Тракване???

• raulneo
      raulneo
      Сребро
      Здравейте,направих си регистрация в Покерстарс,но не съм играл с пари оше...има ли някакъв срок да започна да играя или е важно,че съм си тракнал сметката и когато тогава?
  • 7 отговора
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Важното е да си тракнат чрез PokerStrategy, веднъж тракнат ли си, си остава за постоянно независимо кога ще започнеш да играеш с реални пари. ;)
    • raulneo
      raulneo
      Сребро
      Мерси много и успех!
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Моля, няма защо. ;)
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Първоначално публикувано от NahaLnIq
      Важното е да си тракнат чрез PokerStrategy, веднъж тракнат ли си, си остава за постоянно независимо кога ще започнеш да играеш с реални пари. ;)
      Да ама не .Има срок през който трябва задължително да играеш с реални пари иначе ще ти махнат тракинга.Лично един приятел който бях поканил точно поради това че не беше играл с реални пари(тъй като беше на плаване) се оказа че не е тракнат след като депозира.
      Дори бях писал някъде за това Покер Стратежи да го отбележат на съответните места , така и те губят.
    • NahaLnIq
      NahaLnIq
      Бронз
      Сигурен ли си, че твоят приятел е бил тракнат правилно, дали не е допуснал грешка? Лично аз в Everest poker например не бях играл почни 2 години с реални пари и след това нямах ядове, но спора е излишен само някой от админите или модераторите може да ни светне как стоят нещата всъщност.
    • shipochkin
      shipochkin
      Бронз
      Сигурен съм защото лично аз писах на съпорта и ми казаха "да били се тракнат но тъй като не сте играли еди колко си време(не помня точно но около 3 месеца) с реални пари тракинга е премахнат".За Еверест не знам .За ФТ съм 100% сигурен , предполагам че и в Старса ще е така тъй като правилата са им сходни.
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравейте,

Препоръчваме преди депозит в дадена покер зала да се свържете с техния отдел за обслужване на клиенти, щом имате съмнения, че сметката ви може да не е тракната към нас, за да сте сигурни, че ще получавате StrategyPoints.

В момента можем да опитаме да тракваме съществуващи сметки единствено в Unibet и Betfair Poker, като решението се взема от съответната покер зала, дали дадена сметка да бъде тракната или не.

Поздрави,
      Иван