Въпросче за 50-те долара

• aladin1001
      aladin1001
      Начален
      Здравей те

Сега видях теста и го преминах успешно,нормално!
      Проблема е следния - регистриран съм в Full Tilt Poker но не чрез вашия форум,тук регистрацията ми е съвсем случайна,до колкото се ориентирах излиза че 50-те долара могат да се превеждат само в Full Tilt за момента?
      Ще помоля за малко разяснение.

Благодаря предварително
  • 10 отговора
    • skeptik7
      skeptik7
      Сребро
      Трябва да си се регистрирал във Full Tilt през Pokerstrategy ,тогава само ще получиш бонуса :) .
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей aladin1001,

Щом имаш предишна регистрация във Full Tilt Poker, то ще трябва да изчакаш, докато разполагаме с друга зала за получаване на начален капитал, като се надяваме това да стане в близките месеци.

Междувременно можеш да увеличаваш своята покер банка чрез програмата ни 'Покани приятел' и да се възползваш от нашите бонуси за първи депозит или специални промоции.

Също можеш да разгледаш и нашите дневни фрийроли, като винаги можеш да задаваш своите въпроси относно началния си капитал и на Отдела за обслужване на клиенти. =)

Поздрави,
      Иван
    • aladin1001
      aladin1001
      Начален
      Първоначално публикувано от IvanPS
      Здравей aladin1001,

... ще трябва да изчакаш, докато разполагаме с друга зала за получаване на начален капитал, като се надяваме това да стане в близките месеци.

Поздрави,
      Иван
      Пак бай ганьовщина ми се струва
      Да но да е месеци, да не е години :facepalm:
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей aladin1001,

За съжаление ние не разполагаме с информацията, кои от нашите потребители имат предишна сметка в нашата покер зала за получаване на начален капитал.

След като сам написа, че имаш подобна сметка, то трябва да изчакаме наличието на друга покер зала за безплатен капитал, като се надявам, че скоро ще можеш да се възползваш от своите $50 начален капитал.

Благодаря за разбирането.

Поздрави,
      Иван
    • aladin1001
      aladin1001
      Начален
      Благодаря все пак за отделеното време ще почакам :f_thumbsup:
    • VasilBaev
      VasilBaev
      Бронз
      :s_mad: :s_mad: :s_mad:
    • krasimir4o1970
      krasimir4o1970
      Бронз
      Искате да кажете, че няма смисъл да пробвам теста за 50-те долара? Имам регистрации във фултилта, покер старс, а и в 365 вет покрай футболните залози, влизах в покера. Възможно ли е да направя нова регистрация във фултилта, като използвам друга дебитна карта. Ще се опитам да изтрия старата регистрация и без това там профуках всичките пари и съм на нула. Някой пробвал ли е дали става този номер, че да мога да получа доларчетата. Много ми се играе, останах съвсем без пари :D
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей krasimir4o1970,

Написаното от теб е нарушение на правилата на покер залите и ти няма да можеш да получиш своя начален капитал във Full Tilt Poker, след като си имал предишна сметка в тази покер зала.

Надяваме се да имаме скоро нова зала за получаване на начален капитал, като междувременно можеш да разгледаш нашите специални предложения за депозит и всички наши бонуси за първи депозит.

Можеш да разгледаш и нашата програма 'Покани приятел', като можеш да намериш успехите на нашите потребители в тази програма тук.

Поздрави,
      Иван
    • krasimir4o1970
      krasimir4o1970
      Бронз
      Всъщност, като погледнах, във фултилта аз имам регистрация, но не съм превеждал там реални пари нито теглил, тъй като не съм посочвал сметки и лични данни. Играя от време на време фрироли и бях спечелил десетина долара, това че съм играл проблем ли е? Каква е ползата да се регистрирам през вас, тъй като гледам бонусите ги дават игралните зали? Иначе има интересни материали, но по просто ми обяснете каква полза имам от регистрацията си тук?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от krasimir4o1970
      Всъщност, като погледнах, във фултилта аз имам регистрация, но не съм превеждал там реални пари нито теглил, тъй като не съм посочвал сметки и лични данни. Играя от време на време фрироли и бях спечелил десетина долара, това че съм играл проблем ли е? Каква е ползата да се регистрирам през вас, тъй като гледам бонусите ги дават игралните зали? Иначе има интересни материали, но по просто ми обяснете каква полза имам от регистрацията си тук?
      Здравей krasimir4o1970,

За съжаление няма значение дали си правил транзакции или не: ако вече имаш сметка (дори и само с виртуални пари), не можеш да си създадеш втора сметка.

Ето и главните предимства, които получаваш, ако играеш тракнат (т.е. със сметка, създадена през нас):

• С играта си с истински пари в партньорска покер зала си осигуряваш достъп до стотици стратегически статии и видео материали от нашите покер експерти, както и до нови секции от форума и редица тренировки на живо
      • Получаваш по-добри предложения за бонуси, предложения за рейкбек и специални промоции в партньорските ни покер зали
      • Получаваш по-добро обслужване при нас (както и съдействие при проблеми с покер залите)
      • Възможност да се включиш в нашите събития на живо
      • И всичко това напълно безплатно

Повече информация има в тази форумна тема.

Поздрави,
      Надя