Рейкбек (предложение)

• veso95
      veso95
      Бронз
      Доколкто ми е ясно за да получаваш рейкбек трябва да си регнат прес сайт ви. Вие същото до колкото знам имате пълна информация за всеки играч който е регнат през вашият сайт къде и колко рейк е направил и дали има негативен рейк, и предложението ми е когато получаваш рейкбек в писмото по пощата да има информация: къде и колко рейк сме генерирали и колко рейкбек ще получиш, колко е негативния рейк( ако някой потребител има някое предложение за още инфорамация нека да коментира ).

Поздрави
  • 4 отговора
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Здравей veso95,

Благодаря ти за предложението! Преместих темата ти във форума - Мнения и предложения.

Информация за "къде и колко рейк сме генерирали и колко рейкбек ще получиш" вече се съдържа в имейла, който получаваш.

За съжаление нямаме информация за негативния рейкбек. Когато някой има отрицателен рейкбек, Full Tilt Poker ни изпращат информация - $0. Можем да получим информация за негативен рейкбек, ако попитаме Full Tilt Poker... но това става "ръчно", а не автоматично и съответно се прави само в извънредни ситуации.

Поздрави,
      Станислав
    • kjweed
      kjweed
      Бронз
      Can somebody explain me what is a negative rakeback?
    • achko
      achko
      Бронз
      @kjweed Когато харчиш фтп точки , играеш във фрийроли или такива с добавен/гарантиран награден фонд генерираш негативен рейкбек тоест губиш или ти се намаля рейкбека който ще получиш докато не изчистиш негативния рейкбек.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей ,

Можеш да се запознаеш как се достига до отрицателен рейк на този линк, като това се дължи на една или няколко от описаните отдръжки.

Ти започваш да получаваш рейкбек веднага, след като твоят рейк е отново позитивен.

Поздрави,
      Иван