Малък въпрос?

• 8 отговора
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Защото има качен електронен грозометър и явно не се класираш...

:) Майтап бе. От съпорта ще ти помогнат.

Успех! :)
    • BaIvan
      BaIvan
      Бронз
      Ми сериозно питам. Сериозен съм и искам да се развивам тук в сайта. Като новак което не ми е ясно питам да ми помагате. Не ми се сърдете ако обичате ако някой въпроси са ви супер лесни а аз незнам още отговорът.

Благодаря на тези които ще ми помагат!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      няма как да качваш снимки докато си начален .Ти премина ли теста ?
    • nitrol
      nitrol
      Бронз
      Бай Иване, не се коси, всички сме минали от тук.
      Това, че си сериозен е отлично и те приветствам най- официално.

Мини първоначалния тест.
    • BaIvan
      BaIvan
      Бронз
      Теста го минах, но сега се запознавам сас същността на сайта правила това онова за 1 2 дена е трудно да опозная сайта и не всичко още ми е известно но доста напредвам. Днеска 7 8 часа съм отделил. Остава да пратя снимките за проверка на самоличността където предлагат бонус в фултилт. Отделно мисля да депозирам и в още 1 зала. Ще отделя още време за малко подготовка и после почвам стриктно. Даже мисля да си отворя и блогче къдете да ме коригирате при допускане на скъпи и груби грешки, но всичко по реда си.

Благодаря за подкрепата и приветсването още веднъж!
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      надявам се че си направил регистрацията в тилта през покерстратъджи с правилния код ,иначе няма да получиш там бонуса
    • BaIvan
      BaIvan
      Бронз
      Mисля, че да затова внимавам доста и чета стъпка по стъпка и не бързам за никъде така че дано се справя.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от BaIvan
      Теста го минах, но сега се запознавам сас същността на сайта правила това онова за 1 2 дена е трудно да опозная сайта и не всичко още ми е известно но доста напредвам. Днеска 7 8 часа съм отделил. Остава да пратя снимките за проверка на самоличността където предлагат бонус в фултилт. Отделно мисля да депозирам и в още 1 зала. Ще отделя още време за малко подготовка и после почвам стриктно. Даже мисля да си отворя и блогче къдете да ме коригирате при допускане на скъпи и груби грешки, но всичко по реда си.

Благодаря за подкрепата и приветсването още веднъж!
      Здравей BaIvan,

Правилно са те посъветвали за снимката нашите членове, за което им благодаря!

Радвам се да видя, че започваш силно мотивиран и се надявам да си създадеш блог тук: цък, за да мога да следя развитието ти, а и да ти помагаме с останалите членове на екипа.

Можеш и да отвориш тема във форума Представи се, ако досега не си го направил, където да споделиш кой покер формат си избра, за да можем да те насочим към съдържание.

Поздрави,
      Деси