Блогът на Калоян SnG HU микро лимит

• kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Здравейте,

От както спечелих $10 долара от freeroll в PokerStars започнах да играя SnG Head-up на лимити от $1 + 0.07 . Играя от 3 дни, като банката ми вече от $10 стана до $14. Първият ден загубих 3 турнира директно и реших, че е прекалено много и спрях. Вторият ден реализирах печалба от $2 и така си възвърнах банката. Днес ми е общо 3 ти ден, като за сега успях да спечеля 6 турнира, но исках да изиграя един МТТ, което беше голяма грешка. Имам един въпрос, с такава къса банка, какъв трябва да ми лимита за един ден. Имам предвид кога трябва да спра когато печеля и кога да спра когато загубя.

Поздрави,

Калоян! :spade:
  • 16 отговора
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      с такава банка може да играеш СнГ от 360 човека със 0.10+ 0.2 цента вход,как ще играеш турнири със такава голяма вариация само със едни 10-15 $ !?
      почвай да играеш тия от 0.10 до де не си се занулил.
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Идеята е, че не играя от скоро а на HU играя много успешно, знам че шанса да се зануля е много голям, но проблема е, че тези турнири с 360 човека са супер-турбо и нямам нито един кеш-оут от 20 турнира. Но все пак ще успея да кеш оутна поне веднъж :) БЛагодаря за съвета!
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Успех с блога и начинанието!

М
    • XDesigner
      XDesigner
      Бронз
      Аз в покерстарс именно от 10 центовите супер турбо направих банка 50 $ за около седмица след което ги загубих на 1 евро +0,07(не са 1$ +0,07 ) ХЪ СНГ и нак кеш.Просто вариацията е прекалено голяма колкото и опит да имаш.
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Първоначално публикувано от XDesigner
      Аз в покерстарс именно от 10 центовите супер турбо направих банка 50 $ за около седмица след което ги загубих на 1 евро +0,07(не са 1$ +0,07 ) ХЪ СНГ и нак кеш.Просто вариацията е прекалено голяма колкото и опит да имаш.
      Проблема е, че не винаги е виновна вариацията ... а трябва да погледнем малко по-дълбоко в играта си.
      Силно се съмнявам, че вариацията е била виновна за всики колове, които си направил.

Разгледай си подробно ръцете и съм сигурен, че ще намериш много грешки.

М
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Слезнах на ниските лимити, от една седмица не мърда банката ми. :) Ще продължавам да играя на ниските лимити, но накрая ще депозирам още пари и ще почна да играя на $1 HU.

Поздрави,

Калоян!
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Здравейте!

Както можеше да се очаква занулих се :D До сега не играх, като четох много. Поиграх малко кеш и усетих, че там ми е силата. Започнах да играя Омаха, доста по-добре играя от колкото Холд'Ем. И така. Сега започнах да играя Омаха. Започнах със $100 в Еверест на лимити $0.01/$0.02 и сега банката ми е $238. Прехвърлих се в BetFair, тъй като там играчите на $0.10/$0.10 6 Мах са изключително слаби. За последните 2 дни игра съм буквално на нулата, до цента :D

Банката ми е ниска за този лимит, но с много тайт игра и доста агресия успявам да се справя. Ще постна няколко скрийн шота скоро.

Иначе като цяло лятото е доста тъпичко, много голяма жега е. В момента си правя пържени тиквички и се подготвям за една по-дълга серия за игра. Забелязвам, че ми е много трудно да играя концентрирано на повече от 3 маси, което не е много добре, понеже не мога да натрупам голям обем на ръце, а тайт играта ми трябва да има много ръце.

Сега ще си поставя няколко цели:
      :club: Да започна да играя на 4 маси до края на месеца! :club:
      :diamond: Да постигна статус Злато до края на месеца и да го поддържам. :diamond:
      :heart: Да увелича обема и времето за игра. :heart:
      :spade: След като достигна статус Злато да прочета статийте за този статус и да препрочета за Сребро! :spade:

Никът ми е HoodieOn, ако ме видите пазете се! :s_evil:
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Здравейте след доста игра последните няколко часа. Резултатът е, че вече сигурно имам точките за сребро за месеца, а скоро и за злато. Банката е съвсем малко нагоре, като вървя доста под ЕВ 100%. W momenta e $249,24 Загубих фрапантно няколко ръце на по 1-2 аута. Сега слушам една песничка и избухвам. Ето ви я като поздрав.

Поздрави,

Калоян
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от kalatababy
      Здравейте след доста игра последните няколко часа. Резултатът е, че вече сигурно имам точките за сребро за месеца, а скоро и за злато. Банката е съвсем малко нагоре, като вървя доста под ЕВ 100%. W momenta e $249,24 Загубих фрапантно няколко ръце на по 1-2 аута. Сега слушам една песничка и избухвам. Ето ви я като поздрав.

Поздрави,

Калоян

Тва е голям "парцал"!!!! Като я чуя и ми се допива "облаче".
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Здравей, желая ти успех с Омахата!
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Здравейте, от доста време не съм поствал, но пък сега мога да кажа няколко приятни неща. За времето (според мен доста кратко) съм $160 профит. Банката ми е $360, като много скоро мисля да се кача на $0.15/$0.15 тъй като играчите са абсолютно същите и мога да ги бия много лесно. Имам доста голям проблем с играенето на дроу ръцете. В много случай ги надценявам и следователно съм губил цели бай-инове. Доста си подобрих играта, вече играя на 4 маси. Скоро ще съм злато (до 1-2 дни) и ще съм много близо до достигането на всичките си краткосрочни цели. Малко след това ще постна какви ще бъдат следващите.

А сега малко в личен план... там нещата не са много розови. С приятелката ми сме заедно вече година и 8 месеца, но напоследък нещата не вървят много добре. Опитвам се да запазя връзката тъй като ще живеем заедно в Англия след началото на учебната година там.

Не съм пил от 1-2 месеца вече и имам чувството, че пресъхвам. Трябва да се разберем да отидем да пием по една ракия и да се поопознаем малко повече.

Колата ми има нужда от ремонт, тъй като някой много хубаво е порисувал по нея с ключ. Имам разправии със застрахователите, просто не е истина. За около 5 щети ходих към 25 пъти до там. :evil: Крайно време е вече да успея да си я управя.

Това е засега от мен ето ви едно поздравче!

• kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Здравейте,

Днес направих една извънредна сесия и сега ще покажа един скрийн шот, банката ми е $400, което ми прави уникално настроението в момента! :)

За жалост ще ми се наложи да сменя форматът и лимитите. Налага ми се да изтегля $300 и ще играя SnG $1.20/ 10 човека. Ще трябва да чета доста, но мисля, че ще имам успех. Играта на Омаха, колкото и да е различна си е доста опит успях да натрупам. Айде не доста, ама приличен, за да мога да победя този лимит. :)

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Е това е най-чалга блога досега! :D Да живее Диджей Живко Микс! :D :D :D
    • kalatababy
      kalatababy
      Бронз
      Еми трябва да има и един такъв. :) Малко пиянска музика ау-уа. А щом му се кефиш на ДЖ Живко Микс е това ми е любимата песен с него!

• moodkiller
      moodkiller
      Бронз
      Слушал съм я, но "кефя му се" е прекалено силно казано... По-скоро се забавлявам на визията му. :D
    • yago215
      yago215
      Бронз
      Здрасти, Кала. Днес ровя наляво-надясно из сайта и попаднах на снимката ти с Гус Хансен...много яко :s_thumbsup: . Успехи!