$50 - бонус или трик за привличане на трафик

• birimbao
      birimbao
      Глобален
      До миналата седмица бях играл покер само няколко пъти за забавление и нямах абсолютно никаква представа за играта, камо ли акаунти с реални пари към някой от покер сайтовете. В четвъртък попаднах случайно на реклама за $50 бонус и реших да пробвам. Прочетох статиите (които са много добри) и преминах куиза. Чак в понеделник, когато се зачудих защо още не ми е прехвърлен бонусът, видях, че не съм активирал акаунта си във Фул Тилт. Направих го и изпратих поисканото копие на документ за самоличност. Получих съобщение за неуспешна проверка и отхвърлен бонус.

Аз съм на 24 години и до сега съм нямал регистрация във Фул Тилт. Отговарям и на двете условия за бонуса. Единственото, за което се сетих, бе, че съм изпратил копието през английската версия на сайта и то може да е попаднало при небългароговорящи служители, които да не са могли да удостоверят самоличността ми. Реших да пробвам пак. Направих си нови акаунти във Фул Тилт и в ПокерСтратеджи и отново попълних куиза. Този път преминах през българската версия на сайта и пак изпратих копие на личната си карта. За съжаление, пак получих е-мейл за неуспешна проверка.

Понеже няма други изисквания, на които да не съм отговорил, се замислих каква е причината за отхвърлянето. Еврика! Хората от ПокерСтратеджи не целели да дават бонуси, а да рекламират сайта си и да привличат трафик към него. Това не е първият подобен трик, който сайтове са прилагали за събиране на потребители. Много съжалявам, че добър сайт с много полезна информация се рекламира по такъв начин. Срамота.
  • 30 отговора
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Що си мислиш че никой не получава 50$?

"Здравей, Stanimir,

Нашият отдел за обслужване на клиенти потвърди сметката ти и започна процедурата по прехвърлянето на началния ти капитал от $50."
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Общо взето това,което си написал не е така.Аз съм от многото получили тези пари и до момента успявам да ги въртя сравнително успешно.
      П.п.Много регистрации,понеделници,четвъртък,а си се регистрирал днес????? :evil:
    • bantec
      bantec
      Бронз
      Аз също съм го получавал както и още 15 приятели като, натрупаните от тях пари веднъж $80 съм теглил и сега имам още $50 който чакам да станат поне $100... Случва се понякога да откажат правописна грешка в адреса, непълни данни и други подобни. Мога и пример да ти дам казвам на един приятел попълни си данните като в личната карта, човека да да така е всичко ок, поглеждам аз той дори и трите си имена беше написал различно от личната карта да не говорим, че адреса му представляваше само улица а на лична карта има и блок и вход и етаж...
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей birimbao,

Съжалявам да разбера, че ти е бил отказан началния капитал. Ние тук във форума не знаем причините за това решение.

Както вече се увери от коментари на потребители, много хора вече са получили безплатните $50 от нас и ежедневно хора получават този начален капитал.

Ако желаеш да се развираш като покер играч или просто да си част от общността, ти можеш да се възползваш от нашите бонуси за първи депозити или пък да участваш в ежедневните ни фрийроли.

Поздрави,
      Станислав
    • birimbao
      birimbao
      Глобален
      Хм... добре, склонен съм да приема, че аз съм сгрешил някъде в процеса на регистриране. Какво ще ме посъветвате да направя? Нова регистрация във Фулт Тилт и ПокерСтратеджи? Трябва ли да е от друг компютър (в случай че IP-то има значение)? Мога ли да използвам отново моето име, като са ми отказали вече проверка?

Сега се сещам къде може да е станало разминаване. Аз данните във Фулт Тилт ги попълних на английски и двата пъти (името и адреса), а в ПокерСтратеджи на английски при първата регистрация и на български втория път. Но нали сравнението с копието на личната карта се извършва от човек, а не от компютър. Той може да види, че са едни и същи, нищо че са на два различни езика. Пък и в личната ми карта само името ми го има на латиница, адресът си е на кирилица. Ако не е българин сравняващият, нищо чудно да го отхвърли.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от birimbao
      Хм... добре, склонен съм да приема, че аз съм сгрешил някъде в процеса на регистриране. Какво ще ме посъветвате да направя? Нова регистрация във Фулт Тилт и ПокерСтратеджи? Трябва ли да е от друг компютър (в случай че IP-то има значение)? Мога ли да използвам отново моето име, като са ми отказали вече проверка?

Сега се сещам къде може да е станало разминаване. Аз данните във Фулт Тилт ги попълних на английски и двата пъти (името и адреса), а в ПокерСтратеджи на английски при първата регистрация и на български втория път. Но нали сравнението с копието на личната карта се извършва от човек, а не от компютър. Той може да види, че са едни и същи, нищо че са на два различни езика. Пък и в личната ми карта само името ми го има на латиница, адресът си е на кирилица. Ако не е българин сравняващият, нищо чудно да го отхвърли.
      Здравей,

Моля отбележи, че според правилата на покер залите, както и нашите, един човек може да има само една регистрация/сметка, така че моля те не си създавай дублиращи се регистрации нито при нас, нито в покер залата.

След като веднъж колегите ми от отдела за сигурност са взели решение да ти откажат началния капитал, това решение няма да се промени дори и да се регистрираш отново. Искрено се извинявам, ако те са допуснали грешка в своето решение, но то е окончателно.

