2-ри капитал ?

• 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей urdonky,

За съжаление играчите, които имат право да получат втори промоционален начален капитал, се избират на случаен принцип :)

Ако не си получил имейл от нас с предложение за такъва, то това означава, че в момента не можеш да получиш допълнителен начален капитал :)

Винаги можеш да се възползваш от програмата ни Покани приятел обаче, в рамките на която можеш да получиш до $100 за всеки поканен от теб нов член.

Повече информация има тук: Покани приятел.

Поздрави,
      Надя
    • 88bg88
      88bg88
      Бронз
      Здравейте.
      Наскоро реших теста ви. Проблема обаче е, че вече имам някакъв акаунт във ФТ, а виждам, че само там може да се усвои първоначалния капитал. С предишния ми акаунт не съм депозирал и съм играл някакви фриролчета, без особен успех :)
      Въпроса ми е, очаква ли се скоро въпросните 50 долара да могат да се усвоят в друга зала?
      Благодаря предварително.
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Първоначално публикувано от 88bg88
      Въпроса ми е, очаква ли се скоро въпросните 50 долара да могат да се усвоят в друга зала?
      .
      Всеки месец се променят залите,така че следи в сайта къде можеш да ги получиш следващия месец(той е близо) :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей 88bg88,

В момента не разполагаме с информация дали скоро ще има други покер зали за получаване на началния капитал от $50 - съжалявам за това, но мога да те уверя, че веднага щом разполагаме с друга покер зала, то ние ще ви информираме за това.

Междувременно все пак можеш да се възползваш от всички предложения на PokerStrategy.com само срещу минимален депозит в която и да е от партньорските ни покер зали (ако досега не си имал сметка в тази покер зала).

Поздрави,
      Надя
    • 88bg88
      88bg88
      Бронз
      Благодаря ви.
      А дотогава ми остава да чакам и да се осъвършенствам :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от 88bg88
      Благодаря ви.
      А дотогава ми остава да чакам и да се осъвършенствам :)
      Здравей,

Освен собствено депозит, друга алтернатива игра с истински пари и спечелване на StrategyPoints са ежедневните фрийроли в EuroPoker. За да участваш, е необходимо да си създадеш сметка в покер залата с наш бонус код.

Поздрави,
      Станислав