Идея за ново видео МТТ

• MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Здравейте , колеги покер маниаци :D преди 1 ден взех 1 турнир с 4 хиляди души тоест завърших втори неможах да го взема :D ....
      Та идеята ми е следната историята на ръце от подобни постижения да се даде на някой от анализаторите и да се спретне едно хубаво видео.Например "Как да стигнем до големите пари?" нещо от сорта и да се каже кое правилно кое не е правилно защо действаме по един начин в едни ситуаций и по друг в други.Ако мислите че идеята е хубава готов съм да дам моята история на ръце от въпросния турнир или пък ако имате запазени добри сесий някои друг да даде...като цяло става въпрос за самата идея :)
  • 4 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Първо, поздравления за доброто представяне в турнира! Защо не се похвалиш за това и не помогнеш на общността да достигне своята цел в тази тема:
      $500 000 за 1 година

Благодаря за споделеното мнение!
      Нашите видео продуценти често предлагат такива промоции и винаги се оглеждат за подобни успехи.
      Те обаче са доста заети, особено МТТ треньорите ни bah22 и DaSpirit , които често имат ангажименти с турнири на живо, затова и не мога да ти гарантирам със сигурност.
      Идеята ти обаче е добра и ще я предложа и на тях!

Продължавай да ни радваш с турнирни успехи и мнения и предложения за общността! :f_love:

Поздрави,
      Камен
    • MordosBG
      MordosBG
      Бронз
      Благодаря сега ще постна и в темата за кинтите :) аз я търсих ама нещо не я намерих...
      Относно другото когато има време тогава =)
      Keep the good work guys!
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      Супер е идеята. Такак 6те се проследи абс всяка фаза на турнира.
    • BlackTrader
      BlackTrader
      Бронз
      Супер