Блогът на PokerConsole - SNG

• PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз

Здравейте,

Казвам се Виктор на 23 години и реших да си направя блог в нашата прекрасна покер общност. С покер се занимавам от вече близо година и от началото на годината реших да започна да играя много по-редовно и много по сериозно.

Цели не си поставям за момента, единсвената цел е да се науча да играя правилен и печеливш покер а успехите идват с много игра и дисциплина.
      Голям фен съм на СНГ на една маса и точно в този формат ще се опитам да подобрявам играта си.

Още от 16 годишен съм заклет фен на Линукс и голям противник на Уиндолс :D . Както винаги за мое съжаление доста от покер залите не поддържат софтуер за Линукс с изключение на ПокерСтарс.Освен покер залите и доста от наличния покер софтуер не работи под Линукс :evil: и това ме провокира да започна да пиша софтуер който да мога да използвам под Линукс , за да мога да анализирам и подобря играта си.Имам и една Уиндолска машина но приключението с нея не е същото :D .

И като за старт на моето приключение съчетано в писане на софтуер и игра на покер , реших ,че полезен инструмент би било да си направя така нареченият HUD (поправете ме ако греша) който да ми показва статистики в реално време на играчите.Речено сторено. Направих го и този инструмент влиза в торбата като първи :f_cool: . В скоро време очаквам да завърша и програмата за статистики и графики и тогава ще започна да поствам тях тук.

Това е засега от мен. Ще се стремя да пиша редовно.

Поздрави и успехи по масите.
  • 7 отговора
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Браво. Мн добро начало успех от мене и ще следя с интерес ;)
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей Виктор,

Поздравления за блога. Пожелавам ти много успехи и само възходящи графики да виждаме :f_biggrin:

Аз също играя СНГ, но се "отгъвам" от време на време и на МТТ. На кой лимит всъщност играеш?

Очаквам с нетърпение първият ти ъпдейт!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • DilyanDimitrov
      DilyanDimitrov
      Бронз
      Много успехи в покер и с блога!
      .. и най-вече със задачата за написването на този софтуер. Поздравления за начинанието. Каква технология използваш? Java?

Успех, ще следя с интерес.
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Леко така лекичко само вариацията ме закачи днес :facepalm: . Нищо аз изпитвам голяма любов към нея и и прощавам :D . Точно 2 сесий по 4 маси и по едно трето място, и толкоз ще да е достигнах лимита на загуби който до момента ми е 4 входа.
      Първоначално публикувано от elpatseto
      Аз също играя СНГ, но се "отгъвам" от време на време и на МТТ. На кой лимит всъщност играеш?

Здравей, играя $.175 турбо в ПокерСтарс.

Първоначално публикувано от DilyanDimitrov
      Каква технология използваш? Java?
      Здравей,не неизползвам Java. Преди време се опитвах да я науча ,но нещо много тегава ми се видя и я оставих.Като основа използвам php/mysql а вече за останалите графични щуротий ги върша с javascript и ajax.

Като за накрая ето и една песничка за добро настроение.
    • PokerConsole
      PokerConsole
      Бронз
      Днешният ден бих го нарекъл " Да се борим с вариацията". Стартирах доста зле като в първите 4 турнира нищо неможах да кешна.Допуснах и някой груби грешки който ще разгледам под лупа. Втората сесия мина много добре две втори места и едно трето, и върнахме част от загубите.Третата сесия която преди малко изиграх и ще е последната за деня беше отново малко кофти. На една от масите ми се случи следната ръка:

Poker Stars $1.50+$0.25 No Limit Hold'em Tournament - t15/t30 Blinds - 9 players - View hand 1293908
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

SB: t2245 74.83 BBs
      BB: t1100 36.67 BBs
      UTG: t1005 33.50 BBs
      UTG+1: t1460 48.67 BBs
      UTG+2: t1400 46.67 BBs
      Hero (MP1): t1470 49 BBs
      MP2: t1940 64.67 BBs
      CO: t1485 49.50 BBs
      BTN: t1395 46.50 BBs

Pre Flop: (t45) Hero is MP1 with Q :club: Q :heart:
      UTG raises to t210, 2 folds, Hero raises to t600, 2 folds, BTN raises to t1395 all in, 2 folds, UTG calls t795 all in, Hero calls t795

Flop: (t3840) 3 :spade: K :heart: 2 :diamond: (3 players - 2 are all in)

Turn: (t3840) Q :spade: (3 players - 2 are all in)

River: (t3840) 3 :club: (3 players - 2 are all in)

Иначе този толкова симпатичен играч от УТГ отвори реиз от 7 бб което чесно да си кажа ми направи странно впечатление.Имах наблюдения върху него че губи и увеличава стака си по невероятен начин и си казах My friend удари и твоят час. Рейзнах до 600 което си ме комитваше към пота от кадето и да го погледнеш и изобщо не ме интересуваше какви действия щяха да предприемат тези след мен. Този пък феномен от бутона реши и той да разведри обстановката и така докато се усетя 3ма вече бяхме вътре във вариацията :D .

Интересното е какво показаха иначе толкова симпатичните играчи.
      УТГ - 99
      Бутон А3 купи.
      Е като видях това се изкефих и викам айде сега тоя път без тузове моля и ако може една дама е така по междо другото за цвят :D

Завършвам деня -3.45 профит но това е добре защото загубите бяха по-голями.

Сега е време да се отдам на релакс защото утре е голямият купон в покерстарс след 20:00.
    • BriscoBest
      BriscoBest
      Бронз
      Успех с начинанието Викторе и очаквам да ни зарадваш с добра графика в най-скоро време!
    • TheBass
      TheBass
      Бронз
      Успех с блога и само положителни графики да упдейтваш :s_thumbsup: