, но поне беше забавно навън. Пуснахме лаптопа, нета идеален, Почна се една игра ... ФЛ, Омаха, 3 турнира хендс ъп( които спечелих между другото ) ...... току що някакъв хомосексуалист ми хвана блъфа и ми взе половината стак ..... Взех някакви долари, онлайн и свърши батерията. Прибрах се. Отворих си бира и в момента седя в кухнята, чудя се какво да ям и играя дейли долар. Към 13-14, утре следобяд, мисля да съм го спечелил, въпреки че съм шорстак.

П.П. Незнам защо ви пиша толкова излишна информация, ако някой го дразни, моля да бъда уведомен, за да спра със словестната си ди*рия (отново се извинявам на дамите). Съжелявам и за вятърничевата си мисъл, но толкова ми е умствения багаж.

А сега по темата на блога. Банката пада, но да се надяваме да има някакво стабилизиране. В момента играя ръш покер 4 маси, за да изчистя някакъв бонус 200$, между другото и на 100$ ще съм доволен.
      Поради липсата на празници, а съответно и ангажираност на вашите светли личности, предлагам да направим един биропой, може и мента, водка, ром и каквото и да е, в следващия петък, събота, неделя. Това са 28, 29, 30 април. Надявам се да има желаещи. Ако няма, аз мога да си пия и сам.

П.П. Пишете, на кой, кога му е удобно и да направим една среща ;)
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Може нещо за 28.29 аз мога да дойда тези дни
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Малко се позабавих с ъпдейтването на блога, но какво да се прави.
      Бях малко болен. След това ме хвана ме скапаната сенна хрема, имам синузит. Абе 9 от 12 месеца не мога да дишам през носа. Не е особено приятно, но се търпи. Покрай мен няма нищо интересно и иновативно, но все ще си изсмуча нещо от пръстите.
      В последните дни само уча и се напивам като свиня. В момента съм употребил. Всъшност цяла нощ употребявах, а сега се прибирам и нещо ме налегна вдъхновението. Бля, бля, бля, бля ..... Вчера открих най-добрата бира в съотношение цена/качество. Името не го помня .... Като цяло изобщо не помня имена. Незнам защо го имам този мозък. Може би това, че избягвам дронабинола и необратимото му съединяване с ЦБ-1 рецепторите, които са разположени основно в мозъчната кора и факта, че след попадането на дронабинола или още наречен 9-тетрахидроканабинол, в организма стават едни необратими процеси на инхибиране на освобождаването на глутамат, ми помагат да не попадна в листа на "ограничените".
      Снощи играх покер (дилър чойсе). Беше забавно. Взех някакви къси пари, които в последствие се превърнаха във прекрасно пиянство и съответно опрощаване. Като цяло си прекарах доста добре. Събрахме се някакви кочове, напихме се и обсъждахме доста неща, включващи периода от месопотамия, до днешно време. Най-горещата тема беше, кой е най-точния календар. Ще се радвам някой да даде мнението си! Друго покрай мен не се сещам.
      Пускам оферта за хората с желание. Дайте да се разберем и да се видим да пием по 1-2 бири. Ако е до 1 седмица аз осигурявам 30-40 бири ( от тези, за които ви споменах ). Днес е 7 май, събота. До 14 май, другата събота ако се навият 2-3ма, ще напварим едно събиране в Борисова или където пожелаете в София. Засега е това от мен. Чакам предложения!

Поздрави,
      Андрей.