Мнения и предложения за тренировката

• DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте стратези :s_cool: ,

Тук може да споделите своите мнения за тренировката на живо, която се състоя на 30 септември от 21:00 часа.

Следващата тренировка зависи изцяло от вашия интерес и ще бъде обявена една седмица преди нейния старт.

Моля споделете своите впечатления.

Поздрави,
      Деси
  • 8 отговора
    • SvetlanaKaleva
      SvetlanaKaleva
      Бронз
      Моето предложение е следващата тренировка да е за СНГ турнири.
    • Dracsy
      Dracsy
      Бронз
      Много мерси за тренировката и се надявам да изпълните молбата ми за sss тренировка.
      :f_biggrin: :f_p:
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Екстра беше тренировката :)

Мерси !

Дано скоро има пак :) Бих се радвал ако видим и някое СНГ на живо...
    • energetical
      energetical
      Бронз
      Много ми хареса тренировката и гласувам с две ръце и за всички бъдещи тренировки!!! Лично аз ще се радвам ако има скоро тренировки и за СНГ.

Възможността която ни предоставяте чрез тренировките на живо е уникална, т.к. в реално време имаме на разположение професионалисти, които могат да отговорят на всички наши въпроси свързани с играта, със стратегията, управление на банката и още много други въпроси свързани с покера, а и неща за които примерно лично аз не бих попитал във форума, т.к. ще ги счета за не толкова важни, в една тренировка на живо винаги мога да получа отговор на тези въпроси, а и на всичко което ме интересува. За това препоръчвам силно и на всички, които тази вечер не наблюдаваха тренировката, следващият път да го направят - сигурен съм че ще ви бъде от полза!

Благодаря ви още веднъж PokerStrategy, за цялата подкрепа, която ни указвате!

Поздрави

Тишо
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Благодаря на всички за положителните отзиви!
      Радвам се, че сме били от полза, и пак ще сме. Всичко зависи обаче от вас, от общността. Има ли достатъчно желаещи, ще има и тренировки. Да, всичко е толкова лесно :)
      Поздрави,
      darkonebg
    • ostromila
      ostromila
      Бронз
      Здравейте,

Мисля, че тренировката заслужава отличен 6+.
      Надявам се да има още подобни тренировки за в бъдеще.

Относно треньорите, мисля, че дадоха всичко от себе си, и освен това отговаряха на много допълнителни въпроси извън самата тренировка.

Те продължиха да дискутират и да отговарят на въпроси много след, като времето на тренировката беше изтекло.

Заслужава си да се гледа, независимо, че има хора, които си мисля, че са над това ниво. Има какво да се научи със сигурност. Струва си

Благодарение на Pokerstrategy.com, Гледайте безплатно Tова, за което много хора биха Платили.

Tenks

Best,
      ostromila
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Good job!

Единствено, което дори не е критика, тъй като тренировката така или иначе беше обща, пък и първата, е по-принцип да има някаква основна тема във всяка една такава, която да е центъра на внимание.

Но предполагам то такъв е и плана :) . Аз NL не играя, но пак ми беше изключително интересно и приятно да послушам, да погледам и да си поговоря с опитни играчи. :D

Поздрави,
      neelton
    • ostromila
      ostromila
      Бронз
      По- принцип си прав.

Наистина ще е добре да има акцент за всяка сесия.
      Или няколко акцента.
      За да може да се осмисли самата стратегия.

Имам предвид например:

В тази сесия ще ви покажем - Пресиращ залог. Защо, кога и как го правим. В коя позиция и причина за това. Срещу какъв тип играчи.

Също така в тази тренировка ще видите - 3bet. Защо, кога и как да го използваме максимално. Срещу какъв тип играчи т.н.......................

Има още много примери, които бих могъл да използвам, но мисля, че не е необходимо.

По- този начин всеки ще може да разбере какво да очаква и да дискутира дадените ситуации само в една посока.

Но въпреки всичко имай напредвид, че това е само началото и тренировката по- скоро е обща, както и беше написано.

Тя беше за всички нива - от начално до сребро.

Моята оценка остава 6+

Поздрави
      ostromila