strategy points

• simplicity554
      simplicity554
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам къде мога да намеря информация за моите strategy points по дни, защото таблицата, която съществуваше на началната страница явно вече е преместена!!

Благодаря предварително!!

Поздрави,
      Жоро
  • 5 отговора
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей Жоро,

В момента правим профилактика на нашия сайт и за съжаление няма да имаш достъп до тази функция, докато този процес не приключи.

Извиняваме се за всяко причинено неудобство.

Поздрави,
      Иван
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Жоро,

Както Иван ти е казал вече, тази опция съвсем скоро ще е на разположение отново :)

Междувременно, ако те интересува колко точки си събрал в даден ден / дадени дни, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, колегите с радост ще ти предоставят подобна информация :)

Поздрави,
      Надя
    • beatfreak
      beatfreak
      Бронз
      Айде кво става тука е от 3 дена 1 точка не ми е приведена..... ?!?!!?!?!?
      после пак ще има измами и няма да си получа тези, които съм спечелил
    • vaskoicveti
      vaskoicveti
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей Жоро,

Както Иван ти е казал вече, тази опция съвсем скоро ще е на разположение отново :)

Междувременно, ако те интересува колко точки си събрал в даден ден / дадени дни, винаги можеш да пишеш на отдела за обслужване на клиенти, колегите с радост ще ти предоставят подобна информация :)

Поздрави,
      Надя
      Здравей Надя,

Извинявам се за въпроса предварително, но от няколко дена точките ми са в застой, ако имаш малко повече информация ще се радвам да я споделиш.

Проблем със залата към която съм тракнат ли има или проблема е при вас ?

Благодаря предварително!!!

Поздрави
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей beatfreak,

Понякога са възможно забавяния с точките, ако от покер залата не ни изпратят информация за генерирания от вас рейк - сигурна съм, че ще получиш точките си съвсем скоро, ако сметката ти е правилно тракната към нас. Моля те да не прибързваш към такива заключения, ние нямаме интерес да не ти начислим събраните от теб точки.

@vaskoicveti: Така е малко трудно да се каже: може да се дължи на няколко причини :)

И двамата съветвам да пишете на колегите от отдела за обслужване на клиенти, за да получите утре конкретна информация за вашите точки :)

Благодаря ви предварително за съдействието.

Поздрави,
      Надя