яката оферта пфу

• tapomania
      tapomania
      Бронз
      Вашият профил е бил проверен и ние съжаление трябва да Ви информирам, че не сте преминете нашите TAF проверка.

От съображения за сигурност, е решено да откаже плащане, посочени исканията си за приятелите си.

Моля да намерите информация за нашите условия и условията, при по-долу-горе линк:

http://www.pokerstrategy.com/tell-a-friend/terms-and-conditions

5.7 В случай, че ние определяме, по наше усмотрение и / или определени от стандартите на съответната покер сайтове, всяка дейност, да представляват измамите трафик или измами, трансфери, или да бъдат по друг начин в нарушение на настоящите Правила & условия, ние трябва да правото да се възстановят или откаже изцяло или части от вашия Referrer начисления, забавяне на кредитния рейтинг на начисления Referrer по време на проверка и разследване или задържа вашата Referrer начисления.

Моля, имайте предвид, че нашето решение е окончателно и необратимо.

супер яко ,парвия пат става за втория ... ,явно колегите ви си имат супер при4ини нищо конкретно за при4ините не разбрах ,вапреки 4е са маи са в палното си право сштом сам се сагласил с вашите условия, и все пак някак си не намирам удовлетворение заради загубеното време за покани / поздрави на админите и модераторите
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @tapomania,

Здравей,

Трябва да разговаряш с отдела за клиенти и от тях да изискаш допълнителна информация. Ако имаш нужда от помощ за превода на текста, то ние с удоволствие ще ти помогнем.

Поздрави,
      Деси
    • tapomania
      tapomania
      Бронз
      мерси все пак ,но няма смисал,мисля 4е това обезмисля си4ко ,,Please note that our decision is final and irreversible,, и да знам и да незнам защо ефкта е сащия ,което обезмисля и заниманието да отправям покани и да праштам линкове ,то тия пари немогат да се истеглят, пак и ве4е ми резнаха сумата която исках да истегля,вапреки 4е небеше голяма но все пак
      поздрави
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      братче, много те моля преди да постваш нещо, минавай текста през формата в този сайт:

http://www.stars21.com/spelling/bulgarian_spell_checker.html
    • tapomania
      tapomania
      Бронз
      приемам забележката ,но едва ли пи4 пишем барзо и от там грешките ,а оше занимавка за нещо каде сам го написал едва ли ,освен ако не по4нат да дават картони за правопис и пунктуация / хахаха
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Това е покер форум, а не такъв по български език и литература, така че картони няма да има. Единственото ти наказание ще е насмешката на останалите.

Поздрави,
      darkonebg
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Драконебг, съжалявам но не съм съгласен с теб ;)
      Това, че е покер форум не значи че в него не трябва поне да се опитваме да спазваме правилата на българския език и граматика.
      Да не говорим, че никъде в българския език няма думи съдържащи 4 и 6 ами и да бъркаш във всяка дума Ъ с А и Ш и Щ си е направо...
      По-скоро съжаление не насмешка...
      А оправданието за бързо писане направо ме уби :f_frown:
    • tapomania
      tapomania
      Бронз
      хаха кат гледам последната ми пуликация я няма ,имало е намеса от модератора ,не мисля 4е имаше нещо което да е било 4ак толко грубо за 4етене та да се махне / поздрави