Проблем с проверката на самоличноста

• ivoar123
      ivoar123
      Бронз
      Имам въпрос, искахте снимка с паспорт/лична карта/шоф. книжка/ и я изпратих, а сега искате и документ с който да докажа адреса ми. Еми ако може да ми обясните как да стане след като живея на квартира..? нищо не се води на мое име, нито Тока, нито Водата, кабелни интернети ... всичко си е на името на собственика...

сега остава да ми кажете че не съм преминал проверката за сигурност при положение че ви изпратих снимката с паспорта... и ще е идеално

не мислите ли че щом правите проверка на самоличноста, искате снимка, получавате я, би трябвало това да стига.? не е задалжително да живея там кадето съм по лична карта все пак ..

п.с.
      в такъв случай ще ви помоля да ми кажете как да променя адреса си, за да мога да ви изпратя сканиран документ удостоверяващ адреса по личната карта
  • 2 отговора
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Няма значение на чие име е сметката. Просто на нея трябва да се вижда адреса.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей ivoar123,

Добре дошъл във форума на PokerStrategy.com

Тук (във форума) нямаме достъп до твоята регистрация, нито пък извършваме проверката на самоличността. Тук се дискутират общо валидни теми, а не лични - като данните от твоята регистрация.

За да получиш отговор на въпросите си, можеш да пишеш на Помощ, където ще се свържеш с колегите от отдела за обслужване на клиенти. Те са тези, който се занимават с индивидуалните проблеми и ще могат да ти отговорят най-точно.

Поздрави,
      Станислав