Теглене на парите и пращане на началният капитал от 50$ на приятел.

• TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Здравейте на всички :) .
      Благодаря ви за началният капитал от 50$,които ми пратихте.
      Поздравявам ви.И предполагам,че сте добронамерени.
      Имам три въпроса,след като вече касата е заредена:

-Какво изискване трябва да се изпълни за да могат да се теглят пари от сметката,след като сега сте пратили 50$?

-Мога ли да пращам пари на приятел от тези 50$,които пратихте вие?

-Мога ли да депозирам например 20$?Ако депозирам да речеме тези 20,мога ли да ги изтегля после?Ако от тези 50,които сте пратили спечела да речеме 10 и станат 60,мога ли да изтегля 10-те спечелени?

Чакам отговорите ви и благодаря много за висчко :) .

Приятен ден :) .
  • 26 отговора
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Един отговор за всичко - направи от игра 100 фултилт точки първо и след това може теглиш всичко ;)
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      @tanzjora искаш да кажеш 1000.
      Ако направиш 1000 точки можеш да теглиш всичко което си спечелил,дори и началния капитал.
      Другия вариант е да депозираш и да направиш 100 точки след което пак ще можеш да изтеглиш всичко спечелено+началния капитал.
      За пращането на пари на приятел мисля че няма никакво условие,можеш да пращаш свободно.
    • 8Ivan8
      8Ivan8
      Бронз
      За да можеш да пращаш пари от твоя акаунт към акаунта на друг потребител на FullTilt , трябва поне веднъж и двамата да сте депозирали успешно.
    • PokerPPP
      PokerPPP
      Бронз
      не можеш да теглиш по малко от 100$ в ФТП или поне така мисля
    • faktor1
      faktor1
      Бронз
      Първоначално публикувано от PokerPPP
      не можеш да теглиш по малко от 100$ в ФТП или поне така мисля
      Не можеш да теглиш по-малко от 50$ =)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Ето изискванията за теглене на началния капитал:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
      Поздрави,
      Надя
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ви много на всички за отговорите :) !

Успех!
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Добре,че не сте заключили темата.
      Сетих се сега да попитам един въпрос - условието за да се теглят пари от сметката от fultil,след като е получен бонус от 50$ е да се съберат 1000 fpp,нали така.Добре,а сега как е устроено?Ако се съберат 1000-та fpp автоматично ли ти се активира тегленето или трябва някъде да се подаде заявка или да се пита?
    • azllbg
      azllbg
      Бронз
      естествено че не.. от Касата/Cashier-a теглене/windraw и от там пускаш заявка за теглене по принцип :)
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheGoodOldTime
      Добре,че не сте заключили темата.
      Сетих се сега да попитам един въпрос - условието за да се теглят пари от сметката от fultil,след като е получен бонус от 50$ е да се съберат 1000 fpp,нали така.Добре,а сега как е устроено?Ако се съберат 1000-та fpp автоматично ли ти се активира тегленето или трябва някъде да се подаде заявка или да се пита?
      Здравей TheGoodOldTime,

След като спечелиш 1000 FTP точки, PokerStrategy.com премахва ограничението за теглене на началния капитал изпратен ти от нас. От този момент нататък важат правилата и изискванията за теглене на Full Tilt Poker.

Горещо ти препоръчвам да не теглиш безплатния начален капитал, а да продължиш да играеш с него. Дори ако бях на твое място бих депозирал $10, за да си активирам и 27% рейкбек във Full Tilt Poker.

$50 са 60 лв и ще ги изхарчиш за един уикенд. Ако ги оставиш в сметката си във Full Tilt Poker, ще можеш да продължиш да се забавляваш с онлайн покера без да се налага да даваш от своите пари.

Поздрави,
      Станислав
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря за точният отговор Станка :) !
      Еми,аз предполагам,че ако съм събрал повече,бих изтеглил половината някъде.
      А иначе докато се съберат 1000 fpp не е малко игра и мисля,че трудно ще стане така,че човек да е с 50$,след 1000 направени точки.
      Но е възможно все пак,нали?
      Няма невъзможни неща,само крайно невероятни.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Ако се спазва управлението на банката и стратегиите ни, когато имаш 1000 FTP точки най-вероятно ще имаш над $50.

За съжаление не всички играчи се придържат към препоръките от стратегическите статии и често когато усвоят основите на играта и се почустват добри решават да се качат прекалено бързо нагоре по лимитите например на NL25, в резулат на което банката бива похарчена.

Успех по покер масите,
      Станислав
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Прав си,така е.
      Малко са хората,които имат много търпение.
      Но,иска се и воля,как мислиш?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей TheGoodOldTime,

За да си наистина успешен в покера, както и в много други неща, се изисква търпение, силна воля, желязна дисциплина, желание за учене и мотивация да се развиваш.

Поздрави,
      Камен
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Доста добре го описа darkonebg.
      Няма много спорове в така.
      Но мисля,че малко хора имат тези качества,заедно всички в себе си.

Поздрави,Георги. :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Прав си,

Аз лично съм забелязал обаче, че ако имаш желание да се развиваш, то всичко останало рано или късно си отива на мястото.

Няма нищо невъзможно - има само недостатъчно желание да го постигнем =)

Поздрави,
      Камен
    • ilchev91
      ilchev91
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей TheGoodOldTime,

Ето изискванията за теглене на началния капитал:

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.
      Поздрави,
      Надя
      В момента имам налични 65 $ , от които 50 $ са от бонуса а другите съм ги спечелил и имам над 100 фтп . Да разбирам ли че трябва да направя депозите примерно от 15 $ и тогава чак мога да изтегля всичките или може да ги изтегля и без депозит ? И може ли приятел да ми изпрати неговите пари и да изтегля всичко.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей ilchev91,

Добре дошъл във форума! Ще се радваме да се представиш на общността ни: Представи се.

Относно теглене и прехвърляне на пари към твоята сметка, моля да се консултираш със залата, защото тегленето и прехвърлянето на пари зависят изцяло от правилата и условията за теглене на покер залата.

Ако имаш 100 FTP и те не са + бонус точки, то ти би трябвало да можеш да изтеглиш парите си. Ако твой приятел ти прати пари и ти решиш да ги изтеглиш, нормално е залата да иска да разиграеш по масите процент от тези пари, защото това е част от системата за сигурност на всички зали, за да се предпазят от пране на пари, което е незаконно.

Поздрави,
      Деси
    • NiKOiiii
      NiKOiiii
      Глобален
      Здравейте,
      Прочетох всичко до сега и не ми стана ясно едно, ако започна с началните 50 $ и направя още 50 общо 100 $ и депозирам 10 $ ще мога ли да си дръпна поне тези 50 които сам от горе без достатъчно фултилт поинтс?

П.П А и още нещо след като депозирам къде мога да наблюдавам колко е моя реик и как да изчисля колко сам искарал от него

Мерси предварително
    • 1
    • 2