Въпрос за пресмятана на Покер Стратеджи точките

• IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Относно промоцията с 5 дни по 10 ПС точки..

Има ли някаде таблица в коя зала колко точки се равняват на 1 ПС точка ?

Например в Бет365 1$ рейк е 4 ПС точки, но не можах да намеря 1 точка в Бет365 с колко рейк се прави (с други думи 1 Бет365 точка колко ПС точки е)...

Т.е. има ли лесен начин играейки да изчислим за деня дали сме направили 10 ПС :)
  • 15 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

Снимка: отдолу! :)

Ето и линк към самата страница на сайта: цък!

Поздрави,
      Деси
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Здрасти,

за да допълня Деси - ето на какъв рейк отговарят точките в bet365.

Долу в таблицата пише и при турнири/SNG, че 15 точки са 1$ рейк.

Това е индивидуално за всеки сайт обаче.. Търси страницата, където пише как се събират точки, обикновено е обяснено.

Поздрави,
      finchybg
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Мерси, точно това ми трябваше :)

ЗНачи за да направя всеки ден по 10 ПС точки за промоцията трябва да правя по 9 ЛП в Бет365 :)
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Имай предвид, че рейка от кеш маси ти дава точки в самата зала, но не същото се отнася до ПС. ПС точките се печелят САМО от рейка който ти си платил. Т.к. ако на кеш маса сте 2ма играчи в пота и рейка е 1$ твоя рейк е само 50 цента и получаваш ПСТ само а тези 50 цента
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от klavistratche
      Имай предвид, че рейка от кеш маси ти дава точки в самата зала, но не същото се отнася до ПС. ПС точките се печелят САМО от рейка който ти си платил. Т.к. ако на кеш маса сте 2ма играчи в пота и рейка е 1$ твоя рейк е само 50 цента и получаваш ПСТ само а тези 50 цента
      Мерси за пояснението :)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      10 ПС=9 ЛП в bet365? Това не го разбрах,какво щте рече ЛП ?(
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      10 ПС=9 ЛП в bet365? Това не го разбрах,какво щте рече ЛП ?(
      В Бет365 получаваш Лоялти Пойнтс (ЛП).

Мисълта ми беше да измисля лесен вариант да си пресмятам генерираните Покер Стратеджи точки за съответната зала, на момента.

Като пример:

В Бет365 1$ рейк = 4 ПокерСтратеджи точки

За промоцията трябва 5 дни да направим по 10 Покер Стратеди точки.

Та исках играейки в Бет365 в реално време да си пресмятам колко Покер Стратежди точки съм направил за деня :)

Да не стане играейки 2 час на НЛ10 на другия ден да видя че съм направил 9 Покер Стратеджи точки и съм изтървал промоцията за още 2-3 рейк ръце...
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Ясно,при мене са Мерит Пойнтс(МП) затова се зачудих какво искаш да кажеш с ЛП. При мене като разделих МП на ПС точките които съм получил за около месец,се получи че средно ми трябват около 6МП за 1ПС.Не знам само до колко може да се вярва на това изчисление :rolleyes:
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      @ IronmanBG
      Най лесниия начин да си натрупаш точките за промоцията е да седнеш на СнГ-та като рейка да ти е 2.5
      На кеш за да си сигурен, че си направил точките ще трябва да си водиш статистика колко точно е твоя рейк във всяка ръка.
      Това включва естествено и ръцете които си фолднал независимо до къде точно си участвал в играта дори и само от СБ но сметката ще ти е доста сложничка и най-вероятно ще пречи на играта ти ;)
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Ами 2.5$ са ми 5х5.5$ СНГ нямам толкова кинти да ги рискувам :f_cry:
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Така е толкова са си както и да го погледнеш. Но на кеш са доста повечко пари вкарани в игра :) пък и като се замислиш са и 25 х 1.1 които ако ги играеш по 4 примерно не са чак толкова много имайки предвид, че на тези лимити трябва да играеш поне в началото доста тайт ;)
      А ако си прилично добър играч, в което не се съмнявам от спомените ми в карбона, не вярвам да не успееш да си потдържаш банката за да ги правиш. Естествено ако банката ти не е 35$ примерно ;)
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Проблема ми е че като се прибера скапан от работа гледам да не пускам повече от 4 маси че не мога да ги следя :) Аз играя предимно МТТ и съм забелязал че повечето ми по-сериозни успехи са винаги били събота/неделя или празници....

Чакам да се ъпдейтат точките от вчера и ще го мисля какво ще играя днес (ако съм направил 10 вчера де иначе нямам какво да го мисля) :f_biggrin:
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Аз БТВ (да се чете бай дъ уей :) ) играя в 888 там има едни много сладки снгта 6 човека 2.5 +.3 и 5+.5 маса точки парава :)
      а кви риби играят не е действително пък и 1вите 3ма зимат пари верно, ако си 3ти зимаш 3 или 6 ама не е проблем да потдържаш банка от около 100-150 $
      ЗЛАТО чака ме ИДЕМ!
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Аз в 888 имах кофти серия и сега там нямам кинти :)

Иначе последната седмица обърнах на Омаха МТТ и съм доволен....

В Бет365 играя "мръсната дузина" и "мауи" СНГ-тата които участват за джакпота ама до сега повече от 2 поредни 1-ви места не съм хващал...
    • IronmanBG
      IronmanBG
      Бронз
      Баси след 2 часа игра на НЛ10 + едно СНГ 5.5$ съм направил само 5.8 точки значи отпаднах от класацията :f_cry: