Отностно потвърждаването на акаунта

• TheHD
      TheHD
      Начален
      Здравейте личната ми карта е подадена за смяна.Нямам нито web камера нито телефон (имам обикновен от 30лв без камера) нито фотоапарат.Какво може да се направи по въпроса или немога да взема безплатните 50$
  • 22 отговора
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheHD
      Здравейте личната ми карта е подадена за смяна.Нямам нито web камера нито телефон (имам обикновен от 30лв без камера) нито фотоапарат.Какво може да се направи по въпроса или немога да взема безплатните 50$
      Здравей , старата лична карта не я ли вземат след като новата бъде готова ? Относно снимките .. аз мога да ти помогна ако си от Варна :)
    • palamarov
      palamarov
      Бронз
      Отговорът е лесен - след като ти я извадят ще я пратиш. Като е подадена за смяна и не е в теб и телефон за 2000 лева да имаш и камера какво ще снимаш с него пейзажа пред вас ли ?
      Ако си мотивиран ще намериш 1 лев да си я сканираш в някоя книжарница и ще пратиш копието или някой твой приятел ще помолиш със скъп телефон.
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      :rolleyes: защо ми се струва че нямаш години за лична карта ;) ;) ;)
    • numpaf
      numpaf
      Бронз
      Изчакай докато си вземеш новата карта и тогава ще пращаш документите. За къде си се разбързал? :)
    • TheHD
      TheHD
      Начален
      имам годините на 30 години съм но я подадох в четвъртък преди гергьов ден демек точно след 1 месец ще дойде ама карай ...Питах ако има друг вариант с друг документ да го направя.
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей TheHD,

Добре дошъл в нашия форум. Можеш да ни се представиш в този раздел.

Озадачава ме факта, че личната ти карта не е в теб, поради смяна. Органите отговорни за това могат да вземат старата ти карта чак след като ти дадат новата, така че това, което казваш не ми изглежда достоверно.

Все пак, ако всичко е както трябва и аз съм в грешка винаги можеш да си сканираш личната си карта, след като я получиш обратно и да изпратиш сканирано копие.

Поздрави,
      Пламен
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Мушенниците все ще измислят нещо ей! Когато има желание има и решение! Да не би да нямаш познати с камери?

Все един ще има някое телефонче с VGA поне и ще ти щракне картата! Ама да го беше измислил по добре тоя шмекер пубертче! Няма 15 години сигурно в покера се тикаш!
    • TheHD
      TheHD
      Начален
      Те ме питаха сега ли да вземем личната карта или след като стане готова и аз му я дадох сега.И така останах без лична карта цял месец.Подадена е в МВР Пазарджик.
    • xperteNWE
      xperteNWE
      Бронз
      Първоначално публикувано от TheHD
      Те ме питаха сега ли да вземем личната карта или след като стане готова и аз му я дадох сега.И така останах без лична карта цял месец.Подадена е в МВР Пазарджик.
      Начина ти на писане не ми изглежда като на 30 годишен човек , но може да съм в грешка :) А за личната карта , хммммм .. трудно ми е да повярвам , че ще те оставят 1 месец без документ за самоличност :)
    • achko
      achko
      Бронз
      Може да пишеш на отдела за обслужване на клиенти ТУК и да попиташ дали с шофьорска книжка или международен паспорт можеш да минеш проверката. Другия вариант - чакаш 1 месец и тогава , 50-те$ няма да избягат. :)
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Здравей отново,

Не вярвам да са те питали това, тъй като по закон те нямат право да го правят. Също така и ти си под наказателна отговорност, ако я дадеш, тъй като това е документа ти за самоличност.

Поздрави,
      Пламен
    • doktoraa
      doktoraa
      Начален
      Аз пратих снимка и сканирана лична карта от 2-те страни и пак не ме одобрявате.Защо?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей TheHD,

Щом нашият отдел за сигурност ти е поискал документи за проверка на твоята самоличност, то те биха приели един от следните:

-лична карта;
      -шофьорска книжка;
      -международен паспорт;

В случай, че не разполагаш с подобен документ, то трябва да изчакаш, докато ти бъде издадена новата лична карта.

@doktoraa Ако ти е бил отказан начален капитал, то това решение е взето на база нашите правила и условия и ние не можем да коментираме точната причина за това.

Поздрави,
      Иван
    • doktoraa
      doktoraa
      Начален
      Възможно ли е да е бил отказан,защото в полето за адрес написах само квартал и улица? И ако е така как мога да го редактирам?
    • IvanPS
      IvanPS
      Бронз
      Здравей doktoraa,

Можеш да пишеш на нашия отдел за облужване на клиенти в случай, че не ти е бил отказан начален капитал, а просто изпратените от теб снимки не са били приети, като така може да се разгледа твоя конкретен случай.

Поздрави,
      Иван
    • TheHD
      TheHD
      Начален
      Платих за грешката си 1000лв глоба на мен и на служителката която ми е поизкала и върнаха си ми личната карта сега чакам приятел които се връща от път утре ще се върне ще ми направи снимка и ще си взема безплатните 50$. :)
    • palamarov
      palamarov
      Бронз
      публикацията е редактирана от darkonebg
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей palamarov,

Подобни директни нападки са стриктно против нашите правила. Запознай се с тях тук:
      Правила на форума [22.11.2010]

Поради сериозността на това нарушение съм задължен да ти дам жълт картон и последно предупреждение преди отнемането на твоите права за писане във форума.

@TheHD - Съжалявам за лошия късмет. Пожелавам ти отсега нататък всичко да върхи по вода! Докато чакаш началния си капитал, защо не се увериш, че си готов за покер масите, като прочетеш [b]статиите още веднъж[/b]?

Поздрави,
      Камен
    • palamarov
      palamarov
      Бронз
      Това не е нападка. Просто прочети темата от горе до долу :) . После предприемете някакви мерки и така :) . То тука покер ли ще играем или театър ще разиграваме :) .

Щом мислите, че аз съм в нарушение ок няма да правя фалове със такива стриктни и примерни играчи.
    • 1
    • 2