Какво постигате "pokerstrategy"?

• TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Всички,които са преминали началният тест,потвърдили акаунтите си и станали свидетели на даването от ваша страна на 50 долара бонус към някоя от позволените зали,са видяли и са повярвали,че наистина ги давате.

Но след това изниква въпроса:Каква ви е изгодата от това?
      Какво печелите с това вкарване на 50$ в сметката на всеки регистрирал се в форума и направил това което изискват условията ви?
      Какви са вашите цели?

Ще се радвам ако някой от екипа ви разкаже,защо го правите и какъв е замисълът.
  • 8 отговора
    • durrrrr789
      durrrrr789
      Бронз
      Здравей @TheGoodOldTime

Аз не съм от екипа , но мисля че мога да ти отговоря! Идеята е следната :
      Зареждат ти сметката с 50$ и ти започваш да играеш кеш или турнири.Независимо какво точно играеш генерирваш рейк.Част от този рейк ти връщат на теб (ако си депозирал собствени средства) и част дават на тях.Колкото повече печелиш Ти , толкова повече взима и Покерстратеджи.
      Надявам се да съм ти бил полезен

Успех
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Ясно,но ето - "pokerstrategy" дава 50$ бонус на един човек.Той е начинаещ,нормално е очакванията за печалба от него да са малки.А да речеме той тези 50$ ако ги разиграе бързо и ги загуби,общият рейк,който е събрал,след като е изиграл тези ...,е по-малък от 50$ и от там това би трябвало да значи загуба за "pokerstrategy".
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      никой не се и надява че с първоначалния бонус ще си избиеш $50-те .След време когато натрупаш пари в залата било от фрийроли или чрез депозит и започнеш да печелиш ПС ще си избият парите от рейка който ти взема залата понеже сметката ти в залата е тракната през покерстратъджи .Ти нищо не губиш понеже те си вземат рейка от залата а не от теб ,и с този рейк трупаш точки които ти вдигат статуса и ти дават възможност да се обучаваш на по-горно ниво и да играеш на по големи лимити ,които генерират повече рейк
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Препоръчвам ти да се запознаеш с нашия бизнес модел, за да разбереш повече относно твоето питане.

Имай предвид, че очакванията към нашите играчи не са малки, както ти написа, а точно напротив, стига те да се придържат към нашите стратегии, за да са сигурни в успехите си.

Поздрави,
      Иван
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Благодаря ви.
      Наскоро се отнасям много несериозно,вместо да хавана потърся аз само питам.
      Извинявайте.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей TheGoodOldTime,

Не се притеснявай да задаваш своите въпроси както тук, така и на нашия отдел за обслужване на клиенти и ще се радваме да им отговорим =)

Поздрави,
      Иван
    • TheGoodOldTime
      TheGoodOldTime
      Бронз
      Мерси много!
      Отнасяте се много добре с клиентите.
      Както правят в държавите,които са напред с икономиката.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheGoodOldTime
      Мерси много!
      Отнасяте се много добре с клиентите.
      Както правят в държавите,които са напред с икономиката.
      Здравей TheGoodOldTime,

Благодарим ти за обратната връзка. Ние се радваме много да видим, че нашите играчи са доволни от това, което предлагаме :)

Поздрави,
      Надя