Bonus 50+100

• KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      Добър вечер на всички.Казвам се Стефан Якимов от Пловдив. Преди 3 дена се регистрирах в сайта и минах покер теста избрах си за игрална зала покерстарс изпълних всичките 7 стъпки.Обаче заявката(имена/андрес и т.н.) за бонуса я написах на български.Искам да попитам дали това ще е проблем за да получа бонуса?И още нещо гледам че тука в форума на няколко места пише за снимки на лични карти. Аз трябва ли да пращам снимки? (защото когато изпълнявах нещата за бонуса никаде не се споменаваше макар че регистрацията е завърших към 7:30 сутринта та може да съм изпуснал нещо :f_biggrin: )

Лека вечер :f_zZz:
  • 28 отговора
    • KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      Нещо не мога да се оправям с тия форуми.Съжалявам за спама.
    • KarlS0nBG
      KarlS0nBG
      Бронз
      :s_ugly:
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Ще ти отговорят по-подробно скоро със сигурност, но за верификацията на самоличността си гледай мейла - не е задължително, но е вероятно да ти поискат.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл KarlS0nBG,

Имай предвид, че не е задължително да ти поискат снимка на личната карта. Това е стандартна процедура и играчите, които трябва да изпратят копие, се избират на случаен принцип. Ако не са ти поискало досега, значи не се налага.

Колкото до началния капитал - видях, че си вече си писал на отдела за обслужване на клиенти. Ще получиш отговор до 24 часа от тях и съвсем скоро - началния капитал, за да започнеш своята покер кариера.

Не би трябвало и да е проблем, че си въвел данните си на кирилица.

Ако имаш други въпроси, съмнения и т.н., не се колебай да пишеш отново във форума! А сега препоръчвам да погледнеш стратегическите статии, докато чакаш. Със сигурност има още какво да научиш.

Поздрави,

Надя
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      А какви са условията за получаване на 100 $ след като си разиграл първите 50 ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от BlaZy7
      А какви са условията за получаване на 100 $ след като си разиграл първите 50 ?
      Условията са различни в различните зали. За коя зала питаш?
      Поздрави,
      darkonebg
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      888.com Pacific Poker
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет,

Ето условията на бонуса от $100:

Изплащане: Получаваш бонус веднъж седмично - сумата отговаря на 10% от рейка, който си генерирал през предишната седмица. Изплащането ще се състои само ако трябва да получиш бонус от поне $5, иначе ще получиш бонус едва когато си събрал общо $5.

Максимум $100: Общо можеш да получиш  $100.

120 дни време: Имаш 120 дни, за да изчистиш бонуса в 888.com Pacific Poker. Всички бонус долари, които си изчистил през тези 120 дни, са си твои.

Ако решиш да направиш депозит сам, можеш да използваш и бонус при първия си депозит на стойност до $300. Ето и неговите условия:

Бонусът е 75% до $300. За да получиш пълния бонус от $300, трябва да депозираш $400.

За да получиш бонуса, трябва да си се регистрирал а) през нашия линк и б) да си въвел промоционалния код pokerstrategy по време на депозита си.

75%-те процента от депозита си получаваш на сметката си в  888.com Pacific Poker, когато за всеки долар бонус си събрал 10 бонус точки на 888.com Pacific Poker. При $300 това означава, че са ти необходими 10 x 300 = 3.000 бонус точки. Имаш 120 дни време да изчистиш допълнителния бонус, ако си се регистрирал през нашия линк и си въвел промоционалния код "pokerstrategy".

Поздрави,

Надя
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Какви са условията за получаване на бонуса във ФулТилт? В кашиера имам бонус акаунт, където пише тотал бонус - 50$ . Другите 50$ как се получават ? :)
    • PreslavCSKA
      PreslavCSKA
      Бронз
      Ако може да ми кажете условията за получаването на допълнителните 100 и в Cake Poker
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей Raisolution,

Тези $50, които виждаш в бонус сметката си, са именно допълнителните $50, които получаваш след събирането на определен брой Full Tilt Points. Изчистваш по $0.06 от бонуса за всяка събрана точка и получаваш пари на сметката си, когато изчистиш общо $5.

В бонус сметката си можеш да проверяваш какъв е напредъкът ти за бонуса.

Поздрави,

Надя
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Привет PreslavCSKA,

Ето ги условията на допълнителния бонус в Cake Poker:

Бонусът се изплаща на твоята сметка на стъпки от по $10 за всеки 167 спечелени FPP точки (Frequent Player Points).  Имаш 90 дни, за да изчистиш бонуса.

След събирането на общо 1670 Frequent Player Points си си заслужил пълния бонус от $100.

Ако решиш по-нататък да направиш сам депозит, има и допълнителен бонус до $600, който можеш да използваш. Всички условия на бонуса можеш да намериш ТУК в стъпка 10.

Поздрави,

Надя
    • chakalcho
      chakalcho
      Бронз
      Хмм Надя ,чакай да питам и аз че се обърках.Значи това,което ти излиза full tillt като цъкнеш на cashier>bonus account ,е за бонуса който ти дават от full tilt ,не е този к ойто е от pokerstrategy така ли ?Важно защото този който го пише там съм го избил вече и си мислех ,че е този на strategy.Ако може направо кажете дали съм си избил капитала
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      И аз не разбрах защо бонуса го водят 50$+100$, като това във фултилт е 50$+50$ :s_o:
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      @ chakalcho

Допълнителните $50 са част от бонуса от PokerStrategy.com, просто самият начален капитал не се отчита като бонус, затова и не се показва в бонус сметката. Него си изчистил директно с получаването му, тоест не е необходимо да правиш нищо друго, за да си заслужиш началния капитал.

@ Raisolution

Бонусът е $50 + $100 за повечето покер зали, Full Tilt е изключение с по-нисък допълнителен бонус. Затова и го водим генерално %50 + $100, и вече при избора на покер зала играчите сами могат да видят какви са разликите в бонусите, условията за получаване и спецификациите на различните покер зали.

Поздрави,

Надя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от Raisolution
      И аз не разбрах защо бонуса го водят 50$+100$, като това във фултилт е 50$+50$ :s_o:
      Имаш и рейкбек , затова и бонуса е по-нисък.
    • Raisolution
      Raisolution
      Бронз
      Ok, мерси за отговора =)
    • chakalcho
      chakalcho
      Бронз
      Аз друго имах предвид.Мога ли вече да си тегля спечелените пари ?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от chakalcho
      Аз друго имах предвид.Мога ли вече да си тегля спечелените пари ?
      Би трябвало да можеш, ако си изчистил и допълнителния бонус от $50. Най-добре е обаче да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt - те ще ти дадат най-подробна информация.

Поздрави,

Надя
    • 1
    • 2