Въпрос относно турнирите

• pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Здравейте!!!
      НОв съм в pokerstrategy.
      Имам въпрос относно турнирите:) До сега само съм играл в pokerstars и то с виртуални пари.Играя от 2 месеца и неми е интересно,понеже няма тръпка.
      Искам да започна да участвам в турнири и да печеля реални пари ,но нз какво трябва да направя и т.н.Това е въпросът ми ,надявам се дами помогнете да почна да играя за истински пари
  • 23 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Минаваш теста на покерстратеджи , получаваш си първоначалния капитал във Фул Тилт и си ти :)
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      След което прочети статиите свързани с турнирната игра, ще ти бъдат от голяма полза. :f_thumbsup:
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей pecata6289,

Както achko и NahaLnIq са те посъветвали, ти можеш да се възползваш от нашето предложение за безплатен капитал от $50 към дадена покер зала, ако преминеш успешно нашия покер тест.

Можеш да се запознаеш с нашите покер статии на тази страница.

Ще преместя темата ти във 'Въпроси - начинаещи' и можеш да създадеш своя тема тук, за да се представиш на нашата общност.

Поздрави,
      Иван
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Благодаря за отговорите !
      Разбрах горе долу,но пак имам въпрос :Д
      Като премина теста,какво трябва да направя....ясно е ,че ще се играе покер,но къде ще ми преведът парите като не съм си дал сметката на банката.Ако може този въпрос малко повече информация дами дадете :?
    • arman4o90
      arman4o90
      Бронз
      Значи 1-во минаваш теста и от там нататък, четеш какво ти пише. Всичко е на БГ, и няма да имаш проблеми. Следвай инструкциите. Парите няма да ти се преведат по банкова сметка а в сметката ти в Фулл Тилт.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей arman4o90,

Бонусът ти се превежда по твоята покер сметка директно, а не банкова сметка. С него можеш да играеш по покер масите моментално. :) Повече информация за бонуса и стъпките, които да следваш, ще намериш тук: цък.

Не се колебай да питаш, ако имаш още въпроси. Ние с радост ще ти помогнем!

Поздрави,
      Деси
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP
      Здравей arman4o90,

Бонусът ти се превежда по твоята покер сметка директно, а не банкова сметка. С него можеш да играеш по покер масите моментално. :) Повече информация за бонуса и стъпките, които да следваш, ще намериш тук: цък.

Не се колебай да питаш, ако имаш още въпроси. Ние с радост ще ти помогнем!

Поздрави,
      Деси
      Мерси,само да почета още малко и ще се пробвам с теста.А кога ще мога да изтегля някакви пари ? :?
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      За втори път пробвам,пак немога да си мина теста,поне давайте да си видя грешките :Д
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей pecata6289 , на всеки въпрос ти пише къде точно може да видиш отговора , просто трябва да попрочетеш. :)
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      Здравей pecata6289 , на всеки въпрос ти пише къде точно може да видиш отговора , просто трябва да попрочетеш. :)
      Там четох :д
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от pecata6289
      Там четох :д
      Минах го,сега чакам дами ги преведът....ако имам въпроси ще ви пиша :)
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей pecata6289,

За въпроси свързани с твоята сметка или началния ти капитал можеш да пишеш и на нашия отдел за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Иван
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от IvanPS
      Здравей pecata6289,

За въпроси свързани с твоята сметка или началния ти капитал можеш да пишеш и на нашия отдел за обслужване на клиенти.

Поздрави,
      Иван
      Писах ,обаче още не са отговорили,нищо тука ще питам ....Колко пари трябва да направя зада мога да тегля някаква сума ? :?
    • achko
      achko
      Бронз
      Трябват ти 1000 фул тилт точки за да освободиш бонуса , или ако депозираш по някое време 100 фул тилт точки.
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Трябват ти 1000 фул тилт точки за да освободиш бонуса , или ако депозираш по някое време 100 фул тилт точки.
      Ясно!А от къде да гледам кога има турнир с награден фонд и т.н,зада участвам ?

ПС:СОри за въпросите,ама мисля че това е последния :Д
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей,

Условията за освобождаване на бонус си можеш да намериш на тази страница, като там също е описан и бонусът за първи депозит.

Информация за това как се получават FTP можеш да намериш на този линк, като информацията е на английски език на сайта на Full Tilt Poker.

Турнирите с гарантиран фонд можеш да намериш, както е описано на снимката по-долу, но не забравяй да се придържаш към управлението на банката.

Поздрави,
      Иван

• pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      Първоначално публикувано от IvanPS
      Здравей,

Условията за освобождаване на бонус си можеш да намериш на тази страница, като там също е описан и бонусът за първи депозит.

Информация за това как се получават FTP можеш да намериш на този линк, като информацията е на английски език на сайта на Full Tilt Poker.

Турнирите с гарантиран фонд можеш да намериш, както е описано на снимката по-долу, но не забравяй да се придържаш към управлението на банката.

Поздрави,
      Иван

Мисля ,че за сега добре се справям,спечелих 0.35 цента :Д
    • pecata6289
      pecata6289
      Бронз
      аз като достигна 1000 FTP ще мога да тегля,а като изтегля един път какво ще стане с точките ? Пак ли ще са си същите и да мога да тегля когато искам ? :?
    • achko
      achko
      Бронз
      Веднъж като ги направиш 1000 фтп можеш да си теглиш когато и каквото си поискаш (дано да има какво!) :) )
    • 1
    • 2