Спонсориране статус "начален"

• dumbastarPS
      dumbastarPS
      Глобален
      Направих си тема за спонсорориране, но не в секцията, а в секцията на PokerStars. Дори имам и 10% получени вече, а днес видях, че темата е затворена и, че трябвало да прочета правилата? Офертата ми беше напълно сериозна а в темата ми беше написало "подобни несериозни теми ще бъдат третирани като спам" WTF? ?( ?( ?( ?( Какво несериозно имаше, бях описах всичко, дори имам и 10% получени вече, а темата е затворена и каузата с стейкинга за турнирите които предлагах е опропастена! Единственото е,че нямам статуса за секцията "Спонсориране" и я писах в неправилния раздел, а именно в на PokerStars. Ще ви помоля ако е възможно да преместите, темата ми е раздел "Спонсориране" или по-скоро някой от потребителите с статус "Бронз+" да отвори нова тема и да копира съдържанието ми от тази тук: [Търся спонсори] Turbo Night, @ PokerStars . Темата да остане с същото заглавие Turbo Night, @ PokerStars, като в нея напишете само 1вия пост, защото много бих се радвал, ако както описах в темата се съберат 3-4 спонсора и направим нещо като сует сесия с обсъждане в скайпа, като всеки ще дава най-оптималнойто си мнение, тъй като става въпрос за обща печалба! Темата ми е напълно сериозна и не виждам защо бях пренебрегнат по този начин........ ?( ?( :O :facepalm: :facepalm: :f_cry:
  • 4 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      След като има правила за спонсориране, те трябва да се спазват. Правилата са измислени, за да се намалят опитите за слоупотреби. След като си сериозен, можеш да направиш статус бронз, което не е никак трудно и да пуснеш темата си спрямо правилата. Според мен също така правенето на изключения не е добра практика и може да доведе до нежелани резултати за напред. Все пак е най-добре да изчакаш, за да получиш отговор от хората, които отговарят за това, но аз ти казвам как според мен би трябвало да са нещата.

Поздрави
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      BUL7RAS-чо, спри се малко мой. Не знам откъде ти е вродено това нахалство.
      Админите, такива защо не ги банвате по IP????

Подвизавал си се и с ника lmfaonelo44 тук.
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Е той ада6а го е качил X( .Toва е от снощи. X( . Нямам думи това е цигания вече. За 20 лева такива работи да се правят незнам :s_mad:
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравейте,

Потребителят dumbastarPS вече е блокиран, заради нарушаване на правилата на PokerStrategy.com и по-точно един човек може да има само една регистрация.

Имаме основания да смятаме, че dumbastarPS и BUL7RAS са свързани лица (или едно и също), а на BUL7RAS вече е забранено да използва форума за спонсориране, заради оплаквания на потребители за опити за злоупотреба.

Поздрави,
      Станислав