Риц

• chateubriand
      chateubriand
      Бронз
      Има ли някой от Пловдив ,който е навит утре да ходим в Рица на 10 кинта,че сам ми е скучно, от 18 часа -досега не съм играл играл турнирчетата там,но чух че не били силни опонентите на тези нива.

Пс: Един приятел ми беше казал ,че турнира за пет кинта бил в четвъртък,и отиам аз стиснал 25 левчета :D ....подпирам се тежко на касата и викам:
      -Аз за турнирчето...
      -Да ,ама в момента е фул,ако искате да ви включа в изчакващите...
      -Добре уе,колко е входчето ? (вадя мощно портфейла)
      -50 фриизаут.
      Тука си поглеждам портфейла смутено и викам:
      -Аз,...ъъъ...такова ...вънка ше чакам ,че нещо е задушно тука.. :D :D :D
  • 5 отговора
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Играчите са доста слаби на 5-10лв рибайте, нивото е близко до това на фрииролите първия 1 час, като после играта става малко по-стегната, но голяма част от играчите просто незнаят защо са там. Няколко пъти съм ги играл и за жалост не успях да кешна, но найстина нивото си е слабо.
    • chateubriand
      chateubriand
      Бронз
      А на по високите как е?Иначе мерси за инфото,ако има някой на който му се губи време утре да ми пише на лична...
      Е аз така или иначе ше ходя :D
    • ate1977
      ate1977
      Бронз
      Да ви кажа ,че 70% от играчите които играят турнирите от 10лв. играят и другите турнири.Има доста прилични играчи ,но има и доста риба :D
      Играл съм вече доста турове там и мога да кажа ,че всеки път се забавлявам много без значение как върви турнира.

Само за протокола да кажа ,че миналата седмица загубих хедс ъп с АА :D :D :facepalm:
      Колегата си сетна седмиците на ривъра.
    • chateubriand
      chateubriand
      Бронз
      Е и аз вчера не можах да кешна иначе направих добра игра ,доволен съм .
      Малко след ад она ,се набих ол ин с пеър джакс на един чичка.Оня извади асаци и още на флопа ги сетна...другите не ги видях ,станах и пожелах приятна игра на другите. :)
      Отиграването не бих казал че е грешно,по скоро прибързано,следях му играта още като седнах на него и на още двама трима,на всички ми беше трудно,намам опит на живо.Имах хубав голям стак и в междинна фаза тва беше по агресивно от необходимото,при положение че го знаех че е КК или АА.
      Ето как се разви ръката:
      Блинда е 150-300,аз рейз от 'ютиджи2' със 1000, 'ютиджи3' -кол,и чичката от междинна със мазна усмифчица вика- "момчета малко са рейз до 3500".
      Ведна го разбрах кво има,само като му видах развълнуваната физиономия.
      Обаче в стил онлайн почти веднага бутнах целия стак 6500 и станах :D

ПС: Сега много ме е яд,ама така е бързата кучка...от друга страна ако се бях разправил с него финална маса не ми мърдаше.Сутринта станах с мисълта двойка валета в ранна позиция :facepalm:
    • maharabaduba
      maharabaduba
      Бронз
      Евала пич. Знаел си, че те бие, но си решил да го изгониш префлоп с неговите АА. Поне се позабавлявах на твой гръб, за което се надявам да ме извиниш. :D