Направени нужни fpp.

• TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Здравейте :) !
      Извинявам ви се много,че наскоро пиша куп глупави въпроси,обещавам няма да се повтаря,искам да питам последни две неща.

Направих нужните 1000 fpp,сега вече мога ли да пробвам да изтегля пари от сметката на fulltil?

Вторият ми въпрос не засяга "pokerstrategy",но ще ви попитам и вие ако имате желане ще ми отговорите.
      В предишни теми бях попитал,защо ги няма като опция тегленията за "mastercard,visa" и другите разплащателни вариянта,а има само една опция - "Локални Банкови Трансфери".
      Почетох малко в сайтът на "fuli..." и доколкото разбрах,нещата стоят така:
      -Трябва да се депозира минимална сума поне за да може да се открият другите методи.

Окей!

Ами "Локалният банков трансфер" какво представлява?
      Той изисква следните неща:
      Пълно име | Име на банка | Swift код ибан | Сума за теглене | Изберете Валута .
      Например с Visa Electron,мога ли да изтегля,чрез този метод пари?
      Ако въведа в полетата нужните неща,парите в картата ли ще ми отидат или греша.

Извиянвайте за този втори въпрос,които се отколнява от целта на форума.
      Ще съм ви благодарен много ако проявите разбиране!

Приятен ден и успех.

Поздрави,Георги.
  • 13 отговора
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Да, вече може да ги изтеглиш парите, но трябва да са минимум 50$ (visa) и при мен след депозита се появи опцията за теглене към карта, а преди това нямах.

"Локални Банкови Трансфери" - ако не се лъжа беше трансфер на сума директно към сметката ти в дадена банка. :)
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ти за отговора приятел.
      Значи,нужно е да депозирам първо и след това като се открие функцията за "visa" да ги изтегля?
      Защото с "локалния банков трансфер" нещата са различни?

Ако и с него е възможно и пак се прехвърлят в сметката или картата,мисля че е по-добре,по-лесно е,както и по-бързо?А може би не съм разбирал :D .
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Правилно си разбрал, дали в картата или сметката това си е едно и също. ;)
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      А след като подам заявка от "локални банков трансфер",какво следва?
      Пращат ми имейл и след това аз трябва да отидя до банката към която ми е картата и да искам парите от там?
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      След като направиш трансфера ще ти кажат, във какъв срок парите ти ще бъдат преведени в сметката ти. Примерно срок от 5 до 10 работни дни.
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Мерси за всичко "NahaLnIq" !!!

Успех ти пожелавам в живота.
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Виждам, че @NahaLnIq вече ти е отговорил за което му благодаря! :s_love:
      Както вече си разбрал, когато направиш депозит със съответния метод, тогава ти се появява като активен и можеш да теглиш през него. ;)

Поздрави,
      Христо
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheGoodOldTime
      Мерси за всичко "NahaLnIq" !!!

Успех ти пожелавам в живота.

Моля, няма защо. ;) Успех и на теб във всяко едно твое начинание ;)

Първоначално публикувано от moodkiller
      Здравей TheGoodOldTime,

Виждам, че @NahaLnIq вече ти е отговорил за което му благодаря! :s_love:
      Както вече си разбрал, когато направиш депозит със съответния метод, тогава ти се появява като активен и можеш да теглиш през него. ;)

Поздрави,
      Христо
      Няма проблем. :f_thumbsup: Все пак една от основните цели на форума е да си помагаме един на друг. :)
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Хора гледам,че "strategypoints" ако трябва да пишеме точно за "fulltilt",се дават по 2 strategy points за 1 $ рейк.
      А във "fulltilt" fpp-то,които се правят,се трупат 4 или 5 пъти по-бързо.
      Там за 1-2 долара дават 1 fpp.

Тоест изглежда горе-долу излиза така - 5 fpp = 1 strategypoints.
    • achko
      achko
      Бронз
      @TheGoodOldTime Не можеш да сметнеш стратеджи точките съдейки по фул тилт точките си в никакво съотношение тъй като получаваш 2 strategy points за 1 $ рейк който си генерирал ЛИЧНО ти. ФТП от друга страна се генерират за всяка ръка на кеш маса в която си участвал и е платен рейк без значение колко точно точно от този рейк ти си генерирал , освен това може да си играл и в хепи хаур и т.н.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Първоначално публикувано от achko
      @TheGoodOldTime Не можеш да сметнеш стратеджи точките съдейки по фул тилт точките си в никакво съотношение тъй като получаваш 2 strategy points за 1 $ рейк който си генерирал ЛИЧНО ти. ФТП от друга страна се генерират за всяка ръка на кеш маса в която си участвал и е платен рейк без значение колко точно точно от този рейк ти си генерирал , освен това може да си играл и в хепи хаур и т.н.
      Това наистина е така. Броят се за долар рейк, а не по точки. Благодаря на achko за помощта!

Поздрави,
      Деси
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря и на двама ви.Така смятах и аз,но не бях сигурен.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      За нищо, пак заповядай, TheGoodOldTime!

Поздрави,
      Деси