Теглене на пари чрез Локални Банкови Преводи

• marticko
      marticko
      Бронз
      1-во да искам да кажа, че започнах в Full Tilt Poker с началният капитал от 50$.
      В момента имам 100$ и искам да ги изтегля. До колкото знам за да ги изтегля с Visa или Mastercard трябва да съм направил минимален депозит преди това и това е причината да ми показва ''Научи повече'', когато избера ''Теглене'' в менюто на Касата. Но на Локални Банкови Преводи ми разрешава да натисна ''Избери'', след което си въвеждам личните данни (1ва стъпка), след това въвеждам IBAN и SWIFT (2ра стъпка), но след потвърждаването (3та стъпка) всеки път ми излиза прозорец, в който пише ''В момента неможем да одобрим транзакцията. Опитайте по - късно''. Въпроса ми е, има ли смисъл да продължавам да опитвам ''по - късно'' или да забрава за тази възможност и да ги изтегля чрез Visa, след като депозирам 10$? И вторият ми въпрос е: след като имам 250 FTP мога ли да изтегля цялата налична сума чрез Visa или Локални Банкови Преводи?

Благодаря предварително и се извинявам, ако досаждам, но никаде в форума не намерих тема конкретно за Локални Банкови Преводи.

: )
  • 4 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ marticko,

Здравей и добре дошъл във форума!

За теглене, хубаво е да се консултираш с покер залата, причините затова са следните:

- опциите за теглене зависят изцяло от тях, не съм сигурна защо банковите трансфери за теб не работят в момента. За останалите опции със сигурност трябва да направиш минимален депозит, това е и вид проверка на самоличността, за да се убедят, че парите отиват към собственика на сметката.

- трябва да имаш минимум 100 стандартни точки, за да можеш да изтеглиш всичките пари по сметката си. Колко от тези 250 точки са стандартни можеш да провериш отново със залата.

Разбира се, не бива да забравяш, че в този случай говорим и за цялата ти покер банка и аз бих искала да ти напомня, че със $100, ако продължаваш да играеш и четеш, ти ще изкачваш лимитите. Така можеш да направиш много по-голяма сума от $100.

Виждам, че за първи път пишеш във форума, ще се радвам да се представиш на общността ни във форума Представи се.

Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси
    • dum1ss
      dum1ss
      Бронз
      Не знам как е в Тилта.
      Мога да споделя собсвения си скромен опит в тегленето. :)
      Първо си направих една дебитна карта към VISA , защото прочетох ,че може да има проблем с MASTER.
      Теглих от 888 ,еи така за проба,но бях вкарвал пари от тази карта.
      В Euro poker не бях вкарвал никви пари и докато не вкарах минималната сума, не ми разреши да тегля печалба.
      Явно им трябва някаква първоначална връзка към банка-карта за да пратят пари.Дори и тогава може да изискват някви документи. От EURO ми се обадиха на телефона. Добре , че момата знаеше перфектно руски и превключи веднага та се разбрахме. :D
      Дано съм помогнал с инфото.
      Успех! :)
    • tanzjora
      tanzjora
      Бронз
      Ами аз вчера теглих от Тилта и тъй като не можеше към МБ, теглих към банкова сметка и днес вече ми писаха мейл от касиера, че изплащането е потвърдено !
      Не ми искаха нищо , но за парите ще се почака 1-2 седмици :)
    • BlackTrader
      BlackTrader
      Бронз
      Пич, тегли си парите. Това с лимитите вече умря!