Курс на долара

• 38 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Лошо, но няма какво да направим. Затова следващата зала, в която ще играя, ще гледам да е с Евро :)
    • bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Очаква се $ да се качи в следващите няколко месеца, но естествено това не е точна наука...

И аз се надявам да се качи поне малко $ в следващите седмици.
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Дано наистина се качи. Тъпото е, че аз вече теглих :facepalm: :facepalm: :facepalm: :D :D :D :D
    • kurta1973
      kurta1973
      Глобален
      Ще се вдигне когато американците почнат да качват лихвите а както стана явно тази седмица от последната среща на ФЕД това няма да стане близките 2-3 месеца.
      Друг негативен факт е че пък европеиците вдигат лихви и очакванията са следващото вдигане на лихви да е по рано от очакваното.
      С други думи в близките 2-3 месеца голямата картина няма как да се промени освен ако някоя Европейска държава/Гърция,Португалия/ не обяви фалит
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Здравейте,

Ще преместя темата в секция "На лавче и минути за забава"

Дано поне леко се повдигне $ :) Добре, че поне основната част от парите ми не са в $.

М
    • bambambuki
      bambambuki
      Бронз
      Жалко, че в залите с евро има много малко хора.
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      А как ви се струва една прогноза от евро-долар 2.30? И на мен не ми се вярва, ама е налице една техническа конфигурация на седмична графика, която дава цел 2.30-2.38. Дано да не стане, де...
    • PetChoveka
      PetChoveka
      Black
      Още малко и ще играем с левчета, тъкмо ще си смятаме по-лесно печалби и загуби. Имам усещането, че долара като стане 50 стотинки ще спечеля съндей милион, но пак ще съм щастлив
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      На някой му е смешно, че ще играем с левчета .... но на мен последните месеци ми се плаче .... когато основният ти месечен доход е изцяло в долари и за няколко месеца се срине с 20-30 ст. може да ме докара и до просешка тояга ...

Много се надявам скоро да се нормализира и да придобие една добра величина поне колко еврото, а и във тази скъпа държава където живеем нищо не върви на добре.

Наскоро си правих една сметка ... ако живееш в България и получаваш 5000 лв. на месец ще живееш добре.
      Ако живееш в Лондон и получаваш 5000 паунда си шампион .... от тези пари можеш да спестяваш 3000 на месец.

За съжаление в БГ от 5000 трудно ще спестиш :(
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от mirod79
      Айде бе .... хората от 1500 лв месечен доход за цялото семейство успяват да спестят пък с 5000 няма да можеш ... не вярвам...
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      На някой му е смешно, че ще играем с левчета .... но на мен последните месеци ми се плаче .... когато основният ти месечен доход е изцяло в долари и за няколко месеца се срине с 20-30 ст. може да ме докара и до просешка тояга ...

Аз затова играя само в зали с евро :) Курсът е фиксиран ( поне за сега ).
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      Първоначално публикувано от petrakow
      Аз затова играя само в зали с евро :) Курсът е фиксиран ( поне за сега ).
      Да ..... но аз имам предвид доход който не е от покер и избор няма, като се добавят и банковите такси ...... :s_cry: :s_cry: :s_cry:

Това за дохода няма да го коментирам защото имах предвид да не се ограничава човек и да не прави компромиси със себе си.
    • veso95
      veso95
      Бронз
      мислех да тегля но като долара е 1.31 няма да го направя много е гадно за тия дето си изкарват хляба в долари :С
    • phdmoriarty
      phdmoriarty
      Бронз

Много се надявам скоро да се нормализира и да придобие една добра величина поне колко еврото, а и във тази скъпа държава където живеем нищо не върви на добре.

Наскоро си правих една сметка ... ако живееш в България и получаваш 5000 лв. на месец ще живееш добре.
      Ако живееш в Лондон и получаваш 5000 паунда си шампион .... от тези пари можеш да спестяваш 3000 на месец.

ахаххаха няма такава желязна логика ахахаххаха :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:

1. защо не купува евро, когато му беше времето(април-май 10г, септември-октомври 10г, краят на декември началото на януари 11г), а си купувал левове
      2. критерият ти за сравнение между лева и паунда е просто покъртителен-броят валутни единици; с 5к зимбабвийски долара през 09г какво може да си купиш там(инфлацията там беше 6.5 × 10 на 108 степен%... за покупателна способност и пазарна цена на парите да си чувал?
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      Първоначално публикувано от phdmoriarty
      ахаххаха няма такава желязна логика ахахаххаха :s_thumbsup: :s_thumbsup: :s_thumbsup:

1. защо не купува евро, когато му беше времето(април-май 10г, септември-октомври 10г, краят на декември началото на януари 11г), а си купувал левове
      2. критерият ти за сравнение между лева и паунда е просто покъртителен-броят валутни единици; с 5к зимбабвийски долара през 09г какво може да си купиш там(инфлацията там беше 6.5 × 10 на 108 степен%... за покупателна способност и пазарна цена на парите да си чувал?
      Абе защо е пълно със слабоумници които винаги са много "компетентни".

1-во когато му е било времето съм купувал каквото е трябвало и когато му е било времето съм продавал каквото е трябвало.
      Получавам хонорари в долари и някой са фиксирана месечна сума която мога да променям веднъж годишно.

2-ро критерият е за тук или там .... не да живееш с 5000 паунда в БГ много добре съм чувал за покупателна способност стойност на валутната единица и прочие .... идеята беше съвсем различна.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравейте,

Искам да ви напомня да не забравяте за форумните правила, да ги спазвате и да не се обиждате. ;) Придържайте се към добрия тон!

Поздрави,
      Христо
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      йей има прогрес,долара вече е 1,35 лв. :D (преди беше 1,32)
    • mirod79
      mirod79
      Бронз
      Първоначално публикувано от xwink93
      йей има прогрес,долара вече е 1,35 лв. :D (преди беше 1,32)
      Има има .... събрахме кинти за едно излизане довечера .... като се качи долара пада бензина което е с един куршум 2 заека ... все едно да си с АА срещу 2-ма играчи които имат покет КК :s_cool: :s_cool: :s_cool:
    • viko1
      viko1
      Бронз
      Това е от днешния курс /11.05/
      1 USD ($) = 1.362280 BGN (1.36)
    • 1
    • 2