Неинтересния блог на Блъдя

• BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      1. История:
      Добър ден на всички, казвам се Валентин. След няколко месеца на 20 години и съм от Хасково. В момента съм студент в София, в ТУ ( :facepalm: ). Покер играя от доста малко време, но откакто започнах да си имам вземане даване ( :D :D :D :D ) с Покер стратеджи усещам голям напредък.
      Та взех си аз началния капитал и имах доста летящ старт - след прочитане на статиите и не стриктно спазване разбира се, на първия ден бях 12 долара печалба. Разбира се бх на върха и си мислих ето, защо да си търся работа, та аз вече си правя по 12 доалра на ден ! :D Но както се очаква на втория и третия ден изгубих тия пари, после малко влезнах и като се стреснах, че ще си изгубя капитала, взех, че започнах да се опитвам все пак да използвам това което професионалистите ме учат ( на кратко разбрах, че има по - умни и най - вече по - опитни от мен хора :D :D :D :D ).
      Та правих каквото правих и с намерението да се местя от Фултилт в друга зала, изтеглих 50 долара от бнката си, като в нея останаха 20. Почаках си докъто ги получа, но най - важното е, че ги получих безпроблемно, само дето в точния момент - бяха ми свършили парите и 50-те долара ми дойдоха перфектно за храна докъто се прибера в родния си град :D .
      Най - вече за това -

И така останах си аз само с 20-тте долара във Фултилт и все още с нежеланието да вкарвам свои пари, реших с тях да се изкачвам по лимитите.
      Ами ето, целта е вече постигната - за доста кратко време направих 20-те долара в 50 и от нл2 се предвижих на нл5 !!! ( играя по ССС )

2.Цели:
      Наближават изпити и сега се боря и за заверки, тъй, че няма да мога да "работя" по цял ден и целите ми не са високи.
      За сега:
      - Да достигна банка 100 долара, за да се изкача до следващия лимит - колкото по - скоро, по - добре.
      - Да изчистя останалите си грешки и да се науча, че не трябва да пиша с 2 човека по скайп и да говоря със съквартиранта си едновременно докъто играя покер !!!!! ( спуквам се от грешки тогава )

За после:
      - След сесията, тоест лятото, се надявам да съм свободен по цял ден и тогава да натисна и МТТ. Не за друго, ами са ми интересно, а и ако се окаже, че се справям добре с тях, няма да откажа допълнителен доход :) .
      - Стабилно изкачване по лимитите на кеш масите, като ще се старая да прекарвам максимално време за покер. По принцип съм свикнал да съм по много време пред компютър и може да се каже, че издържам по 6-7 часа покер на 4 маси.
      - Евентуално да повиша бройката на масите, макар че не ми е удобно и приятно засега.

За най - после:
      - Евентуално след година -2-3 се надявам да мога да изкарвам стабилен доход от покера и да мога да си накупя няколко неща, които засега ще запазя в тайна, за да държа в напрежение милионите си фенове :s_cool: :s_cool: :s_cool: . Пък ако може и да не се налага да работя друго нещо докъто завърша ще е супер.

Айде лека вечер за сега, след 3 игри на белот ( победих разбира се ! :s_biggrin: ) и няколко чашки бира с колегите смятам да си пусна 1 филмче, да хапна и после към мекото легло :)
  • 20 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Честит блог Валентин,

Харесват ми целите, които си си поставил и смятам,че са напълно постижими.

Пожелавам ти да ги постигнеш много по-бързо и да си поставиш нови, по-големи!

Поздрави
      Пламен Георгиев
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Честито много забавно начало :) . Успех от мен.

Поздрави
      Петър
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Честит блог.Браво за целите които си си поставил и успех в изпълнението им.
      ПП:Не прекалявай с дюнерите :D :D :D :D :D :D :D
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Абе аз вече прекалих, затова сега ходя да бягам всяка вечер :)
      Приятелката ми както казваше" харесвам те така с коремче" и изведнъж започна да казва " ех още си надебелял, поспри се малко " :D :D
      Както и да е, тамън станах и сега е време за една сесийка да видим какво ще стане, пускам си 4 маси кеш нл5. По някоето време ще направя по - голяма почивка, че в 10 вечерта почва турнира за новодепозирали играчи и искам да съм бодър за него. Не съм много оптимистичен, тъй като не ме бива на МТТ, но все пак там лесно би трябвало да се влезне в парите( освен ако не направя някоя глупост ол ин и да ме вземат :) ). Лесно да се влезне в парите, защото са се регистрирали 8700 играчи, до началото на турнира предполагам ще са максимум 9-10к, а първите 1800 места се изплащат !
      Айде като привърша със сесийката ще ви постна графика да видим, дали няма да се върна пак на нл2 :s_o: :s_o:
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Та след днешната сесия...не СЕСИЩЕ !!! Мисля, че имам няколко бели косъма, ъъъ кичура ! Ето ви графиката сами да видите за какво става въпрос:

