голямо забавяне

• solomon14
      solomon14
      Бронз
      регистирах се в саита миналата сряда и после неделя вечерта пратих писмо с моите дани и несам получил никакав отговор от тогава. днеска е 3 тия ден и няма нищо още това нормално ли е
  • 10 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @solomon14,

Привет и добре дошъл!

Поискали са ти документи за самоличност, които е трябвало да изпратиш на имейла отдолу.

security@pokerstrategy.com

- предна част на лична карта;
      - задна страна на личната карта;
      - снимка с личната карта в ръката ти, държиш я близо до лицето.

Поздрави,
      Деси
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      аз всичко съм направил както трябва вече чакам цяла седмица и повече в 4 платформи пробвах и още чакам някои може ли да каже какво става ?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @vvencislavov,

Здравей,

Трябва да се свържеш с отдела за клиенти на английски език тук и да попиташ какво става със сметката ти.

Ако имаш нужда от помощ, сподели.

Поздрави,
      Деси
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      ах мислех че тук никои няма да погледне ами с англииския съм много зле това ми пратиха Dear vvencislavov,

Unfortunately we can not transfer your starting money to the account you specified, because it is not linked to us.
      Please choose another poker room for the starting money from this listand then copy your new account name or number into this ticket. We willthen try to issue your starting money to your new account.
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      до колкото разбирам и то си е така в тази платформа бях регистриран преди това и затова не е станало но в еверест покер и 888.com в които сега се регистрирах също нестава
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Ако с първата покер зала не се е получило, то тогава трябва да напишеш на отдела за обслужване на клиенти (в менюто Помощ) коя друга покер зала си си избрал и какво е потребителсктото ти име в нея, за да могат да ти преведат началния капитал.

Ако си си отворил сметките в 888.com Pacific Poker и Everest Poker през нас, с правилния линк за изтегляне, тогава просто си избери една и я напиши в съобщението, което трябва да изпратиш.

Поздрави,

Надя
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      dobre mersi za vsichko izkam samo da pomolq tui kato neznam pocheti nikakuv angliiski da mi napishete kak trqbva da bude napisano tova koeto trqbva da izpratq do tozi otdel :) ne izkam da sum nahalen no v slu4aq se nalaga ako ne predstavlqva problem mersi predvaritelno :) ))
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Само искам да те помоля да пишеш на кирилица, в съответствие с нашите форумни правила.

Колкото до имейла - можеш да им напишеш просто: Please transfer my $50 to (тук сложи покер залата), my account there is (тук сложи потребителското си име в покер залата).

Поздрави,

Надя
    • vvencislavov
      vvencislavov
      Бронз
      Мерси Наде сичко е ток ще ми пратят бонуса :) )
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Радвам се да го чуя!

Успех на масите, когато получиш парите!

Поздрави,

Надя