Cashout Cake Poker

• kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравейте!

Искам да попитам колко точки трябва да имам за да си взема парите (не 50те долара от бонуса ами други спечелени от мен) и също така каква е процедурата - аз пробвах но нещо никъде не ми даде да напиша номер на картата. Също така има ли проблем, ако картата не е моя, а на приятел, тъй като аз нямам.

Благодаря!
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @kymupa,

Здравей!

Покер залата няма да ти позволи да теглиш пари към сметка, която не е на твое име. За останалите въпроси трябва да говориш със самата зала. Те ще ти обяснят условията за теглене на техния сайт, включително и за $50 бонус.

Поздрави,
      Деси
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ами дали ще може да пратя пари на приятеля ми и той да ги изтегли ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от kymupa
      Ами дали ще може да пратя пари на приятеля ми и той да ги изтегли ?
      Не се и опитвай. Покер залите имат много строга политика относно така нареченото "пране на пари" и трансфер на сума към трето лице с цел изтеглянето и се води точно това. Ще блокират акаунтите и на двамата и ще се разправяте седмици със отдела за сигурност.
      Поздрави,
      darkonebg
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Е добре те да не си мислят, че всеки човек трябва да разполага с карта ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от kymupa
      Е добре те да не си мислят, че всеки човек трябва да разполага с карта ?
      Аз лично не познавам пълнолетен човек без банкова сметка :D Тук, в Западна Европа буквално няма как да живееш без такава.
      Най-добре отиди и си направи една. Става за 5 минути и не ти струва нищо!
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Извади си една Виза Електрон на ПИБ. Няма такса за издаване, няма годишна такса и няма такса за теглене (от банкомат на ПИБ).

Перфектния избор на покерджията :)
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Съгласен съм, аз самият ползвам ПИБ и няма никакви такси (има дори +лихва на разплащателните сметки, не е нещо особено, но прави добро впечатление).
      Проблемът идва при смяната на валутата - курса им за $ е страшно нисък, затова и най-разумния вариант е да се направи сметка в долари, да се теглят от касата на банката (отново в долари) и да се сменят в някой чейндж. Такси за това няма, а разликата в курса е към 4-5ст на долар (което е огромно).
      Алтернатива е Райфайзен, само и единствено защото тя е локалната банка на moneybookers за България и не би имало никакви допълнителни такси при депозит. Смятах да си направя сметка там, но тъй като вече така и така нямам такси в MB, не съм се интересувал дали имат такси "обслужване на сметката" и т.н. обаче.
      Поздрави,
      darkonebg