Uploaded with ImageShack.us

Сами виждате колко ръце изиграх и през какво преминах, гордо мога да кажа, че когато на няколко пъти се тилтнах, се осаферих много бързо и се успокоих и продължих да се боря. По тази графика излиза че съм на 0, но всъщност съм на -3$ защото от някои маси станах доста бързо и елефантане можа да запише резултатите. Всъщност като цяло обаче съм +3$, тъй като отключих 6$ от бонуса си благодарение на FTP които направих за целия китайски народ.

Та заключение:
      +3$
      Банка: 54.24$

Турнира няма да споменавам тук, много се изложих ама няма значение.

Утре най - вероятно ще направя 1 сесия максимум 2-3 часа, но ще видим.
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      тази сутрин докъто съхнех преди лекциите, влезнах да поиграя половин час и бях 1 стак ( 2 долара ) напред. Сега пак сядам за поне 2 часова сесийка да видим кво ще излезне :)
      +2$
      Банка:56.26
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Давай, разбий ги!

Пожелавам ти за два часа поне 4 стака да си напред :D
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Между другото сериозно се замислям да ставам по - рано да правя сесийки сутринта. нямало е път който да играя сутринта и да съм назад :)
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      отново провал, толкова лош ден не съм имал... не знам как се случваше, но картите направо ми валяха от небето и все пак вианги падах! Удрям 3 девятки на флопа, другия супер пасивен накрая ми изкарва 3 попа. Чифт попове ол ин префлоп ми падат от 89 ( стрейт ). 3 Дами с туз кикър ми падат пак от 3 попа и т.н. Много странен ден...сякаш нещо ме караше да вкарвам много пари и да ги губя после.
      -18.75$
      Банка:35.44$
      Ще си дам почивка до след Гергьов ден. До тогава смао някое и друго фрийролче статии и тренировки.
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Днес ми се отвори малко време и желание и реших да седна за 20-30 минути заедно със 1 тренировка и +3$. Почнах и работа и вече сигурно доста по - рядко ще сядам на масите, но като ми свърши сесията ще видим :)
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Вече ме е страх да играя АК :D
      С това изречение почвам, защото тази ръка е причината, стака ми да падне до 20 долара и да се наложи да се върна на нл2 :) . Както и да е без лоши мисли, така и така в крайна сметка още не съм на минус като цяло :) !
      Сега с тая работа седмица за заверки и след нея изпитна сесия нз дали ще играя въобще, но ще видим все пак може по някое фрийролче за разпускане от ученето да праскам :)
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      След като се бях занулил преди няколко дена, което можжеби беше за добро, че да мога да седна да поуча малко ( взех си първия изпит с 5 !! ), сега спечелих второ място на фрийрола на покерстратеджи. Имах реалните шансове за първо място, и късмта бе на моя страна и бяхме що горе равностойни играчи. Видях 2 чифта знаех го че има стрейт но просто влезнах ол ин.( като оправдание ще ползвам това че ми се спеше много и че утре съм на работа !) Както и да е 14 доларовата банка е малко малка, но с нея ще почна нл2 по ССС отново. Най - верочтно след изпитите или пак ако не мога да се спра след работа :) . След изпитите ще влизам да поиграйвам 3 маси кеш + 1 маса турнирчето с 10 цента вход с 1к ли колко бяха гарантирани. Хем за тренировка хем може да ударя нещо. Така или иначе 5бб на ден не би трябвало да са голяма пречка за банката ми.
      Айде лека вечер от мен
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Много съм тилтнат :) страх ме е да продължа да играя ако съм един стак напред. Седнах сутринта, всичко почва добре, и направих 1 стак напред - след това го губя и 1 назад :) . Вечерта сядам печеля 1 стак губя го после пак го печеля пак го губя и накрая 2 вътре :) ...а все си мислех да ставам тия пъти когато бях напред. Нз как просто някой може да плати рирейз ( не на негов рейз ) префлоп с 67о на пълна маса...както и да е на флопа му удря стрейт а аз с мойте покет десетки си отивам :) . Още следващата ръка, разбира се, покет дами нормална префлоп ситуация при която се налага да влезна ол ин пича ми показва поп и туз...не, не му идва поп нито туз, идвами на мен сет, който прави неговия стрейт :) и все такива ситуации, добре, че в повечето не ми дадоха възможност да влезна префлоп ол ина на покет попове дами и валета от късна позиция, защото все падаха :) . Както и да е останах с банка 9 долара, макар че бях е зарадвал как тръгнах сутринта.
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Май няма да отлепя брейкивъна скоро пак съм пред фалит и ще трябва да натисна фрийролите :) . Днес много гадно ме взеха отново, трупам си аз малко по малко правя си 20 ББ и ставам правя си още 20 ББ и ставам после ми идва сет, и ето какво става : на флопа съм сет рейзвам, лошия влзиа ол ин аз плащам тъй като пота беше доста сух ! 10 8 5 от различни бои. Лошия ми показва AQо...влезнал ми е ол ин на 2 овъркарти :) . Както и да е търн - К ривър - J честито :)

