$50 - бонус или трик за привличане на трафик

• dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Също мога да потвърдя за без проблемното получаване на стартовите 50 долара.
      Изпратих снимките и още същия ден парите бяха в сметката ми във Фулл Тилт.
      За съжаление са на свършване. :D
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от dum1ss
      Също мога да потвърдя за без проблемното получаване на стартовите 50 долара.
      Изпратих снимките и още същия ден парите бяха в сметката ми във Фулл Тилт.
      За съжаление са на свършване. :D
      Здравей,

Благодаря ти, че сподели за безпроблемното получаване на началния си капитал.

Съжалявам да чуя обаче, че са на свършване. Предлагам ти веднага да предприемеш мерки, за да не загубиш всичко.

Помисли за управлението на банката, публикувай ръце за професионален анализ, прочети статиите още веднъж!

Надявам се да успееш да "спасиш" банката си!

Поздрави,
      Надя
    • dumbastarPS
      dumbastarPS
      Глобален
      Не смятам, че проблема е в тях. Толкова много хора изказват позитивно мнение, дори и аз ще го направя без да съм получил капитала. Хората си имат някъкви причини и не ти дават капитала и това е! Нима едни $50 могат да променат мнението ти за един сайт изпълнен с начини за подобрение на играта ти? Срам ме е да го кажа, но... Българска работа! :facepalm:
    • stefanlatev
      stefanlatev
      Начален
      za kakvi snimki stava duma,az izob6to ne stignah do tam.preminah testa i mi pratiha saob6tenie 4e moite $50 patuvat kam men i sled 1 4as novo saob6tenie 4e ima gre6ka nevazmojno bilo da si polu4ana4alniq kapital,nemojah da razbera kade e problema ama zdrave da e.
    • xxxxxxsf
      xxxxxxsf
      Бронз
      здр,ако ти е за четенето на статии както казваш,а не толкова за бонус(които си е мечешка услуга,ако нямаш кой знае каква идея от играта),начини много за вдигане на статуса тук............дори в старса да се регистрираш през pokerstrategy ти трябват не повече от 3 дни за да си бронз,фреероли с лопата да ги ринеш,в двата български взимаш стотинки дори без да играеш,влизаш две минути преди да затвори регистрацията фолдваш и чакаш да вземеш 5,6,7 стотинки,пък ако дойдат добри ръце и повече..........като станат 50 стотинки влизаш на най ниските маси задържаш се 20 30 ръце и си готов с бронзовия статус и почваш да четеш.........успех
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Първоначално публикувано от stefanlatev
      za kakvi snimki stava duma,az izob6to ne stignah do tam.preminah testa i mi pratiha saob6tenie 4e moite $50 patuvat kam men i sled 1 4as novo saob6tenie 4e ima gre6ka nevazmojno bilo da si polu4ana4alniq kapital,nemojah da razbera kade e problema ama zdrave da e.
      Здравей stefanlatev,

Щом си получил подобна грешка, то това се дължи на факта, че си имал предишна регистрация в нашата покер зала за начален капитал или не си създал сметката ти по нашите указания и ще трябва да изчакаш, докато нова зала е на разположение за $50 капитал.

Междувременно можеш да попълниш своята банка чрез нашата програма 'Покани приятел' и да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит.

Искам също да ти напомня, че писането на кирилица при нас е задължително, според нашите 'Правила на форума'.

Поздрави,
      Иван
    • PepoTodorov
      PepoTodorov
      Бронз
      Аз пък имам следния проблем:Значи регистрирах се, прочетох статиите, минах теста,дадох им копие от лична карта,после се снимах с нея за по голяма достоверност че ми искаха и след всичко това ми казаха че ще ми преведат парите до 48 часа обаче след 10мин. ми казаха че сметката ми не била тракната и нз си кво та има ли начин все още да си тракна сметката или вече не???
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей PepoTodorov,

Съжалявам, че нямам по-хубави новини за теб, но ако сметката ти не е правилно тракната или имаш друга сметка там, няма как да си тракнеш успешно сметката. Имаш право само на една регистрация, ако те е неуспешна, ще трябва да изчакаш за друга зала.

В момента бонусът е наличен за България само в тази зала. Можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти при нас и да ги помолиш да ти пишат, когато има и друга зала, в която можеш да получиш своя бонус.

Ако искаш да се възползваш от съдържанието на сайта ни възможно най-скоро, винаги можеш да се възползваш от депозитен бонус код. Нашите предложения са с отлични условия и си струва да ги разгледаш. В случай че решиш да депозираш свои средства в някоя от изброените зали, просто следвай инструкциите за изтегляне, които ще видиш на тази страница: цък.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да пишеш!

Поздрави,
      Деси
    • PepoTodorov
      PepoTodorov
      Бронз
      Значи когато се регистрирах при вас и минах теста се обърках и вместо да въведа потребителското си име от Фултилт на казаното място го въведох на мястото за вече съществуваща сметка и ви писах за това и вие го оправихте и сега може би заради това ви показва че съм имал нетракната сметка или втора сметка!!!
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей PepoTodorov,

Във форума не работим със сметки и аз съм ти дала общите условия, които важат. Моля да се консултираш за сметката си с отдела ни за обслужване на клиенти тук.

Поздрави,
      Деси
    • jankovukov
      jankovukov
      Бронз
      Пиши им че по погрешка си се регистрирал 2 пъти,като не си знаел че една е трябвало и ги помоли да ти изтрият единия акаунт и т.н.
      Общо взето прави се на халтав и пробвай.

Това е добре да го направи преди да е депозирал да не му закрият акаунта с парите, че тогава ще разбере какво е тилт преди да е почнал да играе.
      Поздрави,
      Янко
    • 1
    • 2