Но както ти написах по-горе, това че ти е отказан начален капитал, не означава, че не може да си част от общността и да се възползваш от нашите промоции и други услуги.

Поздрави,
      Станислав
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Ще започна с това, че и аз получих $50 (въпреки че доста бързо ги изпуках). Не те съветвам да си правиш нови регистрации, понеже има голяма вероятност да ти затворят и старите такива, понеже повечето хора правят много регистрации с цел измама. Ако все пак ти се играе покер си попаднал в правилния сайт. Стратегиите тук са безценни и чесно казано бих дал себе си като жив пример - започнах с минимален депозит от $10 и за 3 месеца имам натрупани над $100 банката си - над 10 пъти увеличение като стратегиите тук са основната причина да се справям толкова добре :) . Ако си сериозен и дисциплиниран и ти се играе покер - чети, депозирай и почвай да печелиш :Р
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      аз пък съм много доволен във Х ден се регистрирах,минах теста и всичко на другият ден по обед парите ми бяха преведени.Няма никакви рекламни трикове и глупости.Всичко е наред,много съм доволен от статиите и всички образователни пособия както и от тренерите и по напредналите играчи които помагат на начинаещите
    • birimbao
      birimbao
      Глобален
      Само въвеждащите статии съм прочел, за другите ми трябва статус, който няма да получа, защото няма бонус. За да ги отворя, трябва да депозирам средства и да играя, а как да играя като не съм се научил. Някой от сайта да помисли по въпроса с даването на бронзов статус на тези с отказан бонус. Така става прецакване по два параграфа. Слабичко.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Чети малко преди да пишеш.За да станеш бронз ти е необходима 1 точка,която се прави за около 30-40ръце,така че на следващия ден ще си бронз.Пък и статиите за начален са достатъчни като се има в предвид че новите потребители идея си нямат от покер
    • misko69
      misko69
      Бронз
      ...а и има начин да станеш сребро,ако се регистрираш в Монейбуукърс през сайта.Ще получиш 100 точки,поне 28 дена ще си сребро. :)
    • birimbao
      birimbao
      Глобален
      добре, сега имам тамън две регистрации към Фулт Тилт, как да ги изтрия? и две към ПокерСтратеджи, как да ги изтрия и тях?
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Пиши им че по погрешка си се регистрирал 2 пъти,като не си знаел че една е трябвало и ги помоли да ти изтрият единия акаунт и т.н.
      Общо взето прави се на халтав и пробвай.
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      ахахахаха бахти лудия пич
    • aleksaran
      aleksaran
      Бронз
      само аз ли имам проблеми с тази идентификация? някой друг не са ли го спекли също?

аз съм birimbao, това ми е другата регистрация за която стана дума
      леле, колко е сложна цялата работа
      аз за това време щях да науча покера перфектно вместо да се занимавам с глупости
      тоя интернет много са го усложнили, навремето беше по-лесен
    • tonyo90
      tonyo90
      Бронз
      Не си само ти. Много хора не са получили бонус и както навсякъде те са хилядите които надигат глас, че сайта е измама и т.н., за разлика от хората които са получили бонус и си играят тихо и спокойно :)
    • bgnuts
      bgnuts
      Бронз
      Не си единствения един съсед ми каза за този сайт и аз се регнах и на мен ми дадоха капитала без никакви снимки на лични карти и допълнителни информации . Докато на него му искаха снимки на лична карта и негова снимка с лична карта и даже говори с тях по телефона и пак не му дадоха капитала явно е на случаен принцип
    • aleksaran
      aleksaran
      Бронз
      ми въпросът е принципен. ти няма ли да нададеш глас ако дойдеш при мен и аз ти кажа: "ааа, на теб няма да ти продам кола, защото на личната си карта си с мустаци". не може така дискриминация без обяснение. хем няма да ти дам, хем няма да се обясня защо.

може да са прави хората от сайта, но нека се обосноват. да кажат тука така и така, това не съвпада, вижте оправете го, едно друго. аз тъкмо се запалих по покерчето, а сега трябва да ходя да си откривам банкова сметка за да мога да прехвърля някакви дребни суми, само проблеми, бонусът щеше да ми свърши работа, както и да е

да, а нямам против да е на случаен принцип, но нека си го напишат хората, да кажат толмбола е или нещо друго, а не да залъгват
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей aleksaran,

Съжалявам да прочета, че си недоволен от сайта и услугите ни. Не се колебай да пишеш на отдела ни за обслужване на клиенти, ако ти е нужна помощ.

На въпроса ти, защо не даваме детайлни обяснения, ако откажем капитала. Всичко това има обяснение. Ако започнем да даваме пълни подробности за опита за измама, който сме засекли, на всеки наш член, до броени дни злоупотребите ще са много повече на брой, а ние няма да можем дори да ги заловим. Това ние не можем да допуснем. Грешка е възможно да се случи и от наша страна, но това е необратим процес и няма как отделът за сигурност да промени ситуацията.

Правилата и условията ни не са тайна и са публично достояние, а там е залегната и причината за отказ.

Предполагам, че си един от наистина малкото хора, с които сме направили грешка, но има хиляди, при които не сме, а това е от значение. Надявам се да не се откажеш от общността ни.

Поздрави,
      Деси
    • 1
    • 2