Спечелете пари с Покани приятел [с видео]

• Nadia
      Nadia
      Бронз
      Уважаеми покер стратези,

За да направим каненето на приятели и получаването на бонуса за тях още по-лесно, ние записахме специално видео. С негова помощ можете да се възползвате максимално от програмата ни Покани приятел и да вземете своя бонус до $100 за всеки поканен от вас нов член! :)

Приятно гледане и препоръчване!

http://www.pokerstrategy.com/video/18050

Ето и нашата новина по темата.

Поздрави,
      Надя
  • 13 отговора
    • valbecos
      valbecos
      Бронз
      Деси е една шегаджийка. Преди време поканих един приятел. Нормално е всеки да се възползва от първоначалния капитал нали? Можеш ли да поканиш някой и да му кажеш "Моля те не използвай 50$ от първоначалния капитал" Та моята история. След като поканих приятелчето очаквах че след като той направи определения брой точки в сайта и аз ще си получа мойте начални 10$. Както е описано на страницата покани приятел. Няколко пъти писах на съпорта. Подчертавам БЕЗ РЕЗУЛТАТ!!!!
      Беше ми обяснено че приятелчето избивало бонус или нещо такова.
      Така че 100$ са само МИРАЖ.

Предполагам че коментара няма да е много популярен (меко се изразявам) сред админите на форума обаче аз въобще не лъжа, не изопачавам, не преувеличавам а само споделям факти.

За да бъдем толерантни не трийте коментара.

Поздрави по масите

Вал
    • SByouths
      SByouths
      Бронз
      Аз тегля трети път по 50 $ и нямам проблем .Деси казва р-то невероятно яко :)
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей valbecos,

Добре дошъл във форума! :) Можеш да се представиш тук -> Представи се!

Системата "Покани приятел" не е мираж. Могат да го потвърдят много хора, които имат успешни преводи, в това число и аз. Системата е така направена, че приятелите ти трябва да играят, за да освобождават пари по сметката ти (на определен брой направени Strategy Points) и не можеш да осъществиш теглене за по-малко от 50$. Т.е когато един или повече твои приятели акумулират за теб тази сума, ти спокойно можеш да си я изтеглиш през един от възможните за това методи.

Поздрави,
      Христо
    • skeptik7
      skeptik7
      Сребро
      Като поканя приятел , бонуса в залата ,в която играя ли го получавам ?
    • achko
      achko
      Бронз
      @skeptik7 Можеш да получиш бонуса директно в moneybookers/neteller , или директно в някоя от залите които са дадени като опция. Тези пари не са бонус за чистене и можеш да си ги изтеглиш директно за хмм харчене :)
    • valbecos
      valbecos
      Бронз
      Колко пари ще спечелиш зависи от това колко StrategyPoints ще събере твоят приятел, докато играе покер. За първите 15 StrategyPoints получаваш $10, за първите 100 StrategyPoints още $15. И ако приятелят ти достигне 5000 StrategyPoints, ти получаваш още $75.

Горното е цитат от страницата на която каниш приятел. Мойто приятелче има вече повече от 100 стратещи точки но въпреки това не съм получил нищо. Така че незнам но при мен това не сработва. Наистина не се шегувам.

Поздрави

Вал
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей valbecos,

Наядам се не броиш и промоцията, която тече в момента:

Допълнителни 10 StrategyPoints на ден

* във всеки от дните, в които събереш поне 1 StrategyPoint, ще те възнаграждаваме с 10 Бонус точки
      * тези Бонус точки важат изцяло за статуса ти тук
      * Бонус точките не се зачитат за промоциите Топ250, Покани Приятел или други платени инициативи

Моля да се консултираш за сметката си с отдела ни за обслужване на клиенти, те с радост ще ти помогнат.

Поздрави,
      Деси
    • skeptik7
      skeptik7
      Сребро
      Аз предпочитам в зала ,за да си играя и да си трупам банка с 10 $ какво значимо може да си купиш :) .
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей skeptik7,

От сметката си Покани приятел можеш да теглиш суми не по-малки от $50 долара. Моля да се запознаеш с условията за теглене тук: цък. Решението затова какво правиш с тях е само твое, но пък с $50 можеш да направиш някои хубави неща, например една хубава вечеря с твоята половинка. :)

Поздрави,
      Деси
    • moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Здравей valbecos,

Препоръчани приятели - От тук можеш да си следиш актуалните им точки и кой колко пари ти е изчистил.

Поздрави,
      Христо
    • valbecos
      valbecos
      Бронз
      Оф, докато го схвана, бая време мина.

За тези които сега ще канят приятели. Значи за да вземете някакви пари трябва да поканите според мен най-малко двама. Тези двамата трябва поне в началото да играят много прибрано и всеки да освободи по 25$ на две стъпки. Първата стъпка е 10$ и втората е 15$. Май за това се изискват над 100 стратежи точки за всеки играч. Горе долу е постижимо и е реално. Тогава ще може да изтеглите тези 50$. Има изискване да са най-малко 50$.

За да отключат следващата стъпка, която е 75$ им трябват около 5000 стратежи точки. Това вече е мираж. Новите играчи според мен сайта ги подпира първия месец после почва малко да ги реже, а ако се добави и не спазване на банковия мениджмънт нещата скоро отиват у лево.

Така че реално борбата е за 50$ с покани приятел. Исках да кажа покани двама приятели.

Успех по масите

Вал
    • achko
      achko
      Бронз
      Трябва да си доста антисоциален човек та да си нямаш 2-ма приятели които да се навият да се пробват :) А относно това че сайта почва да ги реже помалко след първия месец - no comment!
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Първоначално публикувано от valbecos

Така че реално борбата е за 50$ с покани приятел. Исках да кажа покани двама приятели.

Успех по масите

Вал
      Здравей valbecos,

Правилно си се ориентирал, че ако искаш да спечелиш минимума за теглене от програмата Покани приятел - $50 е по-лесно да поканиш 2-ма приятели или повече. Например 5х$10

Все пак недей да отписваш другата сума от $75, защото дори 5000 StrategyPoints се достигат определено време. Има хора, които постоянно препоръчват приятели и дори, когато спрат да го правят, продължават да получават пари, точно от тези $75, които се постигат на по-късен етап.

Поздрави,
      Станислав