Теглене на пари.

• TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Здравейте :) !
      Имам два въпроса.
      Може ли от сметката във fulltil парите да се теглят към банкова карта (visa electron) направо?

Колко е минималната и максималната сума за теглене и в какъв период от време?

Правилно съм разбрал,че след получаване на началния капитал и при ненаправен депозит,право да се теглят пари има след като има 1000 fpp в касата?

И един последен въпрос - защо в секцията "теглене" във fulti има опцията "локални б. трансфери",но не и другите - "visa,moneyb...,nettl.. " ?
  • 2 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Аз мога да ти отговоря с точност само на въпросите свързани с PokerStrategy.com

За да можеш да изтеглиш началния капитал от $50 и своите печалби напр. по банковата си сметка или към Moneybookers, трябва да събереш 1000 Full Tilt Points. Няма ограничение във времето.

Когато депозираш собствени средства, трябва да събереш общо 100 Full Tilt Points, за да можеш да теглиш от сметката си началния капитал и своите печалби. За това се броят всички Full Tilt Points, които си събрал преди депозита си.

Моля да отнесеш другите си въпроси към отдела за обслужване на клиенти на Full Tilt Poker. Можеш да им пишеш на български език, ако не знаеш английски.

Поздрави,
      Станислав
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ти много Станиславе,мерси.