Ей така реших да се пробвам 2 хедс ъпа едната вечер, взех, че ги спечелих. :) Интересни са ми но няма уроци за тях и ще бъде доста скъпо да се уча сега :)
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Днес ми е последния(надявам се) изпит. Айде стискайте палци да го взема и да почвам по - сериозно с покера :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Взе ли го? ?(
      Или да предположа, че си го взел, но още не си изтрезнял? :D
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Ами фифти фифти е. МОже да съм го взел може и да не съм. Чак днеска като се прибирам от работа ще разбера :) . Ако съм го взел, започвам още от тази вечер статиите и спорта :D . Ако не, ще трябва да поучвам по малко и на пук че са ме скъсали даго взема със шест....щото е доста лесен по принцип. Както и да е вечерта ще пусна ъпдейтче, ако някой го интересува де :) , за новите си цели в зависимост дали съм го взел или не :) .

Айде поздрави от мен, продължавам още 2 часа с бачкането и после рахат :)

Блъдя(Вальо)
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Ето го и обещания ъпдейт.
      Оказа сече съм си взел изпита. Освен това приятелката ми пък не си взе своя, а тя е във Варна и...както щеше да идва в София следващата седмица, сега няма да дойде чак до края на месеца, което ми оставя време след работа да се отдам на покер. Общо взето се преориентирам към МТТ, тъй като ми доставят повече удоволствие и някак и вариацията не ме дразни толкова( плюс това тилта не е толкова голяма пречка, тъй като като отпадна трудно мога да загубя повече пари ). Ще наблягам на статии и по някое видео сутритна преди работа, а след работа ще поиграйвам 2-та фрийрола + Раунд 1 фрийрола, който класира за неделноя 1к фрийрол. Трябва все пак някак си да изградя банка отново :) . Плюс това, тъй като не знам какво да правя с ФТП точките си, ги ползвам да си купувам билетчета за Дейли долар да се мъча и там :) . Уикендите или когато оставма до по - късно мога да се пускам и на 1к гарантирани с 0,10$ вход.

Айде това е засега като планове, също съм запланувал да ходя да бягам всяка вечер и да се постегна малко.

Поздрави,
      Валентин

П.П. Възможно е да се ява и на Фрийрола на живо, макар че там ще отпадна за минути :D . Aма поне да стане шоу, че малко съм играл на живо
    • BloodOnFire
      BloodOnFire
      Бронз
      Aз взех, че влезнах в парите на дейли долар, и то със така среден стак. Лошото е, че доста ми се спи а утре трябва да ставам в 8 и акто се знам сигурно съвесем скоро ще отпадна, но и на това съм доволен. Също така завърших на 100-но (:D ) място на фрийрола на фейсбук и си взех билет за ласт плейс пейс. Само не съм много сигурен дали ще мога да го играя, защото във сайта на фул илт пише, че трябва да направя 20 фтп за 7 дена, а аз нямам банка. Айде пожелайте ми успех все пак, аз туак пратих съквартиранта да ми вземе 2 вафли и бирени фъстъци :D ...не знам какво общо имаше това ;)
    • 1
    • 2